17 października 2020, 17:22:16 - dagazka
Gol Grzegorza Krychowiaka

Grzegorz Krychowiak strzelił gola dla Łokomotiwu Moskwa w wygranym 1-0 (0-0) meczu 11. kolejki rosyjskiej ekstraklasy z FK Ufa. Było to drugie trafienie reprezentanta Polski w tym sezonie.

17 października 2020, 15:30 - Moskwa (RŻD Ariena)
Łokomotiw Moskwa 1-0 FK Ufa
Grzegorz Krychowiak 67

żółte kartki: Rifat Żemaletdinow, Dmitrij Żywogladow - Dżemal Tabidze.

sędziował: Pawieł Kukujan (Soczi).
widzów: 4471.

Krychowiak i Maciej Rybus rozegrali pełne 90 minut w barwach Łokomotiwu, natomiast w drużynie gości całe spotkanie zagrał były piłkarz Lecha Poznań Timur Żamaletdinow.

Łokomotiw ma 21 punktów i zajmuje trzecie miejsce w lidze.

cool - 17 października 2020, 17:25:37 - *.adsl.inetia.pl
A już go skreślali z Reprezentacji !!! Brawo Krycha tą bramką udowodniłeś wszystkim że nadal jesteś podstawowym piłkarzem pierwszej jedenastki Reprezentacji Polski !!!

hh - 17 października 2020, 17:30:04 - *.219.110.108.devs.futuro.pl
W Rosji ustawa o ochronie zwierząt futerkowych nie ma szans więc Grzesiek czuję się tam jak w domu.

Elfo - 17 października 2020, 17:56:11 - *.adsl.inetia.pl
Czas mija modela w futrze Moder go zjadł na śniadanie

Kibic - 17 października 2020, 18:06:50 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Na reprezentacji Rybus ciężka choroba
COVID gdzie wyniszcza organizm i brak siły
a tydzień później w lidze gra już zdrowy
to pokazuje ile jest naciąganiy ten straszny wirus.

... - 17 października 2020, 18:14:34 - *.146.100.193.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
A w reprezentacji ostatnio co mecz, to sprawia wrażenie, jakby mógł strzelać, ale tylko do własnej bramki.

jamal - 17 października 2020, 18:31:09 - *.net.brewet.pl
Krycha to tak jak Lewy, w innym towarzystwie, klubowym podnosi swoją wartość, Krycha to jest nadal wartościowy piłkarz naszej reprezentacji.

Polak - 17 października 2020, 18:34:16 - *.play-internet.pl
Elfo nie rozumiem Waszej podniety Moderem. Komuś wyjdzie mecz i już wielką gwiazda. Krychowiak zagrał dwa słabe mecze, to już go wiesza każdy... Brawo Krychowiak, oby to był dobry znak do powrotu do formy. Bo co dla reprezentacji znaczy Grzegorz Krychowiak, to każdy mający odrobinę pojęcia o piłce wie. Pozdrawiam

maly - 17 października 2020, 18:37:08 - *.play-internet.pl
Moder go zjada bez zebow hehehe!!!Nie liczy sie nazwisko tylko poziom gry w danej sytuacji!!!

jamal - 17 października 2020, 19:07:15 - *.net.brewet.pl
Dobrze że pojawił się Moder, rywalizacja jeszcze nikomu na złe nie wypadła, to znaczy że Krycha będzie bardziej mocno pracował na boisku, i nikt tu nikogo nie zjada, niech Moder pokaże coś jak wystąpi w meczach z Włochami czy Holandią, o Kryche jestem spokojny ale też Moderowi życzę wszystkiego dobrego, to nasza przyszłość.

Zed - 17 października 2020, 20:39:02 - *.dynamic.chello.pl
Moder musi jeszcze długo pracować na treningach by osiągnąć kiedyś poziom Krychowiaka.

Kk - 17 października 2020, 21:41:42 - *.52.200.37.customer.cdi.no