Qw - 17 października 2020, 21:58:01 - *.218.124.248

Jaga71 - 17 października 2020, 21:58:59 - *.104.186.172
Brawo Jaga !!!!!!!!

y - 17 października 2020, 21:59:19 - *.204.48.128.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Amica idzie na majstra...

k - 17 października 2020, 21:59:54 - *.dynamic.chello.pl
Raków idzie po mistrzostwo !!! Najwięksi przegrani w tym sezonie w lidze to będzie Lech i Legia. Chociaż Lech pokaże się w Europie.

Steffen - 17 października 2020, 22:00:04 - *.29.59.98.ipv4.supernova.orange.pl
Jes, jes, jes!

koks - 17 października 2020, 22:00:25 - *.bc.lnet.pl
Bodwał był chyba u bukuf

Bks - 17 października 2020, 22:00:30 - *.centertel.pl
Karny rodem z czasów Fryzjera. A moze to nie przypadek? Tym sie powinien zająć Ziobro a nie przeciwnikami politycznymi bo szarego człowieka to nie interesuje

bxl - 17 października 2020, 22:00:47 - *.231-245-81.adsl-dyn.isp.belgacom.be
Zajac oskubal Zurawia......Z punktow

jarock - 17 października 2020, 22:01:53 - *.icpnet.pl
Marciniak podyktowałby co najmniej dwa karne w tym meczu . Jestem kibicem Lecha i cieszę się, że ten "międzynarodowy "sędzia nie był arbitrem. Gratulacje dla Jagi i pozdro dla Makiego. Lechowi będzie ciężko na trzech frontach.

kkk - 17 października 2020, 22:01:59 - *.play-internet.pl
Jak przyjezdza Lechia i gra na czas od 10 minuty a kuciak po 120 sekund przeciaga wybicia to sedzia niereavune czasami w 85 minucie da zolta karte. Jak Steinbors przetrzymal wybicie na poczatku meczu 30 s od razu zolta

do W(l)KP - 17 października 2020, 22:02:06 - *.icpnet.pl
Wy macie problem żeby zagrać jeden sensowy mecz co tydzień wiec radziłbym się na tym skupić.

BOT - 17 października 2020, 22:02:17 - *.204.16.46.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
No nieźle xD Uważam, że to dobry wynik dla Rakowa.

xxccxx - 17 października 2020, 22:02:19 - *.30.53.142.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
ups Raków odjechał znowu...

Zajmon Leg - 17 października 2020, 22:02:28 - *.204.32.123.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Cała nasza ekstraklasa. Trzeba wygrać z Zagłębiem!

Miki - 17 października 2020, 22:02:32 - *.2-4.cable.virginm.net
w Bialymstoku bez niespodzianki.Jagiellonia wygrywa z Lechem

gfg - 17 października 2020, 22:04:18 - *.icpnet.pl
w czwartek Lech będzie miał łatwiej bo Benfica raczej nie będzie się bronic i grac z kontry.

UltrasStyl - 17 października 2020, 22:04:19 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Wypadek przy pracy, zdarzyło się a Wy podnieta nie z tej ziemi.. w sumie to rozumiem, wasze śmieszne klubiki grają w tej śmiesznej lidze zwanej ekstraklapa i podnoszą swoje ego wygrywając np ze Stalą Mielec a Lech za chwilę zagra z Benfica w lidze Europy i reprezentuje godnie nasz kraj zdobywając punkty do rankingu.

Tom - 17 października 2020, 22:07:24 - *.30.17.29.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Lech ani żaden inny Polski klub nie jest w stanie grać co trzy dni. Jaga wymeczyla trzy punkty, a Lech już żyje pucharami. Tam są miliony na murawie. Poziom ligi polskiej to dno. Gdyby nie lech bylaby kolejny raz kompromitacja w pucharach europejskich. Takie sa fakty, jeszcze podobno Cracovia spadnie do ligi okręgowej za korupcję, Filipiak wycofuje się z utrzymywania pasów.

Kuba - 17 października 2020, 22:08:17 - *.centertel.pl
ego to sie podnosi wlasnie z leszkiem co gra w LE satysfakcja ogromna i kazdy kto z wami wygra bierze laury z LE

asd - 17 października 2020, 22:08:31 - *.icpnet.pl
tak ostatnio to kibice Górnika już się widzieli mistrzem a teraz ci z Rakowa. Proponuje zejść na ziemie.

leon - 17 października 2020, 22:10:59 - *.231.52.125.koba.pl
@Daro odezwiesz się? Pamiętasz swój przedwczorajszy wpis? To na ile % możliwosci zagrała Amica??? Cytuję:
"Daro - 15 października 2020, 17:23:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
I na koniec. Lech jak zagra choć na 50% procent swoich możliwości to nie będzie co z Jagi zbierać."
Jesteście niebieskie pionki przy Jagiellonii, nawet remisu z karnym nie wymęczyliscie. Ile strat piłki w drugiej połowie meczu na własnej połowie boiska?

