żółte kartki: Hiszpański - Bielawski, Sikorski.

ziggi - 10 października 2020, 20:31:08 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Stawski- co ty wiesz co ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !

tunim09 - 10 października 2020, 20:35:00 - *.icpnet.pl

Manolo - 10 października 2020, 20:40:10 - *.jmdi.pl
Gdzie sezon? Czemu nie grał?

adasd - 10 października 2020, 20:44:56 - *.dynamic.mm.pl
Bardzo dobre wejscie Kaczynskiego, ostatnio byl w odstawce ale teraz mysle ze zasluzyl na pierwszy sklad!!

Kocur - 10 października 2020, 20:44:56 - *.icpnet.pl
Mecz kontrolowany przez Kaliszan, trafione zmiany w drużynie gospodarzy i gra do samego końca dała efekt końcowy w postaci zwycięstwa

Żabieniec - 10 października 2020, 20:57:35 - *.dynamic.mm.pl
Kolejne zwyciestwo ku I lidze...Pozdro z widzewskiej Łodzi KaKaeSiaki !!

@sloik - 10 października 2020, 21:00:23 - *.dynamic.chello.pl
Jakiej 1 lidze?Kalisz walczy o utrzymanie tak jak wy.

Misiek - 10 października 2020, 21:02:47 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ha ha ha ha ha ha ha bytovia porażka, gdyby nie korona wirus to bytovia by spadła w poprzednim sezonie także moja przepowiednia się nie sprawdziła ale nie zmienia to faktu że jestem fachowcem piłkarskim i z nie jednego zgrupowania chleb jadłem ja to wam mówię wasz kochany Misiek

Janeks89xx - 10 października 2020, 21:08:35 - *.promax.media.pl
Dobrze,że mecz w tv był pokazywany, 6:1 dla KKS Kalisz powinno być, widać ,że Kalisz jest bardzo silny, ale płaci frycowe jako beniaminek,traci głupie bramki i widać brak ogrania na wyższym szczeblu. Za rok pewnie awans do 1 ligi. Kupując takie nazwiska jak Hołota ze Śląska Wrocław to cel jest jeden. 80% posiadania piłki i trzymanie Bytovii zamkniętej na swoim 30 metrze przez większość meczu potwierdza dominację Kaliszan.

Jansen - 10 października 2020, 21:47:21 - *.25.195.145.ipv4.supernova.orange.pl
wiadomo czemu zrezygnował asystent M.Wożniak i odszedł?

Janeks89xx - 10 października 2020, 22:26:00 - *.zapnet-isp.net
Skąd wiesz,że odszedł ? Woźniak z KKS Kalisz

Jansen - 10 października 2020, 23:44:20 - *.25.195.145.ipv4.supernova.orange.pl
do Janek89xx: ponoć sam zrezygnował,dlatego pytam na forum,czy wiadomo,dlaczego odszedł?(juz ze 2-4 miesiace wstecz)

Bytovia - 10 października 2020, 23:58:31 - *.petrus.pl
Stawski to dno dna jedzie do beniaminka i cały mecz gra na własnej połowie, a jak traci bramkę to wpuszcza jeszcze jednego obrońcę. Stawski przestań sabotowac nasz klub i odejdź w końcu.

Xxx - 11 października 2020, 0:42:59 - *.dynamic.mm.pl
Hiszpański radzewicz na lewej fajna współpraca słabo młody chojnowski

Bytoviak - 11 października 2020, 6:48:54 - *.petrus.pl
Bytovia najgorszej grający klub 2 ligi. Strzelić gola i liczyć na kontry broniąc się cały mecz. Kolejny raz gdzie przez Stawskiego traciny i pkt i jestesmy posmiewiskiem przez jego brak pomysłu na gre.

JETHRO - 11 października 2020, 11:43:43 - *.actus-info.pl
Pozdrowienia dla Kaliszan z Łodzi !

GórnikKoni - 11 października 2020, 14:29:39 - *.static.ip.netia.com.pl
Wielkopolska bez Kalisza! Lech Poznań & ŁKS Łódź!

... - 11 października 2020, 16:01:46 - *.30.53.40.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Bytovia Bytóm...

kibic - 11 października 2020, 17:55:30 - *.dynamic.chello.pl
@GórnikKoni - Konin bez kopalni , Konin bez elektrowni , Konin bez sportu itd. , ale w Wielkopolsce.Brawo .

Siema - 11 października 2020, 18:31:20 - *.worldstream.nl
@kibic ty jesteś kibicem ale strzelania do bocianów chyba. Medyk Konin Mistrzostwo Polski - 2014, 2015, 2016, 2017 Wicemistrz Polski – 2003, 2004, 2006, 2008, 2010, 2011, 2012, 2013, 2019, 2020
Puchar Polski – 2005, 2006, 2008, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2019

kibic - 11 października 2020, 18:57:07 - *.dynamic.chello.pl
@Siema - do zobaczenia na meczu KKS , ale tego z Kalisza . Oczywiście po meczu kobiecej drużyny Medyka Konin , której życzę samych sukcesów w kobiecej ekstraklasie i nie tylko.

Baldi - 12 października 2020, 15:44:00 - *.8.181.230.ipv4.supernova.orange.pl