23 października 2020, 17:40 - Tychy (Stadion Miejski Tychy)
GKS Tychy 3-1 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)

Tychy: 91. Konrad Jałocha - 20. Bartosz Szeliga, 6. Nemanja Nedić, 30. Kamil Szymura, 11. Krzysztof Wołkowicz - 14. Bartosz Biel (58, 13. Łukasz Moneta), 4. Oskar Paprzycki, 34. Łukasz Norkowski, 8. Łukasz Grzeszczyk, 17. Sebastian Steblecki (58, 77. Kacper Piątek) - 27. Damian Nowak (88, 24. Dominik Połap).

GKS 1962: 1. Grzegorz Drazik - 3. Mateusz Słodowy, 14. Kryspin Szcześniak, 2. Mateusz Bondarenko, 16. Dominik Kulawiak - 10. Farid Ali, 30. Łukasz Zejdler (78, 99. Daniel Rumin), 21. Marek Mróz, 20. Daniel Feruga (65, 6. Lukáš Bielák), 8. Kamil Jadach (78, 28. Jakub Apolinarski) - 15. Daniel Szczepan.

żółte kartki: Nedić - Zejdler, Mróz, Szczepan.

Romeo - 23 października 2020, 19:33:05 - *.centertel.pl
5 punktów w 19 meczach...
A jeszcze niedawno jastrzębskie gwiazdki myślały że świat zawojują.

Profesor - 23 października 2020, 19:33:20 - *.204.16.222.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Dramatu cd Jastrzębia!!! Chyba 22 mecz pod rząd Jastrzębia bez wygranej, w tym 16 mecz I- ligowy Ściebury bez zwycięstwa (z tego chyba 13 porażek i 3 remisy! bilans niesamowity). Panie Pawle sympatyczny z Pana człowiek, ładnie Pan „mówisz”, ale nie masz Pan wyników, „miej Pan jaja” i przyznaj się, że I liga to niestety za wysokie progi jeszcze dla Pana!. Dobra dałbym Panu jeszcze ostatnie 3 mecze szansy na wygraną!
Cały czas gramy tym samym, „prostym” systemem gry i 1 napastnikiem z przodu.(jak wszedł dzisiaj 2-gi napastnik co dziwne trenerze Ściebura, strzeliliśmy bramkę!)
Przed sezonem prognozowałem, że 1-szy mecz wygramy w listopadzie (jak wrócimy na Harcerską) i że Ściebura murawy jastrzębskiej nie zobaczy i niestety moja prognoza sprawdza się. Kadra liczy aż 29 kopaczy! Przed sezonem odeszło „tylko”, chyba powinien napisać „aż”: trener i 3 -4 kluczowych piłkarzy: Szymura, Gojny, Tront, i mimo wszystko Adamek szkoda, bo jego przynajmniej piłka szukała, fakt że potrzebował 3 sytuacji 100% żeby 1 strzelić (ale przynajmniej do takich sytuacji dochodził) no i sezon wcześniej Wróbel.
Reszta odejść typu: Jaroszek, Liszka, Norkowski, Galuska bez straty dla nas odeszło.
Co b. dziwne przedłużono umowę ze Skóreckim, Szczęchem. Został Słodowy (co ten gościu gra?!rozumiem kontrakt, ale po nam on?!wypożyczyć go do Odry W. lub zamienić na Tabalę ). O wszyscy na S.

WE - 23 października 2020, 19:33:45 - *.centertel.pl
Gra Jastrzębia to dno!

Profesor c - 23 października 2020, 19:35:37 - *.204.16.222.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Transfery tegoroczne to istny dramat, zakupy hurtowe bez ładu i pomysłu na drużynę! Mamy 10 obrońców!!! (fakt 2 kontuzjowanych) Kupowaliśmy wszystkich chyba co byli w „promocji”. Transfery całkowicie przerosły Ścieburę!A zarząd to wszystko „łykał”. Ok: Szcześniak i Zalewski, Bondarenko, może coś z nich będzie, ale kopacze: Rutkowski, Zejdler, Witkowski, Zabielski, Łaski, Dzida, Gajda (jest już kilka sezonów) nie wiadomo po co?! Przecież nie mamy zespołu rezerw!
Co się dzieje z Runinem? Pierwsze mecze wyglądał obiecująca a teraz wychodzi tylko na końcówkę (czyżby powtórka z Katowic?!, z meczu na mecz coraz słabszy?! Czy o co chodzi trenerze?!)
Zakupy „last minut”: Apolinarski, Sokół, Bielák niby ok, ale trener co dziwne nie daje im w ogóle szansy!
Zero informacji z klubu, było WZ w sprawie odwołania 1 członka zarządu, do tej pory na stronie GKS skład zarządu jest 3 osobowy i nie wiemy w końcu jak jest z tym zarządem?!
Na „Sport” się obrazili bo pisali trochę prawdy. Zarząd milczy od marca br.! Nie wiemy nic co się dzieje w klubie, co z zadłużeniem, sytuacją finansową klubu, co z Wolniewiczem (pewny punkt, ale on więcej czasu się leczy niż gra) itd. itd
Szkoda mi mojego klubu, bo obawiam się co będzie dalej.