Kamil - 17 października 2020, 22:12:38 - *.icpnet.pl
Siódma kolejka do tego co chwile ktoś jest na minusie z rozegranymi meczami a ci się podniecają ze ktoś ma tyle punktów a inny tyle. Dwie- trzy kolejki w tej lidze i z przewagi nie zostaje nic.

qwerty - 17 października 2020, 22:15:25 - *.icpnet.pl
ale trzeba przyznać ze Lech do Białegostoku nie ma szczecia. Nie wygrał tam od 2013 a do tego w ostatnich 3-4 meczach Var zabierał im gole i dziś to samo. To chyba najgorszy teren dla Lecha.

mkjsb - 17 października 2020, 22:20:41 - *.43.177.44.ipv4.supernova.orange.pl
Wszyscy pucharowicze ograni przez Jaę

Pixi - 17 października 2020, 22:20:43 - *.gvt.pl
Wydawało się, że Lech spuchnie już w Charleroi, ale niestety dopiero w Białymstoku. Były już wtedy pierwsze objawy, ale dali jeszcze radę. Widać, że fizycznie Lech miał zjazd, Jagiellonia była świeższa. Teraz czekamy w LE na wyniki Ꞁecha jak Legii z Borussią Dortmund u siebie w LM :D

Tak jest - 17 października 2020, 22:22:09 - *.146.32.93.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Lech miażdży zespoły z Europy ale w miescie Białystok Jagiellonii nie dał
rady

Bako - 17 października 2020, 22:22:53 - *.hsd1.il.comcast.net
Jutro to dopiero będzie piękny dzień jak legiunia dostanie lanie od Zagłębia !!!!

Bondek5 - 17 października 2020, 22:27:57 - *.dynamic-2-waw-k-4-3-0.vectranet.pl
He he VAR zabrał im gole. Nie wiem jak w innych meczach, ale jak w Białymstoku był spalony, to był i nikt nikomu nic nie zabrał. Śmieszna gadka panie qwerty

LP - 17 października 2020, 22:29:37 - *.icpnet.pl
Pixi a czemu dopiero w Białymstoku po dwóch tygodniach przerwy a nie w Gliwicach trzy dni po meczu w Belgii? Czym tez objawiało się to "spuchniecie" bo w końcówce meczu jakoś nie wiedziałem żeby Lech był "spuchnięty" a wręcz przeciwnie.

:) ;) - 17 października 2020, 22:30:25 - *.euro-net.pl
W końcu Imaz na szpicy i wracamy do momentu kiedy został piłkarzem miesiąca jak grał na tej pozycji. Pokonana Legia pokonany Lech więc do przodu. Lewy obrońca potrzeby konkretny bo to co gra ten Islandczyk to niestety zaniża poziom.

Daro - 17 października 2020, 23:00:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
do leon: Odzywam się. Lech zagrał tylko na 1% możliwości. Za bardzo zlekceważył KP Wasilków, któremu ta wygrana w końcowym rozrachunku nic nie da . Poza tym więcej szczęścia niż rozumu przy gospodarzach.

Daro - 17 października 2020, 23:07:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Szkoda tego milimetrowego spalonego, ale cóż... Niech się niektórzy pocieszą

leon - 17 października 2020, 23:23:52 - *.231.55.133.koba.pl
#Daro. Dobrze wiesz, że fuzja z Wasilkowem to pozyskanie sponsora jakim był Wersal Podlaski, a nie "kupienie" sobie miejsca w EX. poprzez koncesje Amici i unikniecie poprzez to m.in. kary za korupcje. Poza tym "stara" Amica też umoczona w przekręty w pucharze Polski. Dla wszystkich w całej Polsce "Lech" jest Amicą a Jagiellonia Jagiellonią, a nie Wasilkowem.

