11 października 2020, 17:47:27 - euzi
Jakub Jarecki nie wykorzystał rzutu karnego

Jakub Jarecki nie wykorzystał rzutu karnego dla FC Berdenia Berbourg w przegranym 0-4 (0-3) meczu 7. kolejki luksemburskiej II ligi z UN Käerjéng 97.

11 października 2020, 16:00 - Berbourg (Stade Rénert)
FC Berdenia Berbourg 0-4 UN Käerjéng 97
Thibaut Bourgeois 7, 25 (k), 34, 69

żółte kartki: Luc Cattazzo - Armin Muratovic, Stephane Gomes.

sędziował: Stan Jahrmärker.

W 45. minucie Jakub Jarecki (Berdenia) nie wykorzystał rzutu karnego.

Jarecki rozegrał całe spotkanie. Jego klub jest na 15. miejscu w tabeli z czterema punktami po sześciu meczach.

Man - 11 października 2020, 17:56:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Trojka do przerwy z Käerjéng wiec i tak bez znaczenia. ;)

śmiechosła - 11 października 2020, 18:02:56 - *.dynamic.chello.pl
Po takiej wpadce chyba jednak nie zostanie polskim sportowcem roku...

e(L)ka - 11 października 2020, 18:21:33 - *.play-internet.pl
To mną wstrząsnelo.

nn - 11 października 2020, 18:33:33 - *.adsl.inetia.pl
Brzęczek nie dzwonił to miał prawo się chłopak zdenerwować

pis - 11 października 2020, 18:48:05 - *.tel.tkb.net.pl
nic, tyko się załamać po tej informacji. Tak nie może być, zadzwonię ko kaczki !!!

c6743 - 11 października 2020, 19:29:23 - *.192.80.165
Brak detali przy tej informacji, bo zawsze opisywano, że nie strzelił bo bramkarz obronił albo, że przestrzelił lub słupek etc. Oj schodzicie na psy

Kibic - 11 października 2020, 19:41:29 - *.dynamic.gprs.plus.pl