10 października 2020, 16:53:06 - dagazka

10 października 2020, 15:00 - Stargard (Miejski Stadion Piłkarski)

Błękitni: 57. Mariusz Rzepecki - 17. Aleksander Theus (79, 13. Jakub Mosakowski), 27. Jakub Ostrowski, 24. Krystian Kujawa, 14. Bartosz Sitkowski - 18. Błażej Starzycki, 8. Hubert Krawczun (57, 11. Oskar Ryk), 10. Dawid Polkowski (62, 7. Michał Cywiński), 20. Tomasz Kaczmarek (57, 25. Filip Karmański) - 23. Mateusz Bochnak, 15. Przemysław Brzeziański.

Hutnik: 22. Dawid Smug - 31. Sebastian Olszewski, 2. Tomasz Jaklik, 23. Piotr Stawarczyk, 13. Przemysław Antoniak (23, 3. Mateusz Zając) - 8. Kamil Sobala (72, 19. Patryk Matysek), 4. Łukasz Kędziora (90, 28. Mateusz Reczulski), 25. Patryk Kieliś, 7. Krzysztof Świątek, 20. Dawid Linca (72, 15. Bartosz Tetych) - 24. Filip Handzlik (46, 9. Mateusz Ozimek).

żółte kartki: Theus, Cywiński, Karmański - Stawarczyk, Zając.

sędziował: Mateusz Jenda (Warszawa).
widzów: 278.

W 11. minucie Przemysław Brzeziański (Błękitni) nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił nad bramką).

Kibic - 10 października 2020, 16:56:06 - *.dynamic.mm.pl
Brawo Stargard wracamy do gry

pomrd - 10 października 2020, 16:56:23 - *.dynamic-3-poz-k-0-1-0.vectranet.pl
brawo błękitni w końcu 3 pkt w stargardzie teraZ w góre i walczymy o baraze

Fazi - 10 października 2020, 16:58:18 - *.centertel.pl
Do kibicow Blekitnych:Dlaczego nie gra Niedojad???

Fazi - 10 października 2020, 17:00:05 - *.centertel.pl
Do kibicow Blekitnych :Dlaczego nie gra Niedojad??

Fan Błękit - 10 października 2020, 17:03:13 - *.IP.cloudmosa.com (*.64.48.189)

schwarz - 10 października 2020, 17:22:58 - *.dip0.t-ipconnect.de
Moze ja wam wbije do glowy 90 minut regulamin rozgrywek 3 ligi!!!! o czym decyduje miejsce w tabeli !!!!

Jester - 10 października 2020, 17:25:56 - *.dynamic.chello.pl
a piłkę już po karnym znaleźli

M. - 10 października 2020, 17:27:27 - *.dynamic.chello.pl
@schwarz: spokojnie, istnieje jeszcze coś takiego jak matematyka i logika. Nie trzeba naprawdę wiele się znać na tej tematyce, by sobie z regulaminu wyciągnąć wszystkie potrzebne dane dotyczące układu tabeli. Jeśli masz przed sobą regulamin i mimo wszystko myślisz, że to Motor zajął pierwsze miejsce w zeszłosezonowej tabeli, to po prostu popełniłeś gdzieś błąd. Gdybyś miał takie zadanie na egzaminie, to po prostu byś go nie zaliczył. Jedyną poprawną odpowiedzią jest - Hutnik zajął pierwsze miejsce w zeszłym sezonie III ligi. I możesz się kłócić, możesz nie wierzyć, ale taka właśnie jest prawidłowa odpowiedź. To jest obiektywne, nie da się skłamać w tym przypadku, wszyscy mamy ten sam regulamin. Problem niektórych polega na tym, że nie rozumieją zapisów, które zawiera.

Bat! - 10 października 2020, 17:34:15 - *.252.128.102
Karma!
Postawcie w koncu ten pomnik Bonkowi za "awans"!
Nie ma pomnika, nie bedzie rezultatow.
Na Suchych Stawach ma stac pomnik Sultana PZPN. Prezesowi nalezy sie on jak nikomu innemu w waszym klubie.
Ruszyc leniwe tylki, wziac sie do roboty, i do srody pomnik Zbyszka ma tam stac!

hut plus - 10 października 2020, 17:36:25 - *.dynamic.chello.pl
kurcze, szkoda że nie dowieźli remisu. No ale w poprzedniej kolejce 3 pkt zdobyliśmy w końcówce. Raz na wozie raz pod wozem.

Lechu89 - 10 października 2020, 17:42:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bat. Widzę, że leczenie jeszcze trwa...i chyba długo to potrwa, beznadziejny przypadek.