ktos - 23 października 2020, 19:36:30 - *.dynamic.chello.pl
Nie płacz jastrzebski... bo w 2 lidze nie jest zle

polgks - 23 października 2020, 19:37:06 - *.play-internet.pl
Jest super!!! Strzelamy bramę i już mamy ich pięć!!!! Nic nie zmieniajmy, bo spokojnie z 15 ustrzelimy, a czy spadniemy to kogo to obchodzi z Zarządu??? Jeżeli w poniedziałek Jasiu Furlepa nie zostanie treneiro, to ja już tylko na hokej będę chodził! Zniszczyli siatkówkę w Jastrzębiu, to i piłkę zniszczą!!!

zar - 23 października 2020, 19:37:51 - *.dynamic.chello.pl
2 z spalonego

Gib - 23 października 2020, 19:38:34 - *.dynamic.chello.pl
2 bramki dla Tychów ze spalonych. Wypaczony wynik.

Lolek - 23 października 2020, 19:38:49 - *.play-internet.pl
ak wy chcecie wygrać mecz z Bondarenką w składzie..

ŁKS - 23 października 2020, 19:40:18 - *.49.231.44.ipv4.supernova.orange.pl
Gratki pozdro z Łodzi :D

As - 23 października 2020, 19:46:15 - *.147.35.115.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Jastrzębie zero ambicji i umiejętności.

polgks - 23 października 2020, 19:49:18 - *.play-internet.pl
Tak na spokojnie, to obrona tragedia!!! Słodowy, Bondarenko i Szcześniak to są gracze IV ligi!!! W pomocy Feruga i Zajdler miotają się ile mogą! Jeśli w poniedziałek nie będzie nowego trenera, to niech to bierze Kalaber!!!

dospel - 23 października 2020, 19:57:09 - *.22.56.153.ipv4.supernova.orange.pl
Gol na 3:1, kilku metrowy spalony. Linia środkowa wyznaczała linie spalonego, ponieważ na połowie Jastrzębia był tylko jeden zawodnik gości. Kto Pskitowi dał gwizdek. Liniowy na kurs dokształcający i ponowny egzamin. Jego brak sygnalizacji ofsajdu to kryminał.

kora - 23 października 2020, 20:02:29 - *.dynamic.chello.pl
druga połowa fatalna w wykonaniu tyskich.to cud że nie skończyło się remisem jałocha dobry mecz brawo dla jastrzebia za walkę nie zasługujecie na koniec tabeli

gosc - 23 października 2020, 20:06:13 - *.centertel.pl
Zagraliśmy duzo slabiej niz z Chrobrym i dlatego ten mecz był na styku. Panowie jesli chcecie awansowac do ekstraklasy to musiecie w kazdym meczu grac na 200%.

max - 23 października 2020, 20:06:34 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Mi się wydaje, że Jastrzębie wcale tak źle nie grało i jakby w tym meczu był remis to byłby to wynik sprawiedliwy. Tak więc na spokojnie zdobycze punktowe są tylko kwestią czasu a spadek z całą pewnością Wam grozić nie będzie. Są w tej lidze słabsze zespoły. A Tychy w tym meczu zagrały jak wytrawny bokser, niby w defensywie a w odpowiednim momencie wyprowadzone ciosy przyniosły zamierzony efekt. Nie wiem czy nie przesadzę, ale dla mnie dzisiejszy mecz Konrada Jałochy to jego najlepszy występ w tym sezonie a może i dalej. Przy 2-3 sytuacjach widziałem już piłkę w bramce a Pan Bramkarz to wyciągnął. Kapitalny mecz w jego wykonaniu! Brawo!

kora - 23 października 2020, 20:11:11 - *.dynamic.chello.pl
nie widziałem spalonego przy żadnej bramce w tym meczu

Aa - 23 października 2020, 20:24:47 - *.leon.com.pl
Kora przy pierwszej bramce też nie widziałeś?Może nie wiesz co to spalony.

... - 23 października 2020, 20:28:12 - *.146.177.170.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Trzeba przyznać, że walka o ostatnie miejsce między Sandecją a Jastrzębiem jest bardzo zacięta.

