Pogoń: 33. Mikołaj Smyłek - 28. Marcin Kozłowski I, 18. Ivan Očenáš, 31. Bartosz Brodziński, 14. Bartłomiej Olszewski - 23. Franciszek Wróblewski, 6. Mateusz Piotrowski, 8. Tomasz Margol (66, 93. Krzysztof Kołodziej), 7. Piotr Marciniec (55, 11. Ishmael Baidoo), 77. Eryk Więdłocha (73, 99. Marcin Burkhardt) - 22. Maciej Górski (55, 9. Kamil Walków).

Olimpia: 33. Nikodem Sujecki - 25. Damian Ciechanowski, 20. Kacper Pietrzyk, 15. Samuel Hernández (68, 19. Grzegorz Gulczyński), 3. Bartosz Widejko - 7. Adrian Kwiatkowski, 2. Caique, 23. Michał Graczyk, 11. Omid Popalzay (76, 88. Kacper Janiak), 29. Piotr Janczukowicz - 10. José Embaló (90, 14. Patryk Leszczyński).

żółte kartki: Kozłowski I, Margol, Brodziński, Więdłocha - Janczukowicz, Kwiatkowski, Janiak, Leszczyński.

mkukf - 17 października 2020, 18:55:23 - *.siedlce.domtel.com.pl
Krótko... fatalny mecz Pogoni... fattalny

:/ - 17 października 2020, 18:55:44 - *.play-internet.pl
To było niesamowicie żałosne spotkanie. Miłego dnia wszystkim.

FanRTSa - 17 października 2020, 18:55:54 - *.centertel.pl
Co ta Pogoń wyprawia?!!! Konieczne zdecydowane kroki!!!! Tylko Mariusz Rumak może poukładać drużynę i żelazną ręką trzymać piłkarzyków żeby zacząć wygrywać mecze w lidze.!!!

bode - 17 października 2020, 18:58:02 - *.internetdsl.tpnet.pl
proponuje zglosic prokurenta tez jest dobry

Lassieman - 17 października 2020, 18:58:55 - *.dynamic.chello.pl
najlepszy był Burkhardt

Kibic - 17 października 2020, 18:59:52 - *.220.205.173
Najgorszy mecz Pogoni w tej rundzie!!!Brakowalo wszystkiego a najbardziej karnego w końcówce, który znów uratowałby remis!!! Baidoo tragiczny, chyba za zimno dla niego! Jedyny pozytyw do zejście Górskiego z boiska.
Ave Pogoń, miejmy nadzieję, że będzie lepiej!!!

emeryt - 17 października 2020, 19:06:28 - *.24.240.146.ipv4.supernova.orange.pl
Pogoń ŻENADA,ŻENADA,ŻENADA z taką grą to będzie 3 liga.A sztab trenerski jak ma Honor to powinni odejść.

bode - 17 października 2020, 19:12:00 - *.internetdsl.tpnet.pl
najlepszy bedzie piekny MJ

kibicsdl - 17 października 2020, 19:15:05 - *.siedlce.domtel.com.pl
Czasami tak się zastanawiam nie tylko w kontekście tego meczu... taki piłkarz nazwijmy go zrobi kilka treningów w tygodniu i zagra albo nie zagra w weekend 90 minut... i zarabia te 6-10 tys miesięcznie (nie wiem ile w pogoni)... ile to się musi zwykły człowiek natrudzić żeby 3 tys zarobić za 160 godzin w miesiącu. ... tego nie mogę zrozumieć. Bo np poziom dzisiejszego meczu poniżej krytyki. Albo ten górski... te mecze co on teraz zagrał w pogoni to lepiej puścić młodego z rezerw niech pokopie, gorzej by nie zagrał. Ile taki górski last minute zarobi myślicie...?

Feabc - 17 października 2020, 19:24:36 - *.siedlce.domtel.com.pl
Panie trenerze najpierw Krawczyki teraz Burkhard?
Panie na miłość Boską myślałem ze Pan się znasz na piłce a Pan wpuszczs emeryta .
Emeryt nawet jak będzie w garniturze Armaniego to dalej bedzie emeryt.
Wychodzi na to że u nas jest bogadzctwo oddajemy mlodych typu Falon a gramy dziadkami 10 minut.
Daj Pan spokój mam szacunek dla Pana za uratowanie du.....y ale cierpliwość się kiedyś kończy.

Mario - 17 października 2020, 19:26:34 - *.grudziadz.nortis.pl
Olimpia 10 pkt i wszystkie zdobyte na wyjeździe Wygrać w końcu coś u siebie

Doni - 17 października 2020, 19:37:57 - *.147.105.91.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Wlewy w plecy !

Fazi - 17 października 2020, 19:39:47 - *.centertel.pl
Dlaczego w Pogoni nie zagrał Burkhardt?? Przeciez został zatwierdzony

Taknie - 17 października 2020, 21:35:08 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Już myślałem, że bramkę strzelił były prezydent Ukrainy 😉

Aleksander - 17 października 2020, 21:57:11 - *.adsl.inetia.pl
Gratulacje Olimpia Grudziądz! Czekamy na powrót do 1-ligi!

leon - 17 października 2020, 23:28:44 - *.231.55.133.koba.pl
Bardzo dobrze! Legia niech przegrywa gdzie tylko może, niestety jutro wygra. Zagłębie odda mecz za 23 grudnia 2019 roku.

1234aro - 19 października 2020, 11:35:04 - *.play-internet.pl