LBL - 10 października 2020, 17:49:01 - *.centertel.pl
Brawo. Całe Polska życzy zielonostolikowcom spadku. Wracajcie gdzie wasze miejsce kanciarze

Betony - 10 października 2020, 18:03:02 - *.201.55.47
Hutniczek hutniczek zielony stoliczek! Życzymy spadku klubikowi, który awansował z drugiego miejsca po błaganiach w PZPN.

Bolek - 10 października 2020, 20:27:09 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Niedojad jest na głodzie i trzęsie gaciami że strachu przed wirusem

melanz - 10 października 2020, 20:28:12 - *.dynamic.chello.pl
Czego czepiacie się Hutnika? Jestem ze Szczecina i twierdz,k że fakt iż na półmetku Motor miał ciut lepszy wynik, ALE mecz z Hutnikiem grał u siebie. A co by było w rewanżu??? Ot pytanie. Równie dobrze mogli by dostać z 3-0 i co wtedy?
W tym przypadku akurat decyzja PZPN logiczna.

Betony - 10 października 2020, 22:19:01 - *.201.55.41
Motor gral z Hutnikiem na wyjeździe i przegrał 0:1 po kontrowersyjnych decyzjach sądowego.

Gh - 10 października 2020, 23:04:00 - *.rev104.cfc.olsztyn.pl
Hutnik, będzie dobrze. Pozdro z Olsztyna

kibic - 11 października 2020, 0:37:42 - *.dynamic.mm.pl
@M.: spokojnie, istnieje jeszcze coś takiego jak ZNAJOMOSĆ JĘZYKA POLSKIEGO i umiejętność czytania ze zrozumieniem. Wystarczy tylko odróżniać liczbę pojedynczą od liczby mnogiej. Kolego środku od kapusty podkreślam kluczowe słowo "meczach". Mecz-ACH a nie mecz-U. Łapiesz różnicę???? To teraz idziemy dalej kolego M. Ile to MECZ-ÓW Motor zagrał z Hutnikiem???
I cytat:
...dwa lub więcej klubów mają równą liczbę punktów po rundzie zasadniczej, kolejnie decydują:
1) liczba zdobytych punktów w meczach między tymi klubami;
2) przy równej liczbie punktów korzystniejsza różnica między zdobytymi i utraconymi bramkami w meczach między tymi klubami;
3) przy dalszej równości, według obowiązującej reguły UEFA, że bramki strzelone na wyjeździe liczone są "podwójnie", korzystniejsza różnica między zdobytymi i utraconymi bramkami w meczach między tymi klubami (przy dwóch zespołach) / większa liczba bramek zdobytych w meczach między tymi klubami (przy więcej niż dwóch klubach);
4) przy dalszej równości, korzystniejsza różnica bramek we wszystkich meczach w rundzie zasadniczej;
Podkreślam kluczowe słowo MECZ-ÓW (liczba mnoga)

zks - 11 października 2020, 6:39:54 - *.static.bresnan.net
Motorynka jak widac to tylko plakac potrafi...

dzis - 11 października 2020, 7:16:46 - *.dynamic.mm.pl
Niedojad jak w końcu doje to dla dla Stargardu pierwsza ligę :D

Stomil4all - 11 października 2020, 8:43:52 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo Mosi!!! Błękitni zrobili interes życia wypożyczam Mosakowskiego ze Stomilu. Ten obrońca jest dużo za dobry jak na II ligę.

czolg - 11 października 2020, 9:07:52 - *.dynamic.mm.pl
tak obserwuje 2 ligę od paru sezonów. Błękitni to weteran tej ligi przegrać z nimi to normalka ale bardziej mnie interesuje czemu Hutnik i Motor grają ?> nie mogli rozegrać baraży > bardzo dziwna sytuacja

@kibic - 11 października 2020, 9:26:31 - *.centertel.pl
Jak już tak podkreślasz, to pozwolę sobie też podkreślić słowo "WSZYSTKICH" z pkt.4. "wszystkich" to nie to samo co "połowa". Wam w Lublinie to już zawsze umyka w tych mądrościach o liczbie mnogiej które tak chętnie powtarzacie niczym wasz ulubiony PiS swój przejść dnia, no ale to Polska C jest, nie można wymagać za dużo

kibic - 11 października 2020, 22:12:32 - *.dynamic.mm.pl
@@kibic: I tu sie z Tobą zgadzam. WSZYSTKICH. No a wszystkich meczów w rundzie zasadniczej było 19. I co przeszkodziło tak znakomitej drużynie jak Hutnik wygrać 7.03.20 z ostatnim w tabeli Podlasiem np. 5-1????? I nie byłoby żadnych wątpliwości

resor - 12 października 2020, 11:16:49 - *.centertel.pl
No tak samo jak jest napisane "meczach" a akurat w tym sezonie mecz był jeden.
I co szkodziło wielkiemu Motorowi wygrać lub chociaż zremisować w Krakowie? Wtedy nie trzeba by było dzwonic do Zbysia po pomoc