19 października 2020, 22:24:51 - dagazka
Skromne zwycięstwo Pogoni

W ostatnim meczu 7. kolejki PKO Ekstraklasy Pogoń Szczecin wygrała na wyjeździe 1-0 (1-0) z Lechią Gdańsk. Zwycięską bramkę dla "Portowców" zdobył w 23. minucie Alexander Gorgon. Dzięki wygranej szczecinianie wyprzedzili w tabeli gdański zespół.

19 października 2020, 20:30 - Gdańsk (Stadion Energa Gdańsk)
Lechia Gdańsk 0-1 Pogoń Szczecin
Alexander Gorgon 23

Lechia: 12. Dušan Kuciak - 19. Karol Fila, 25. Michał Nalepa, 5. Bartosz Kopacz, 2. Rafał Pietrzak - 8. Omran Haydary (73, 17. Mateusz Żukowski), 6. Jarosław Kubicki, 36. Tomasz Makowski (79, 21. Mateusz Sopoćko), 15. Kenny Saief (79, 7. Maciej Gajos), 20. Conrado (62, 32. Egy Maulana Vikri) - 28. Flávio Paixão (62, 9. Łukasz Zwoliński).

Pogoń: 1. Dante Stipica - 22. David Stec, 13. Kóstas Triantafyllópoulos, 33. Mariusz Malec (42, 23. Benedikt Zech), 15. Hubert Matynia (66, 97. Luís Mata) - 27. Sebastian Kowalczyk (86, 28. Tomás Podstawski), 8. Damian Dąbrowski, 61. Kacper Smoliński (66, 54. Maciej Żurawski), 20. Alexander Gorgon (86, 16. Santeri Hostikka), 18. Michał Kucharczyk - 10. Luka Zahovič.

żółte kartki: Kopacz, Makowski, Nalepa - Dąbrowski, Luís Mata, Stec.

sędziował: Szymon Marciniak (Płock).

Mecz bez udziału publiczności.

Boa - 19 października 2020, 22:25:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pogoń w tamtym sezonie tylko w 8 z 37 meczów strzeliła więcej niż 1 gola, w tym 3 razy Legii.
W tym sezonie w 1 z 5.
Najbrzydszy zespół w lidze, zamurować, zabić mecz, a z przodu może coś wpadnie. Nie da się meczów z ich udziałem oglądać.

włodar - 19 października 2020, 22:26:20 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
jakie to piękne... rudy znów w ryj

Figa - 19 października 2020, 22:26:58 - *.play-internet.pl
Lechia jest żenująca. Tego się nie da komentować a co dopiero oglądać. Żenująca.

Benson - 19 października 2020, 22:27:09 - *.dynamic-4-waw-k-4-3-0.vectranet.pl
Stokowiec to jest deb...! Jak można zmienić Flavio w 60min! Już w zeszłym sezonie miał mnóstwo błędnych decyzji co do zmian!

diablo2 - 19 października 2020, 22:27:54 - *.dynamic.chello.pl
pewnie takie zwyciestwo cieszy ludzi ale jak dla mnie wole zeby ogladac dobry mecz niz kartoflisko dawno nie widzialem takiej kopaniny, pogon juz sie przyzwyczaila do takiego marazmu

se - 19 października 2020, 22:28:01 - *.dynamic.chello.pl
Bramka stadiony świata, ale trzeciego...

lolo - 19 października 2020, 22:28:35 - *.play-internet.pl
jako kibic Pogoni nie mogę tego oglądać. laga do przodu a moze cos wpadnie. zenada. gdansk tez nie lepszy

Chopin - 19 października 2020, 22:32:55 - *.20-3.cable.virginm.net
Żeby nie Kartoflisko to Pogoń ze 3 Brameczki by wpakowała.

cvg - 19 października 2020, 22:32:59 - *.30.49.178.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
faktnże Szczecin ma tyle punktów z taką grą jest obrazem i obrazą tej ligi na raz.....

kęsik - 19 października 2020, 22:33:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pogoń bez rytmu meczowego i treningów to super wyglądała.

Arka - 19 października 2020, 22:33:08 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Beton osiągnął dno dna jeden strzał i ta bramka która przejdzie do historii buahahah rudy ze swoją banda wypad do 1 ligi takiej żenady nawet garbaci z lksu nie grali

Eror - 19 października 2020, 22:33:09 - *.tvk.torun.pl
Trener Lechii..zrobił genialne zmiany, po których każdy laik znający realia ekstraklapy już wiedział, że przegrają.Osłabił słabiuteńki dzisiaj zespół, zdejmując nieliczne jego kreatywne i skuteczne ogniwa..O grze pogoni nie wspomnę..dno i metr mułu.Gol godny ekstraklapy-kuriozum, po żałosnym błędzie obrony i Kuciaka.Szkoda 90minut na to "widowisko".

r2d2 - 19 października 2020, 22:34:17 - *.dynamic.chello.pl
Derby Pomorza dla DUMY POMORZA.