Klaudiusz - 23 października 2020, 20:32:14 - *.centertel.pl
Prezes Stanaszek i jego przydupasy won od sportu. Wyp...
Zniszyłeś cały kilkuletni trud zawodników...

Urlich - 23 października 2020, 20:36:01 - *.centertel.pl
Jedyne pocieszenie, że są zawodnicy którym się chce. Dziękuję i głowy do góry.

dospel - 23 października 2020, 20:39:57 - *.22.56.153.ipv4.supernova.orange.pl
@kora
Połap nie byłby na spalonym, jeżeli w bramce byłby bramkarz. Linię spalonego nie wyznacza ostatni obrońca, lecz przedostatni zawodnik drużyny broniącej . W momencie podania do Połapa bramkarz Jastrzębian i jego 9 kolegów z drużyny było na naszej połowie, więc przedostatni ich zawodnik był na naszej połowie a zatem nie on wyznaczał linię spalonego a linia środkowa. Połap w momencie podania był kilka metrów na połowie gości. Mimo że był przed obrońcą jednak on w tej sytuacji nie był przedostatnim z lecz ostatnim graczem broniącym. Spalony tyszanina był tyle metrowy ile metrów w momencie podania był na połowie Jastrzębia.
Jeżeli sędzia nie wyłapuje takiego błędu, to następnym razem będzie to ktoś inny , a gdy będą nam sędziować kiedyś tam to możemy być my.

ivo - 23 października 2020, 21:14:18 - *.dynamic-4-waw-k-3-2-0.vectranet.pl
wygrac z jastrzebiem w tym sezonie to żadna sztuka.
Nie ma się czym podniecać . Dopisać punkty i zapomnieć.

Dopolgks - 23 października 2020, 22:04:45 - *.play-internet.pl
Z tym Furlepom to chyba jest coś na rzeczy bo z nieoficjalnych informacji oglądał mecz z budynku przy Harcerskiej. Byłaby to dobra opcja. Ściburze dać inną funkcję np. szefa akademii bo tam też ludzie bez pojęcia. Już Wosiu z Skrobaczem narzekali że musi ktoś to ogarnąć bo słabo to wygląda.

Socjologia - 23 października 2020, 22:36:08 - *.dynamic.chello.pl
Dwa gole Tychy zdobyły ze spalonego. Więcej nie ma co pisać jak takie rzeczy się dzieją.

Krzyzak - 23 października 2020, 22:39:13 - *.63.188.46
jeden tak ale ze dwa ?

Belchatow - 23 października 2020, 22:49:24 - *.147.35.72.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Brawo Bielik!! Belchatow pamieta i dziekuje. Gratulacje oby tak dalej!!

Fan jastrz - 23 października 2020, 22:50:37 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Dzieki Jastrzebie jak zwykle kuponik wszedl.troche mnie zawiedliscie w Legnicy ale wybaczam raz na 20 meczy mogliscie zrobic nie mila niedpodzianke.

Ja - 23 października 2020, 23:31:15 - *.centertel.pl
Gratki od eŁKSy dla Tyskich.

Baran - 24 października 2020, 3:34:33 - *.elpos.net
Co arbitrzy wyczyniają w tej drugiej lidze zwanej pierwszą to dramat. Nie tylko dwa gole ze spalonego dla gospodarzy ale również rzut karny ewidentny dla gości przy stanie 2 : 1

Kkk - 24 października 2020, 8:18:27 - *.204.18.196.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Komentator też fajny " półmetrowy spalony, ale nie ma varu". No i fajnie. Ani razu nie wrócili do tej sytuacji. Czyli pełne poparcie dla pana gwizdka, bo udało mu się przepchnąć wielbłąda.

Tylko upad - 24 października 2020, 8:34:12 - *.dynamic.chello.pl
Tak jak ta pseudopandemia tak i nasza klub w tej chwili do pseudo klub i pseudo zarządzanie.
Zarząd to ryle bez wykształcenia w większości i kontaktów biznesowych.
Już za chwilę ogłoszą upadek i zwalą to na koronagrypę.

kolega sio - 24 października 2020, 9:20:34 - *.centertel.pl
jastrzębie?????????? chyba wróbelki.........

Realia - 24 października 2020, 9:43:47 - *.dab.02.net (*.64.220.186)
Kolejny wynik, gdzie "powinien" być remis, owo POWINIEN nie utrzyma nas w 1-lidze. Gdyby nie to, że przez ten cały Covid piłka zeszła na drugi plan... eh GKS byliśmy lepsi 1962razy Jastrzębie... PS Ściebura faktycznie mógłby wesprzeć Akademie i pomóc Myśliwcowi i Łukasikowi

1908 - 24 października 2020, 9:57:10 - *.play-internet.pl
Brawo Bracia Tyscy na wiosnę u was będziemy stawiać razem awans do ekstraklasy ŁKS u i Wasz razem czeka nas wielka feta i balanga do rana. A teraz zaśpiewajmy jak za dawnych lat, Łodzki ŁKS-Tyski GKS 71 nasza zgoda najlepsza w Polsce jest!!! Bracia oby tak dalej!!!

tyski - 24 października 2020, 10:19:49 - *.46.213.74 (*.75.72.145)
Gratulacje dla drużyny za 3pkt. Zwycięzców się nie sądzi jednak jest niedosyt w grze Tyszan w porównaniu do meczu z Chrobrym. Drużyna GKS Tychy gra w kratkę. Z arką dobrze, z Koroną źle. Z Chrobrym dobrze, teraz przeciętnie. Żeby awansować do ekstraklasy to trzeba w każdym dosłownie meczu już do końca grać o 3 pkt. Życzę trenerowi Derbinowi aby nie oszczędzał zawodników na treningach i żeby bardzo dobrze przepracował zimę. Motoryka przez 90 minut oraz dobra ofensywna taktyka i powinno być dobrze!

Jastrzębio - 24 października 2020, 10:22:48 - *.197.33.96
Trener do odstawki.Ile meczów ma przegrać ,aby sam podjął męską decyzję lub ktoś za niego to w końcu zrobił?

kolo - 24 października 2020, 10:40:20 - *.dynamic.chello.pl
zostało ustalone przed meczem 3-1 i tak było. To było uczciwe, Jastrzębie nie chciało zapłacić za remis

bolo - 24 października 2020, 10:51:01 - *.147.41.118.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Trenerze Jastrzębia,po takiej serii to cię już nigdzie nie wezmą ,nawet do 4 ligi kopanej,wspomnisz moje słowa.Trenować nie umiesz,a to co pokazują na boisku odzwierciedla twój brak umiejętności i to że o taktyce czy ustawieniu zespołu nie masz pojęcia.To nie jest Skra gdzie za pączki na boisku do wf-u można robić zuffalem punkty.Chociaż oni bez ciebie tam teraz dużo lepiej grają.Prezesie majstersztyk,wziąć za 4 tysiące instruktora piłki kopanej,który nic nie wie i nie ma o niczym pojęcia a do tego jeszcze się nie zorientował że się sam wsadził na minę i pogrzebał swoją przyszłą pracę jako instruktor w innym klubie.

ass - 24 października 2020, 10:54:16 - *.147.41.118.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Jak się nazywa ten gość co prowadzi to jastrzębie?Ścibióra?Siebura?czy Kiepura?bo i umknęło w całym tym ambarasie.

Zolw - 24 października 2020, 11:30:48 - *.dab.02.net (*.67.185.36)
Po pierwsze trener ś - out.
Panowie posciemniajcie troche na tego covida , przerwa wam sie przyda , mam nadzieje ze nowy trener coś zmieni.
No i po przerwie wrócicie na swój stadion , a PP tez sie przeniesie. I z puszczą u siebie.

😷 - 24 października 2020, 13:41:39 - *.dynamic.kabel-deutschland.de
Gks Jastrzębie stacza się na samo dno 🙄

ZWM - 25 października 2020, 14:15:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Następny mecz chyba z Odrą, więc już widzę to przełamanie i to pieprz..., że już widać światełko, że drużyna walczy...chyba z Sandecją na kuponach w STS-ach, kto da więcej...

rycho - 25 października 2020, 19:21:48 - *.111.246.40
terminarz Jastrzębia? 4 XI (dom) Puszcza (w Wodzisławiu, Puchar Polski), 7 XI (wjazd) Odra Opole, 11 XI (w) Górnik Łęczna, 14 XI (d) ŁKS Łódź, 21 XI (w) Stomil, 28 XI (d) Zagłębie Sosnowiec, 2 XII (w) Sandecja, 5 XII (d) GKS Bełchatów i 11 XII (w) Resovia

Menago - 26 października 2020, 8:01:38 - *.dynamic.chello.pl
@rycho: 5 ostatnich kolejek z samym dołem tabeli zweryfikuje zarówno trenera jak i drużynę.

rycho - 26 października 2020, 19:00:11 - *.111.246.126
@Menago
Mysle, ze domaganie sie odejscia trenera Sciebury teraz to nonsens wyrazany przez rozgoraczkowanych kibicow. Wierze ze w tych ostatnich kolejkach zdobedziemy odpowiednia liczbe punktow bo gra juz wyglada dobrze. Jednego czego brakuje teraz to chyba wiary pilkarzy w siebie a stad szczescie sprzyja przeciwnikom bo ostatnich 2 meczow nie musielismy przegrac.