24 października 2020, 11:21:55 - bartekwr9
Bramka Adriana Mierzejewskiego

Adrian Mierzejewski strzelił gola dla Guangzhou R&F w wygranym 2-1 (0-0) rewanżowym meczu I rundy spotkań o miejsca 9-16 chińskiej ekstraklasy z Qingdao Huanghai. 33-letni pomocnik, który zagrał cały mecz, asystował także przy drugiej bramce dla swojego zespołu. Była to siódma ligowa bramka Mierzejewskiego w tym sezonie.

24 października 2020, 9:30 - Dalian (Jinzhou Stadium)
Guangzhou R&F 2-1 Qingdao Huanghai
Adrian Mierzejewski 71, Richairo Živković 78 - Jagoš Vuković 88

żółte kartki: Chang Feiya, Ye Chugui, Huang Zhengyu - Yang Yu, Gao Xiang, Denis Popovič, Liu Jiashen, Joseph Minala.

sędziował: Ko Hyung-jin (Korea Południowa).

Cały mecz w Qingdao Huanghai zagrał Denis Popovič (w przeszłości GKS Tychy, Olimpia Grudziądz, Wisła Kraków).

W pierwszym meczu pomiędzy tymi zespołami padł bezbramkowy remis. Guangzhou R&F w dwumeczu o miejsca 9-12 zmierzy się z Henan Jianye.

Ojgen - 24 października 2020, 14:01:47 - *.30.21.207.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Wpis niżej „Gol Adama Buksy”
Dlaczego w tym użyto zwrotu „bramka” a w tamtym „gol’?

Przemek - 24 października 2020, 14:07:49 - *.as43234.net
Ojgen, ponieważ Adrian zdobył bramkę, a Adam strzelił gola. To jednak różnica.

@Przemek - 24 października 2020, 14:36:37 - *.adsl.inetia.pl
Dokładnie tak. Ja bym też takie tytuły napisał. Dla mnie to też istotna różnica, jak zdobycie dziewczyny i strzelenie jej gola.

ElTost - 24 października 2020, 14:57:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Żeby się nie powtarzało

BOT - 24 października 2020, 16:53:37 - *.204.19.131.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@Ojgen Sprawdź sobie co to są synonimy i po co się ich używa.

Lolo - 25 października 2020, 6:01:54 - *.eimperium.pl