23 października 2020, 22:40:20 - euzi
Gol Karola Linettego

Karol Linetty zdobył bramkę dla Torino w zremisowanym na wyjeździe 3-3 (1-0) meczu 5. kolejki włoskiej Serie A z Sassuolo. Dla 25-letniego pomocnika, który rozegrał całe spotkanie, był to pierwszy gol w barwach nowego klubu.

23 października 2020, 20:45 - Reggio Emilia (Mapei Stadium - Città del Tricolore)
US Sassuolo Calcio 3-3 Torino FC
Filip Đuričić 71, Vlad Chiricheș 84, Francesco Caputo 85 - Karol Linetty 33, Andrea Belotti 77, Saša Lukić 79

żółte kartki: Gian Marco Ferrari, Domenico Berardi - Mërgim Vojvoda, Tomás Rincón.

sędziował: Marco Guida (Torre Annunziata).

W Torino były piłkarz Lechii Gdańsk Vanja Milinković-Savić odbywał pauzę za czerwoną kartkę. Na ławce rezerwowych gospodarzy pozostał były zawodnik Lechii Lukáš Haraslín. Goście są na 19. miejscu w tabeli z jednym punktem po czterech meczach.

fansport - 23 października 2020, 22:46:34 - *.dynamic.chello.pl
brawo karol, lewy nigdy nie strzelił gola w serie a.

Egzpert - 23 października 2020, 23:13:29 - *.centertel.pl
Wrócił od Brzęczka z kadry i od razu w formie. ;)

@fansport - 23 października 2020, 23:18:17 - *.dynamic.chello.pl
Trudno, żeby Lewy strzelił gola w Serie A, skoro grał tylko w Niemczech...

Polin447 - 23 października 2020, 23:40:59 - *.dynamic.gprs.plus.pl
No właśnie Lewandowski nigdy nie strzelił bramki w Serie A. Karol jest lepszy od Lewandowskiego. Nawet Kownacki kiedyś strzelił i jest lepszy od Lewandowskiego.

kibol - 23 października 2020, 23:49:46 - *.pa.nsw.optusnet.com.au
Cionek jest najlepszy bo strzelił na Mundialu.

ryba - 23 października 2020, 23:50:22 - *.adsl.inetia.pl
On długo nie pogra w Torino.Chce go FC Crotone !!!

Krzyś - 23 października 2020, 23:57:46 - *.fixed.kpn.net
Torino coś słabo. Jeden puncik. Karol do roboty.

. - 24 października 2020, 0:11:10 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@Krzyś: Sassuolo dobrze weszło w sezon, są wiceliderami tabeli, więc remis to nie taki zły wynik.

vnl - 24 października 2020, 0:21:00 - *.dynamic.chello.pl
Wyniki są dziwne od tygodnia, kto obserwuje ten to idzi, kolega spalił 5 tysi w 5 dni przez te dziwne wyniki, a grał chyba z 20meczy.

Lou - 24 października 2020, 0:42:14 - *.centertel.pl
Ja jestem najlepszy bo grałem w Drzewiarzu Jasienica. A Lewy nie gral

gta - 24 października 2020, 7:31:29 - *.dynamic.chello.pl
nie to ja jestem najlepszy bo grałem w Zagładzie Oświęcim

Pl - 24 października 2020, 7:33:50 - *.dynamic.chello.pl
Jak zwykle fansport wszędzie musi wcisnąć Lewandowskiego.

Krzyś - 24 października 2020, 11:12:52 - *.fixed.kpn.net
@gta...😢😪

Neutral60 - 24 października 2020, 11:57:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
No to Karol w nowym otoczeniu (klubie) dochodzi do optymalnej formy. W dwóch ostatnich meczach kadry Brzęczka pokazał się z najlepszej strony i to teraz kontynuuje w Torino. Brawo .

niemrawy - 25 października 2020, 0:03:34 - *.184.237.62.ipv4.supernova.orange.pl