NN - 17 października 2020, 23:24:22 - *.free.aero2.net.pl
Widać było, że Jagiellonia była przygotowana, wytrenowana, a Amica poniosła konsekwencje sprzedaży zawodników i gry na wielu frontach.

leon - 17 października 2020, 23:33:30 - *.231.55.133.koba.pl
Mam jeszcze jedna wiadomość bardzo "dobrą" dla kibiców Amici. Jutro Legia Was przeskakuje. Pamiętacie mecz z 20 grudnia 2019 roku? Zagłębie - Legia 2:1? Długi należy oddawać!

kks - 17 października 2020, 23:35:28 - *.icpnet.pl
Ile kosztuje sędzia

zawd2ef - 17 października 2020, 23:46:51 - *.dynamic.gprs.plus.pl
7ech zdechł
Tylko Amica Wronki !!!!

uhahany - 18 października 2020, 0:09:42 - *.centertel.pl
Miło że Jaga wygrała ale bekoklasa jest nieistotna. Czekać na weryfikację i 22.10 :]

moryc - 18 października 2020, 0:43:46 - *.dynamic.chello.pl
Najlepszy Polski zespół w pucharach europejskich dziś przegrał na Podlasiu z Jagiellonią Białystok.

Fachowców - 18 października 2020, 1:32:34 - *.76.65.235
Żółto czerwone Kolno pozdrawia i czeka na mistrza dla BKSu!!!

JurekGórsk - 18 października 2020, 2:16:17 - *.centertel.pl
Najlepszy Polski zespół w pucharach europejskich to LEGIA WARSZAWA. Ma 16,5 pkt a Amicolech ma 6 pkt!

PM - 18 października 2020, 2:53:38 - *.play-internet.pl
Jak Lech dostaje od szrotu zagranicznego w lidze, to ja nie mam pytań. Lanie w Europie będzie, może punkt ze Standardem i tyle

Pusty deki - 18 października 2020, 6:38:39 - *.205.198.247
"Rumble in the jungle" w Białymstoku dla Jagi.

Tady - 18 października 2020, 7:07:34 - *.30.17.155.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Brawo Jagiellonia Lech powoli wraca na swoje tory

Traku - 18 października 2020, 8:42:30 - *.8.181.230.ipv4.supernova.orange.pl
Benfica już czeka obstawiam 5:0dla Benficy

ja - 18 października 2020, 9:06:12 - *.play-internet.pl
Sporo farta w eliminacjach pucharów i niektórzy już uwierzyli w pompowany przez dziennikarzy balonik. Prawda jest taka że lech jest słaby jak każdy inny polski zespół miał po prostu sporo szczęścia.

Conquista - 18 października 2020, 9:07:04 - *.dynamic.chello.pl
Lech i Legia powalczą o 4 miejsce i Conference League.

JG - 18 października 2020, 9:25:54 - *.dynamic.chello.pl
jak chcecie się pośmiać to wejdźcie na kkslech.com i poczytajcie komentarze pod relacją na żywo z meczu.
Wierni kibice jadą równo po trenerze i większości piłkarzy.

CPjś - 18 października 2020, 9:41:03 - *.centertel.pl
Lech gra fajną piłkę I białe misie mają sporo szczęścia że dowieźli ten wynik,swoją drogą dziwna jest niemoc poznaniaków u polarnych?...wystarczy zobaczyć jak Zagłębie na miękko rok w rok leje w Białym gospodarzy...

Do wyzej - 18 października 2020, 10:06:41 - *.centertel.pl
Skoro bramka powinna być uznana bo spalony byl malowidoczny jak ktoś napisał to powinien podobne kryteria zastosowac przy karnym ktorego nie było. Co do Zagłębia to akurat teraz jest seria dla Zaglebia a wcześniej byla seria dla Jagi. Poza tym sporo tych meczy w Lubinie wygraliśmy. Co do Lecha czy Amiki to oba kluby były umorzone w korupcji wiec wypadałoby ich rozliczyc. Przypomne ze Lech potrzebował pomocy sedziego aby doprowadzić do dogrywki z 2 ligowym Blekitnymi w półfinale PP. Przypadek? Nie sadze. Przypomne przy wyniku 0-1 bambus powinien wyleciec z boiska za uderzenie rywala i byloby po meczu. Peszko za nieporównywalnie mniejsze przewinienie dostal kilka miesięcy wykluczenia....A co zrobi stronniczy sedzia?Dal po żółtej za zbiorowe zamieszanie a za 5 min. druga zolta kartke dla Kosakiewicza za nadmierna agresje bo gosciu trafil w pilke a nie w nogi. Tak to jest jak się nie rozlicza korupcji.

herhor - 18 października 2020, 10:52:10 - *.odramedia.pl
Jak legia strzela z takich minimalnych spalonych, to im gole zawsze uznają. A w przypadku Lecha każdy centymetr jest analizowany i zawsze takie bramki anulują, patrz wczorajszy mecz, albo mecz z Wartą.

lolo - 18 października 2020, 10:54:29 - *.play-internet.pl
Zazdrośnicy beczą. Prawda jest taka że tylko Lech gra w Europie a reszta kopie na domowych kartofliskach a latem dostaje bady od Azerów.

