18 października 2020, 22:58:02 - dagazka
Wygrana Benfiki w lidze

SL e Benfica, który jest rywalem Lecha Poznań w fazie grupowej Ligi Europy, wygrał 3-0 (2-0) w wyjazdowym meczu 4. kolejki portugalskiej ekstraklasy z Rio Ave FC.

18 października 2020, 21:00 - Vila do Conde (Estádio dos Arcos)
Rio Ave FC 0-3 SL e Benfica
Luca Waldschmidt 6, 45, Gabriel 84

Benfica: 99. Odysséas Vlachodímos - 34. André Almeida (13, 2. Gilberto), 30. Nicolás Otamendi, 5. Jan Vertonghen, 3. Álex Grimaldo - 27. Rafa Silva (81, 71. Nuno Tavares), 8. Gabriel, 21. Pizzi, 7. Éverton (66, 28. Julian Weigl) - 10. Luca Waldschmidt, 9. Darwin Núñez (81, 14. Haris Seferović).

żółte kartki: Ivo Pinto - Gilberto, Nicolás Otamendi, Julian Weigl.

sędziował: João Pedro da Silva Pinheiro (Braga).

W Rio Ave cały mecz zagrał Paweł Kieszek. Poza kadrą Benfiki znalazł się wypożyczony w zeszłym sezonie do Lechii Gdańsk Zé Gomes.

Benfica z kompletem 12 punktów jest liderem, a Rio Ave ma trzy punkty i zajmuje 15. miejsce w lidze. Lech zagra z zespołem z Lizbony 22 października o godz. 18:55 w Poznaniu i 3 grudnia o godz. 21:00 na wyjeździe.

Kuba - 18 października 2020, 22:59:22 - *.centertel.pl
1 punkt będzie mega sukcesem :]

janek - 18 października 2020, 23:05:45 - *.play-internet.pl
Lech może mieć ciężko w czwartek a Legia powinna dać radę.. A nie, czekaj.

Serveta - 18 października 2020, 23:06:45 - *.skybroadband.com
Mam mieszane uczucia... Ale wierze, ze bedzie dobrze...

Daro - 18 października 2020, 23:20:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Będzie ciekawie

TylkoZKS - 19 października 2020, 0:36:11 - *.tktelekom.pl
Rio Ave słabe, Lech nie przegra.

Lucky - 19 października 2020, 1:04:33 - *.120.154.37
Ciekawe tylko skąd Lech wytrzaśnie stoperów na ten mecz? Jeden zakażony, drugi pauzuje za kartki, a trzeci kontuzja, został tylko koleś z drużyny rezerw, który sam jest w stanie stworzyć zagrożenie pod własną bramką bez udziału przeciwnika.

san - 19 października 2020, 1:11:17 - *.play-internet.pl
Liga portugalska ustawiona pod buka a brazylijska jeszcze bardziej, International 2.0 I połowa, a w drugiej parodysci stali i faulowali ylo a sędzianawet jednej kartki nie dał.

Daro - 19 października 2020, 1:12:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Do Lucky: Jest problem i to nie mały, ale nie ma co przedwcześnie płakać? Może taka linia obrony?: Puchacz - Czerwiński - Butko - Kraweć? W żadnym wypadku Dejewski, bez urazy dla tego piłkarza.

Daro - 19 października 2020, 1:15:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Widać wyraźnie krótką ławkę w obronie, ale nie wiem jakby transfer doszedł do skutku czy Thiago Cionek sprawdziłby się obecnie w Lechu.

Daro - 19 października 2020, 1:17:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Na koniec. Super by było jakby mógł zagrać Crnomarković. Zdarzają jemu się mikro pomyłki, ale jest u niego widoczny spory postęp. Zdrówka Brate

Radomiak - 19 października 2020, 13:08:41 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Chociaż kibicuje się polski drużynom w pucharach,ale wiadomo nigdy Lechowi Poznań.Stawiamy na 1-4 dla Benfiki.

Batson - 19 października 2020, 14:15:55 - *.dynamic.chello.pl
niepowodzenia(bad luck to you) Leszku w czwartek

xyz - 19 października 2020, 16:29:43 - *.piaseczno.vectranet.pl
1-4 dla Benfiki - uwielbiam takich dzbanów. Taki zapis oznacza porażkę Benfiki 1:4, ale jemu chodziło o coś innego :D

Radomiak - 19 października 2020, 17:01:24 - *.dynamic.gprs.plus.pl
zapis 1-4 oznacza ma tole porażkę Lecha i na to wszyscy liczymy-Benfica to wygra.

Slawcio - 19 października 2020, 17:41:39 - *.30.53.16.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Z Lechem też wygrają !!!

TUREK_LP - 19 października 2020, 20:11:46 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Niech zwycięża Lech! Wielki Kolejorz KKS! W czwartek zwycięstwo zazdrosne cebulaki 💪