9 października 2020, 19:00 - Pruszków (stadion MZOS)

Znicz: 12. Piotr Misztal - 4. Marcin Bochenek, 3. Maciej Wichtowski, 18. Martin Baran, 11. Peter Drobňák - 16. Jakub Zagórski (76, 5. Gabor Grabowski), 10. Maciej Machalski, 8. Lukáš Hrnčiar, 22. Jakub Górski - 14. Mikołaj Szymański (59, 15. Mariusz Gabrych), 9. Dariusz Zjawiński (76, 20. Paweł Tarnowski).

Lech II: 1. Marko Malenica - 14. Filip Borowski (26, 20. Kacper Andrzejewski), 4. Tomasz Dejewski, 2. Grzegorz Wojtkowiak, 21. Karol Smajdor - 16. Tymoteusz Klupś, 8. Jakub Białczyk (75, 11. Jakub Karbownik), 3. Karlo Muhar, 18. Mohammad Awwad (63, 23. Ołeksandr Jacenko), 22. Łukasz Szramowski (63, 10. Eryk Kryg) - 7. Hubert Sobol.

żółte kartki: Baran, Bochenek, Gabrych, Hrnčiar - Szramowski.

sędziował: Konrad Gąsiorowski (Biała Podlaska).
widzów: 160.

W 73. minucie Eryk Kryg (Lech II) nie wykorzystał rzutu karnego (Piotr Misztal obronił).

źródło: własne / Statscore

Kubik - 9 października 2020, 20:51:04 - *.play-internet.pl
Brawo Znicz zwycięstwo po ciężkiej walce

jarock - 9 października 2020, 21:00:21 - *.icpnet.pl
Ulatowski do Legii !

leon - 9 października 2020, 21:10:56 - *.175.146.72.koba.pl
Ładna ta główka na 2:0. Okazja do rewanżu już w 9 kolejce EX gdzie Legia podejmie pierwszy skład Amici. Tam trzeba wygrać, co trudne nie będzie.

KONDON - 9 października 2020, 21:15:16 - *.centertel.pl
Ale dno

Serveta - 9 października 2020, 21:37:05 - *.skybroadband.com
Slaba to jest pierwsza druzyna Legiunii...

Ł3 - 9 października 2020, 21:38:01 - *.dynamic.chello.pl
Gratki Znicz,tak trzymać.Pyry spadek.

Ziuteeekk - 9 października 2020, 22:04:13 - *.dynamic.chello.pl
Znicz zasłużenie wygrał. Mieli 7 setek - ale bramkarz Lecha bardzo dobrze bronił. Mocny punkt ekipy.
Z Lecha wyróżnić można Tymoteusza Klupsia. Dobrą zmianę dał Jakub Karbownik.
Karlo Muhar - nie wiadomo jak go ocenić. Niby widać super kulturę gry, widać że to najlepszy zawodnik z tej ekipy ale z drugiej strony gra na stojaco.
Grzegorz Wojtkowiak - ciągle nawija z sędziami zamiast grać. Ale mimo wszystko trzyma ta obronę.
Mohammad Awad - widać że ciekawy zawodnik ale dziś praktycznie wszystko tracił.

Bangi - 9 października 2020, 22:07:50 - *.146.170.57.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Przecież Lech mógł wystawić z pierwszego składu i puknąć ten Znicz

Daro - 9 października 2020, 22:11:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Polityka Lecha jest inna. Grają tylko młodzi + Ci, którzy mogą w najbliższym czasie intensywnego grania być potrzebni, a potrzebują minut. Gra obronna rezerw to póki co dramat.

Chrobot - 9 października 2020, 22:28:14 - *.252.129.212
Miejmy nadzieje, ze Lech II spadnia. Nie znam nikogo, kto bylby zafascynowany gra jego klubu z rezerwami jakiegos innego klubu.
Miejmy nadzieje, ze kluby drugoligowe spuszcza kazdy taki zespol po sezonie.
Wolal bym, aby to mialo juz miejsce na poziomie 3 ligi, no, ale coz...

Stal 30 - 9 października 2020, 22:30:38 - *.146.40.80.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Lech II spadek !!!

Pazurek - 9 października 2020, 22:36:28 - *.cust.tele2.se
Do Chrobot:
W 1921 przeprowadzono Mistrzostwa Polski rezerw. Wygrała Cracovia B.

Okras - 9 października 2020, 23:11:01 - *.163.143.206.ipv4.supernova.orange.pl
Rezerwy lecha bez pierwszego składu nie znaczą nic

Ver - 10 października 2020, 7:29:53 - *.static.chello.pl
Lech II Poznań nie jest od wygrywania tylko od wprowadzania młodych do seniorskiej piłki.

Neutral60 - 10 października 2020, 9:43:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jak się karnego nie wykorzystuje to trudno myśleć o jakichkolwiek punktach na wyjeździe.

gajfa - 10 października 2020, 9:43:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
może ktoś mi przypomni kiedy bramkę zdobył D. Zjawiński.

Dffgjh - 10 października 2020, 18:53:49 - *.centertel.pl