18 października 2020, 19:19:51 - bartekwr9
Legia odrabia straty

W ostatnim niedzielnym spotkaniu 7. kolejki PKO Ekstraklasy Legia Warszawa wygrała na swoim boisku 2-1 (1-1) z Zagłębiem Lubin. Dwie bramki dla mistrzów Polski strzelił Tomáš Pekhart. Goście odpowiedzieli golem z rzutu karnego Filipa Starzyńskiego.

18 października 2020, 17:30 - Warszawa (Stadion Wojska Polskiego)
Legia Warszawa 2-1 Zagłębie Lubin
Tomáš Pekhart 30, 53 - Filip Starzyński 38 (k)

Legia: 1. Artur Boruc - 2. Josip Juranović, 5. Igor Lewczuk, 55. Artur Jędrzejczyk, 25. Filip Mladenović - 22. Paweł Wszołek, 99. Bartosz Slisz, 14. Michał Karbownik (85, 11. Joel Valencia), 8. Walerian Gwilia (83, 7. Domagoj Antolić), 82. Luquinhas - 9. Tomáš Pekhart.

Zagłębie: 30. Dominik Hładun - 26. Kacper Chodyna, 5. Lorenco Šimić, 33. Ľubomír Guldan, 3. Saša Balić - 17. Patryk Szysz, 8. Łukasz Poręba (75, 77. Mateusz Bartolewski), 4. Jewgienij Baszkirow, 18. Filip Starzyński, 95. Dejan Dražić (78, 14. Jakub Żubrowski) - 11. Samuel Mráz (75, 9. Rok Sirk).

żółte kartki: Jędrzejczyk - Dražić.

sędziował: Piotr Lasyk (Bytom).

Mecz bez udziału publiczności.

leon - 18 października 2020, 19:20:49 - *.231.34.208.koba.pl
Zagłębie jest uczciwe.
Oddało punkty i bramki w takim samym stosunku jak pożyczyło 20.12.2019r.

Jester - 18 października 2020, 19:21:12 - *.dynamic.chello.pl
dobrze ze mają Czecha

r420 - 18 października 2020, 19:21:20 - *.dynamic.mm.pl
Ciekawe ile kasy dostali od Legionistów za ten wynik

W(L)KP - 18 października 2020, 19:22:23 - *.centertel.pl
Druga połowa daje nadzieję że będzie lepiej. Ważne 3 punkty z Zagłębiem które gra dobrą piłkę. Tylko Legia!

vega - 18 października 2020, 19:22:27 - *.play-internet.pl
Zagłębie bez napastnika wysoko nie zajedzie..

We ra - 18 października 2020, 19:23:06 - *.18-2.cable.virginm.net
Z taka legia przegrac wstyd Trener wypad z Zaglebia cienki z ciebie trener Wstyd

fansport - 18 października 2020, 19:23:15 - *.dynamic.chello.pl
tratata, tratata legia mistrzem świata

Horacyś - 18 października 2020, 19:23:26 - *.adsl.inetia.pl
Anty fudbol Zaglebia! dziadostwo jakiego nawet w Aklasie nie ma! dobrze ze publicznosć na stadionie tego nie musi oglądać1 mam nadzieje ze takie kluby von z extraklasy! i ten smieszny Sawela!

ZeteL - 18 października 2020, 19:25:09 - *.adsl.inetia.pl
Jak zobaczyłem wchodzącego na boisko Roka Sirka przestałem oglądać. Coś ciekawego mnie ominęło ?

wola - 18 października 2020, 19:28:03 - *.20-2.cable.virginm.net
Legia w kazdym aspekcie lepsza , mistrzostwo bedzie , szkoda ze kibicow nie wpuscili bo co jak co ale w Wsrszawie to mogliby zrobic wyjatek i pozwolic na te 8-10 tysiecy publicznosci

Olo - 18 października 2020, 19:32:16 - *.centertel.pl
Do wola wasi kibice poszli na paradę lgbt i trzymają Rafała za gonza

vivaldi - 18 października 2020, 19:33:45 - *.106.130.244
Fajna ta legia,
taka niezamocna

Hangar - 18 października 2020, 19:37:59 - *.146.33.185.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Zagłębie przegrało bo musieli przegrać zwrócić punkty za grudzień 2019 roczek strata bramek mówi sama za siebie

We ra - 18 października 2020, 19:38:43 - *.18-2.cable.virginm.net
Legia To fakt kibicow maja Co Lgtb Sie bardzo boja Bije ich gosciobaba

Jaś Niepan - 18 października 2020, 19:40:31 - *.dynamic.chello.pl
Czesio 711 na starcie uratował cztery litery.Pan Dariusz M.kapitan Titanica (nazwisko znane redakcji) uszczęśliwiony na kilka dni.Ale Titanic (Legia) wyszedł w morze z Southampton.katastrofa nadchodzi.PS. Czy w eklasie jest gorszy koacz niż Wszołek?

Kibic - 18 października 2020, 19:54:09 - *.play-internet.pl
Pewne info Zagłębie musiało oddać punkty dziś Legi w krotce pewne info wyjdzie

Azer - 18 października 2020, 19:58:54 - *.play-internet.pl
Bach bach bach karabach

Marti - 18 października 2020, 20:09:27 - *.8.181.230.ipv4.supernova.orange.pl
Brawo Legia wracamy do walki o mistrza i puchar Polski!!!gdzie ci co pisali że Zagłębie dzisiaj wygra?

Kuba - 18 października 2020, 20:13:04 - *.146.224.176.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Co to ma znaczyć "Legia odrabia straty"... co to za tytuł? Czy należy to rozumieć, że już ustalono, iż tylko Legia ma być mistrzem? A może to coś jeszcze bardziej odrażającego - piłkarski rasizm, dyskryminujący pozostałe kluby?

Kibic - 18 października 2020, 20:17:09 - *.as13285.net
Co to znaczy: Legia odrabia straty??? A co ona jest? Giełda jakaś? Jaka jest róznica między Legią a Stalą Mielec? Zadna. Jutro Stal moze spokojnie wygrać z Legią.Nasz kraj bananem stoi,republika bananowa to i bananowy Miszcz. Przychodzi co do czego,to bach bach karabach i po pucharach.

Zajmon Leg - 18 października 2020, 20:20:18 - *.204.32.123.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
W drugiej połowie byla przewaga i kontrola Legii. Oby tak dalej.

JurekGórsk - 18 października 2020, 20:22:34 - *.centertel.pl
Legia odrabia straty bo BEDZIE MISTRZEM 2021 czy wam sie to podoba czy nie! LEGIA TO POTEGA! Ma 16,5 pkt rankingu a lech ma tylko 6 pkt i nie ma szans dogonić WIELKIEJ LEGII. LEGIA ZA ROK BEDZIE SUPER SILNA I WYGRA tą przaśną ligę!

Namor - 18 października 2020, 20:30:44 - *.193.cpe.marton.net.pl
Na bezrybiu i rak ryba.

Znawca - 18 października 2020, 20:30:46 - *.centertel.pl
A 90 minut caly czas podnieca sie ta smieszna legia hahaha wstyd

Drwalu - 18 października 2020, 20:44:51 - *.146.33.185.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ale tytuł legia odrabia straty czyli co już ustalone ?

Bemo(L) - 18 października 2020, 20:46:14 - *.cdn77.com
Teraz to już z górki po 15 tytuł. W-wa jest waszą stolicą. Tylko Legia.

Libi - 18 października 2020, 20:49:47 - *.147.102.104.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
No i proszę, dziś przegrały dwa resortowe kluby z najmniejszych miasteczek grających w ekstraklasie, czyli PGE Stał Mielec i kghm Zagłębie Lubin. I bardzo dobrze dla polskiej piłki.

Piotr - 18 października 2020, 20:54:14 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@ bemol Legia ma już 15 tytułów.

Gizmo - 18 października 2020, 20:55:17 - *.play-internet.pl
Brawo Panie czesiu, w końcu wystawił Pan optymalny skład. Chyba drony zrobiły dobre pomiary i zdjęcia ha ha

Xe - 18 października 2020, 20:55:32 - *.opera-mini.net (*.114.16.240)
Bo redaktorki to sie legijni. A co legia ma odrabiac?heh smieczne i slabe jak siki pajaka.

Big four - 18 października 2020, 21:03:26 - *.play-internet.pl
Legia mnie nie interesuje. ważne że wygrał górnik, lech, piast. pekhart słaby dwie bramki ze spalonego.

agregat - 18 października 2020, 21:03:40 - *.dynamic.chello.pl
Szczerze mówiąc, też mi się nie podoba tytuł. Warszawiacy, co oczywiste, uważają, że Legia musi być na czele. No, i jak zdobywa punkty, to odrabia straty. A wygrywa ten, co zdobywa najwięcej punktów. I nie musi to być Legia. Tak na marginesie... Brawo Raków!

Miś - 18 października 2020, 21:15:57 - *.135.2.114
Co z tego że wygrali na tą chwilę to Częstochowianą mogą wiązać buty.

JurekGórsk - 18 października 2020, 21:54:10 - *.centertel.pl
misiu LEGIA wygrała z tym rakowem 1-2 i na tę chwilę oni jedyni pociśli ten fenomen przaśnej ligi!

Haha - 18 października 2020, 21:54:51 - *.centertel.pl
Brawo rakow a tak na marginesie za chwile dostane bana pewnie ale 90 minut jestescie po e ba ni

Dls - 18 października 2020, 22:10:26 - *.internetdsl.tpnet.pl
Miedziowi szukajcie bramkarza bo z obecnym dużo nie ugracie, jego zwłaszcza wyprowadzenia piłki doprowadzają do palpitacji serca.

fansport - 18 października 2020, 22:41:54 - *.dynamic.chello.pl
mistrzem polski jest legia legia najlepsza jest legia to jest potęga legia cwks

xyz - 18 października 2020, 23:07:29 - *.centertel.pl
JurekGórsk za rok wielka legia będzie miała na starcie eliminacji europucharów 8pkt. (po tym sezonie traci 8 5), więc skończy się trafianie na pastuchów przez całe eliminacje( tak było do tej pory). Dopiero za rok trzeba będzie du*e spinać!

PoloniaWAR - 18 października 2020, 23:31:26 - *.dynamic.chello.pl
Z jakiego powodu mecz przeciętnej Legii jest na stronie głównej a nie rekordowe zwycięstwo Wisły?

Kuba - 18 października 2020, 23:35:49 - *.centertel.pl
xyz widać, że nie znasz pucharów... Wchodź na symulację!!! Legia za rok będzie miała na starcie 16,5 pkt! Dopiero w 2022 będzie mieć o 8 pkt mniej! Nigdy nie skumacie pucharów!

dab - 18 października 2020, 23:42:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Walic Legie wielki mistrz a dostaje cały czas baty w Europie

SEvela - 19 października 2020, 3:43:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Panie Sevela ! co ? MRAZ i SIRK na kwarantanne na Słowacje i mają zakaz wstępu do Lubina. Oni są anty-reklamą KGHM jak i cała drużyna w 2giej połowie.

losMonety - 19 października 2020, 12:17:23 - *.centertel.pl
I tak powinno być przy takiej frekwĘncji, wrazie wątpliwości patrz rankingi ewentualnie drugoligowcy na puchary jak nie pierwsza liga

leon - 19 października 2020, 13:52:52 - *.231.55.211.koba.pl
Można bez korupcji? Można. W tym sezonie potrzebujemy punktów my, w tym Wy. Nawet bilans bramkowy się zgadzał, łatwe do odstawienia u buka. W ostatni weekend grudnia działy się też inne dziwne sytuacje. Pogoń-Korona 0:1. Jak teraz Korona ma oddać punkty? Chyba, że Pogoń spadnie w przyszłym sezonie? Lechia-Raków O:3. Raków ma jak oddać.

uhahany - 19 października 2020, 14:47:16 - *.centertel.pl
To się porobiło. Chcą na mistrza drużynę która dostala tegie lanie od AZERBEJDZANU (!!!) Ale los polskiego patrioty musi być smutny a wręcz żałosne kibicować czemuś takiemu.

Gory - 19 października 2020, 17:33:59 - *.30.53.16.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ale te. Zagłębie dało wielkiej plamy Jaga Zabrze potrafili wygrać wstydzta się w tym Lubinie

Neutral60 - 20 października 2020, 16:43:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W tym meczu miało nastąpić przełamanie i nastąpiło. Wszystkie ręce na pokład to hasło było priorytetem .Na VAR Szymek .Komentarz (narrację )odpowiednio zapewnili Wolski ,Węgrzyn i wieszcz(nie Mickiewicz).Mecz antyfutbol .Do przerwy Zagłębiu chciało się jeszcze grać. Druga połowa to "chodzony". W przerwie musiały trwać jakieś rozmowy bo miedziowi przestali już się starać. Po meczu schodzący Starzyński przepraszał Boruca ,że ośmielił się wykorzystać jedenastkę. Na szczęście przeczuwałem takie manewry i ten mecz sobie nagrałem ."Na żywo" obejrzałem wspaniały mecz kogutów z młotami .Koguty prowadziły już 3-0 ,ale drużyna Fabiana się nie poddała .W 94 minucie tuż przed końcowym gwizdkiem po kapitalnym strzale Lanziniego w okienko młoty doprowadziły do remisu . Radość młotów nieopisana. Stadion kogutów zamilkł .