@lolo - 18 października 2020, 12:40:53 - *.dynamic.chello.pl
i Kulejorz na tych domowych kartofliskach na 6 meczy tylko 2 wygrane. Jest moc.
Benfica już pewnie ma mokro w spodenkach ze strachu

Daniel - 18 października 2020, 12:47:12 - *.wtvk.pl
Ta wasza wielka jaga w drugiej połowie nie istniała. Pierwsza połowa - zgoda - była solidna w waszym wykonaniu. Lech też bardzo wam w tym dopomógł.
Nie podoba mi się stwierdzenie Puchacza w przerwie, że wyszli na mecz zdekoncentrowani. To świadczy o zlekceważeniu rywala, z którym od 7 lat nie są w stanie wygrać w Białymstoku. Paranoja!
Poznaniaków gubi pycha niestety, dlatego ze zdobywaniem trofeów idzie na bakier.
W Białymstoku mecz nie wyszedł i tym bardziej bolą teraz straty punktowe we Wrocławiu i Lubinie, oraz z Płockiem w Poznaniu, w meczach, w których Lech dominował i zamiast dobić rywala, wyciągał pomocną dłoń.

Klima - 18 października 2020, 12:51:14 - *.dynamic.chello.pl
Zagłębie > Jagiellonia > Lech

Sawka - 18 października 2020, 13:09:53 - *.174.75.100
Dla czego Brzēczek nie powołuje Romańczuka,Góralski i Romaćczuk to środek nie do przejścia

Bks - 18 października 2020, 13:22:12 - *.centertel.pl
Ja tez kibicuje Lechowi w pucharach ale zejdzie na ziemie z tymi pucharami bo powtórzcie kazus Legii. Przypomne w pucharach gra sie o puchar a nie tylko po to aby zaliczyć 6 meczy w grupie. A co do innych zespołów, to dodajmy 3 wartosciowych zawodnikow do takich klubow jak Jagiellonia, Pogoń czy Slask i tez zagraja w tej śmieszne razie grupowej LE. Nie ma co sie tym podniecać.

Mks - 18 października 2020, 13:44:05 - *.di-net.pl
Powinni przełożyć im wszystkie mecze w lidze. Amica podobno zarabia jakieś punkty dla reszty.

Daro - 18 października 2020, 15:30:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Do Mks: Powinny kluby tylko dla siebie punkty zarabiać, a nie dla cebularskiej części Polski. Jak się domyślam kibic Piotrcovii-Ptak?

(J) Bomba - 18 października 2020, 19:06:13 - *.dynamic-2-waw-k-1-3-0.vectranet.pl
Pokonać Lecha fajne uczucie. Lech moim skromnym zdaniem to najlepiej prowadzony klub i wielka przyszłość przed Lechem. Trzymam kciuki aby w LE zbierała punkty i kasę. Do kibiców Lecha - głowa do góry tylko co najlepsze przed Wami. Mam nadzieję że odstawicie Legią od mistrza. Jaga wygrana - super

Kks - 18 października 2020, 21:10:35 - *.centertel.pl
Według Pana Sławka z NC+ karnego nie było a VAR w ogóle nie powinien interweniować bo to nie była jednoznaczna sytuacja, do tego przeanalizowano upadek ktory byl z opóźnieniem i krzyk.

Kamil - 18 października 2020, 22:00:39 - *.147.38.141.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Trzeba na szybko ściągnąć jakiegoś stopera bez kontraktu. Wasyl jest bez klubu - jak dostanie dobre spodenki to może zgodzi się zagrać kilka meczów. Adam Dźwigała też do wzięcia.

@Daro - 18 października 2020, 22:20:57 - *.dynamic.chello.pl
Daro coś ci się w puszce pomieszało. Pogoń gra na licencji Pogoni. Nie to co poznańska Amica.

Mlody16t - 18 października 2020, 23:56:26 - *.play-internet.pl
Ktoś mi wytłumaczy co jest z tym Lechem ze lidze sobie nie radzą?

lolo - 19 października 2020, 11:53:54 - *.play-internet.pl
Tak czy inaczej. Każdy chciałby grać z z Benficą ale najpierw trzeba przejść Azerów i innych kelnerów a jak jest widać co roku.

nikt - 19 października 2020, 17:00:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl