19 października 2020, 12:52:18 - dkelman
Gol Piotra Grzelczaka

Piotr Grzelczak zdobył bramkę dla FK Atyrau w wygranym 2-0 (1-0) z Kajratem-Żastarem Ałmaty meczu 10. kolejki kazachskiej drugiej ligi. Dla Polaka, który grał do 71. minuty, gdy zmienił go Aleksiej Rodionow, to czwarte ligowe trafienie w tym sezonie.

19 października 2020, 11:00 - Szymkent (sportkompleks BIIK)
Kajrat-Żastar Ałmaty 0-2 FK Atyrau
Piotr Grzelczak 26, Maksat Bajżanow 66

żółta kartka: Adiłbiek Żumachanow (Atyrau).

sędziował: Jerkien Żantuganow (Kyzyłorda).

Mecz bez udziału publiczności.

W drużynie gości do 88. minuty grał Aléx Bruno (niegdyś Widzew Łódź), kiedy zmienił go Lew Skworcow.

Atyrau zajmuje pierwsze miejsce w swojej grupie z 22 punktami po ośmiu spotkaniach.

ypek - 19 października 2020, 13:03:58 - *.static.sitel.net.pl
ma tam 25 tys dolarów na miesiąc, podatki niskie, ceny jak na białorusi (np. paczka marlboro kosztuje 1.25 $), jedyne wady to daleko do polski i trochę trzeci świat, ale wiecznie tam mieszkał, nie bedzie, jak nie jest rozrzutny to 3 lata gry tam i można się ustawić

danek - 19 października 2020, 14:42:46 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Jak dla mnie bardzo fajny kierunek na koniec kariery nigdy nie był super strzelcem a tu mu fajnie idzie, niech odłoży troszkę i za 3 lata wróci pewnie do 3 ligi żeby jeszcze amatorsko pokopać - Powodzenia Piotrek

CheGuevara - 19 października 2020, 14:45:56 - *.dynamic.mm.pl
🎵 W stepie szerokim, którego okiem, nawet sokolim, nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa - pieśni o wielkim Grzelczaku!🎶

Ypek - 19 października 2020, 17:43:59 - *.centertel.pl
Skąd znam to znam, a ty co ZUS czy urząd skarbowy?

dsds - 20 października 2020, 1:59:30 - *.252.47.33
Na yt jest skrót z tego spotkania, więc można zobaczyć gola. Warto zwrócić uwagę na stadion...