25 października 2020, 17:50:04 - PiotrM
Wygrana Rangers w lidze

Rangers FC, który jest rywalem Lecha Poznań w fazie grupowej Ligi Europy, wygrał u siebie 2-0 (2-0) z Livingston FC w meczu 12. kolejki szkockiej Premiership.

25 października 2020, 16:00 - Glasgow (Ibrox Stadium)
Rangers FC 2-0 Livingston FC
Joe Aribo 9, Jermain Defoe 16

Rangers: 1. Allan McGregor - 2. James Tavernier, 6. Connor Goldson, 5. Filip Helander, 3. Calvin Bassey - 8. Ryan Jack, 10. Steven Davis, 17. Joe Aribo (75, 37. Scott Arfield), 7. Ianis Hagi (83, 22. Jordan Jones), 14. Ryan Kent (75, 11. Cédric Itten) - 9. Jermain Defoe (64, 25. Kemar Roofe).

żółte kartki: Ryan Jack - Jon Guthrie.

sędziował: Nick Walsh.

Mecz bez udziału publiczności.

W drużynie gości całe spotkanie rozegrał Maksymilian Stryjek.

Rangers są liderem z dorobkiem 32 punktów, a Livingston zajmuje dziewiąte miejsce w tabeli z 11 "oczkami". Lech zagra z Rangers 29 października o godz. 21:00 na wyjeździe i 10 grudnia o godz. 18:55 w Poznaniu.

Kuba - 25 października 2020, 17:54:17 - *.centertel.pl
Rangers wygrali po okresie koronaswirusa wszystkie mecze u siebie. To był 9... Lech będzie 10

Critter - 25 października 2020, 18:22:59 - *.dynamic.chello.pl
Stryjek tylko dwie lufy puścił

@Kuba - 25 października 2020, 19:13:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tak, tak. Towarzyskie policzył, bo widniało na flashscorze, że Rangers gospodarzem. No geniusz.

Kimono - 25 października 2020, 19:22:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Lech ich wyjaśni

Kuba - 25 października 2020, 19:30:27 - *.centertel.pl
No policzyłem i sprawdziłem. Możesz zobaczyć mój "geniuszu" cienkich ripost, że grał dwa towarzyskie na Ibrox :] Chciałeś w... freda, a to fred w... :]

Neutral60 - 25 października 2020, 20:50:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zamienił Stryjek siekierkę na kijek ? Mam nadzieję ,że mecz Kolejorza z Rangers nie posędziuje sędzia z Mongolii ,Kazachstanu ,Bośni i Hercegowiny !!!!!

fansport - 25 października 2020, 22:58:09 - *.dynamic.chello.pl
kiedyś wygrali z wami 5:0, więc rangersi będą chcieli przynajmniej powtórzyć tamten wynik.

marcky - 26 października 2020, 10:45:15 - *.icpnet.pl
Rangers za słaby na Lecha, spokojne 0:2.

fansport - 26 października 2020, 14:06:24 - *.dynamic.chello.pl
coś podobnego, oni dokładnie to samo myślą o lechu.

@Kuba - 26 października 2020, 18:06:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
I jaki jest sens wliczania meczów towarzyskich?