17 października 2020, 20:20:18 - euzi
Dwa gole Roberta Lewandowskiego

Robert Lewandowski strzelił dwa gole dla Bayernu w wygranym na wyjeździe 4-1 (3-0) meczu 4. kolejki niemieckiej Bundesligi z Arminią. Reprezentant Polski, który zaliczył asystę przy czwartej bramce dla swojego zespołu, ma na koncie siedem ligowych trafień w tym sezonie.

17 października 2020, 18:30 - Bielefeld (SchücoArena)
DSC Arminia Bielefeld 1-4 FC Bayern München
Ritsu Doan 58 - Thomas Müller 8, 51, Robert Lewandowski 25, 45

żółta kartka: Nathan de Medina (Arminia).
czerwona kartka: Corentin Tolisso (76. minuta, Bayern, za faul taktyczny).

sędziował: Daniel Siebert (Berlin).

Mecz bez udziału publiczności.

Lewandowskiego w 86. minucie zmienił Maxim Choupo-Moting. Bayern jest wiceliderem z dziewięcioma punktami.

Adam81w - 17 października 2020, 20:21:27 - *.dynamic.chello.pl
Polska siła

Łopanie - 17 października 2020, 20:25:06 - *.110.179.69.159.clients.your-server.de
Robercik za niedługo będzie świadczył Polsce pomoc humanitarną jak Sadio Mane w rodzinnym Senegalu. Panie Robercik zobacz Pan co ten Vateusz et consortes robią

marcyś - 17 października 2020, 20:42:14 - *.centertel.pl
Ciekawe, czy ktoś zauważył? Warzycha 244 gole w lidze greckiej, Lewandowski 243 gole w lidze niemieckiej. Rekord Polaka w lidze zagranicznej tuż tuż.

Pleksi - 17 października 2020, 20:45:08 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Coraz gorzej, kiedyś pięć strzelał...

Xe - 17 października 2020, 21:01:07 - *.opera-mini.net (*.40.155.246)
@pleksi szkoda ze ty nawet w pilke nie trafisz cieniasie nawet na podworku

Krzyś - 17 października 2020, 21:12:01 - *.fixed.kpn.net
Brawo Lewy. Do tego dochodzą asysty(3) Oby tylko nic mu się nie stało do następnych meczów Reprezentacji,bo np.kapitan Niderlandów Van Dijk złapał kontuzję kolana i przeciwko Polsce raczej nie zagra. Szkoda go, bo jest przechuj, ale dla polskiej reprezentacji to dobra wiadomość.

Karawana - 17 października 2020, 21:14:06 - *.master.pl
Tylko do pustej dobija, słaby jest, drewno z niego, w Bayernie każdy by tyle strzelał, w ważnych meczach i w reprezentacji nie strzela
O czymś zapomniałem?

Bayerok - 17 października 2020, 21:14:38 - *.master.pl
Brawo Bayern, Brawo Robert! Jesteś naszą Duma Narodową! Dale bez zmian, najlepszy Polski piłkarz w historii!

Adam81w - 17 października 2020, 21:15:25 - *.dynamic.chello.pl
Jeśli dobrze licze 25 goli do Fischera 2-go w klasyfikacji strzelców wszechczasów Bundesligi.

majk - 17 października 2020, 21:35:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Szkoda, ze Bednarek dzisiaj dwa gole podarowal Chelsea.

Pazurek - 17 października 2020, 21:39:55 - *.cust.tele2.se
Szkoda że polscy piłkarze pokazują swój talent za granicami kraju.

fansport - 17 października 2020, 21:41:05 - *.dynamic.chello.pl
na pustaka się nie liczy.

Dave202 - 17 października 2020, 21:41:23 - *.adsl.inetia.pl
Najlepszy Napastnik Świata

... - 17 października 2020, 21:53:22 - *.204.48.128.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@fansport - to niczyja wina, że masz pustaka, widać takie geny.
Ale masz rację - to co piszesz się nie liczy.

/majk - lepiej, żeby Bednarek gole rywalom prezentował w klubie, niż w reprezentacji Polski - jak z Senegalem np.

kibic - 17 października 2020, 22:04:51 - *.8.171.228.ipv4.supernova.orange.pl
Brawo Panie Robercie

Acarax - 17 października 2020, 22:41:30 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
RL 9 jest najlepszy. Kto twierdzi inaczej, to ....

Bolo - 17 października 2020, 23:15:09 - *.play-internet.pl
Na pustaka to on ostatnio nie strzela. Woli trudne.

snl - 17 października 2020, 23:23:22 - *.play-internet.pl
No ciekawe czy dogoni Dunczyka Petera Zickernaghela z Bodo "duński Iniesta" ma (14 goli i 14 asyst a to tylko pomocnik) w klasyfikacji kanadyjskiej?
dzis nie zagrał z niewiadomych powodów kurs był podejrzanie wysoki ponad 4.1 na Bodo i Bodo dostało ogromne lanie od Molde 4:2, (pierwsza porażka w sezonie po 18 wygranych i 1 remisie).
To on jest prawdziwą gwiazdą tej drużyny a nie Haugge który przeszedł do Milanu.

ZBYSZEK. - 18 października 2020, 4:15:33 - *.dsl.sndg02.pacbell.net
Robert nr 1. swiata.

fansport - 18 października 2020, 13:00:44 - *.dynamic.chello.pl
wszechświata, co się będziesz rozmieniał na drobne.

Pasiasty - 19 października 2020, 0:24:56 - *.play-internet.pl
Aż dziw, że 90minut zaliczyło 2 gola dla Lewandowskiego ... :p

M. - 19 października 2020, 1:03:45 - *.dynamic.chello.pl
@Pasiasty: samobój jest wtedy, kiedy zawodnik oddaje niecelny strzał, a piłka po dotknięciu piłki przez obrońcę zmienia tor lotu i wpada do bramki. Tutaj był celny strzał, więc dotknięcie piłki przez obrońcę jest po prostu traktowane jako nieudana obrona. Nie ma kontrowersji, czysta bramka Lewego.