POGOŃ - 19 października 2020, 22:34:55 - *.dynamic.gprs.plus.pl
no szczekacze...3..2..1..szczekać!!!

leon - 19 października 2020, 22:35:12 - *.231.59.45.koba.pl
Nie lubię obu ekip, więc remis byłby najciekawszy, ale Pogoni jednak nie lubię bardziej. Za podlizywanie się Legii przez tyle lat (a ona was nie kocha) i aktora Radka Majdana. Poza tym mecz "pięknie" oglądało, wspaniałe widowisko!

devolaj - 19 października 2020, 22:35:12 - *.30.49.178.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
bramka jest podsumowaniem tego szrotu.. jezu ale muł

Doktorek - 19 października 2020, 22:36:11 - *.dynamic.chello.pl
To chyba jednak Lechia była zawirusowana i na kwarantannie, a nie Pogoń. Lechia dno, a Pogoń grała mądrze i zasłużenie wygrała

Palermo - 19 października 2020, 22:36:24 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Nie ma sianka nie ma granka!

Danziger - 19 października 2020, 22:36:34 - *.dynamic.chello.pl
Stoki głosił przed meczem futbol na tak, skończyło się jednym celnym strzałem, poza beniaminkami z nikim nie wygramy z tym specem.

paprykarz - 19 października 2020, 22:36:45 - *.dynamic.chello.pl
na wybrzeżu tylko POGOŃ SZCZECIN

@leon - 19 października 2020, 22:37:17 - *.20-3.cable.virginm.net
Jesteś słaby jak sandał mego dzadka cie tu nikt nie Lubi..

leon - 19 października 2020, 22:38:30 - *.231.59.45.koba.pl
Ale super wypowiedz po meczu. "Za szybko się spieszyliśmy, dlatego przegraliśmy". Trzeba wyciągnąć z tego wnioski i nie spieszyć się za szybko. Czekan ma mecz Pogoń - Jagiellonia.

FlagiZMaga - 19 października 2020, 22:49:38 - *.ip-145-239-4.eu
Leon, jak tam flagi, są w magazynie w Białymstoku?

blackeys - 19 października 2020, 22:52:05 - *.dynamic.mm.pl
Mecz słaby ale 3 punkty jadą do Szczecina.Póki co Pogoń ma najmniej straconych goli w Ekstraklapie.

kkk - 19 października 2020, 23:15:50 - *.ipv.net.pl
Stadion już za chwilę zostanie zamieniony na szpital dla covidian.

ups - 19 października 2020, 23:48:42 - *.dynamic.mm.pl
niech juz ta lechia w koncu spadnie,tej zenady nie da sie ogladac, koniec tego wiecznego bujania sie na farcie

skins - 20 października 2020, 0:41:36 - *.centertel.pl
To prawda raz grają raz nie ale mieli przerwę i tyle to wynikło ich z rytmu.Trybuny puste mecz słaby i jeszcze ta durna telewizja która straszy ludzi .Lechia ma kibiców którzy chcą oglądać dobre mecze.

andy - 20 października 2020, 3:42:28 - *.dyn.optonline.net
stoki juz skonczony w lechii,udovicic odsuniety a on wpuszcza juniora i goni wynik.tylko zmiana trenera uratuje lechie

Many - 20 października 2020, 6:17:10 - *.146.32.4.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Brawo Pogoń teraz chociaż taki wynik z legią

haker62... - 20 października 2020, 8:19:44 - *.play-internet.pl
O grze można powiedzieć dużo złego ale fakt jest faktem że Pogoń była na kwarantannie nie grała przez ostanie 30 dni i trzeba przyznać że wytrzymała kondycyjnie i jeszcze strzeliła 1 brameczkę...Punkty cieszą i jadą do Szczecina...W sobotę kolej na Legię.

mks - 20 października 2020, 19:12:43 - *.204.34.14.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Wygranego się nie osądza! Brawo PortowcY! I 2 mecze zaległe do rozegrania 6 pkt

ąćóś pąćóś - 21 października 2020, 1:03:51 - *.30.20.43.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
skromne? za trzy punkty

Hoolsmks - 21 października 2020, 10:20:52 - *.8-4.cable.virginm.net
Mecz sie odbyl nie wazne jaki liczy sie to co w siatce nikt tego nie bedzie pamietal tylko wynik.