26 października 2020, 23:07:36 - dkelman
Wygrana Benfiki w lidze

SL e Benfica, który jest rywalem Lecha Poznań w fazie grupowej Ligi Europy, wygrał 2-0 (1-0) w domowym meczu 5. kolejki portugalskiej ekstraklasy z Belenenses SAD.

26 października 2020, 21:15 - Lizbona (Estádio do Sport Lisboa e Benfica)
SL e Benfica 2-0 Belenenses SAD
Haris Seferović 6, Darwin Núñez 75

Benfica: 99. Odysséas Vlachodímos - 2. Gilberto, 30. Nicolás Otamendi, 5. Jan Vertonghen, 3. Álex Grimaldo (73, 71. Nuno Tavares) - 27. Rafa Silva (78, 38. Pedrinho), 28. Julian Weigl, 49. Adel Taarabt (58, 21. Pizzi), 7. Éverton (79, 22. Andréas Sámaris) - 14. Haris Seferović (58, 10. Luca Waldschmidt), 9. Darwin Núñez.

sędziował: Rui Costa (Porto).

Mecz bez udziału publiczności.

Poza kadrą gospodarzy na to spotkanie znalazł się wypożyczony wiosną do Lechii Gdańsk Zé Gomes.

Benfica jest liderem portugalskiej ekstraklasy z dorobkiem 15 punktów.

Kuba - 27 października 2020, 0:11:05 - *.centertel.pl
Liczę, że Benf i Rang wygrają i już po 2 kolejkach się wyjaśni kto wychodzi z tej grupki. Po co łudzić naiwniaków...

mark - 27 października 2020, 1:16:17 - *.telpol.net.pl
Niestety Rangers są w formie, Benfika też dobrze zaczęła sezon. Jedynie Standard gra średnio. Będzie bardzo ciężko wyskoczyć ponad 3 miejsce w grupie.

1920 - 27 października 2020, 3:41:36 - *.184.56.190.ipv4.supernova.orange.pl
Sad to chyba będą w czwartek lechici.

normal - 27 października 2020, 11:23:56 - *.play-internet.pl
Zapowiada się fajny mecz. Rangersi mają we krwi atakowanie a Lech już zdobył w pucharach co chciał i teraz na luzie może dobrze zagrać. Oczywiście warto wygrać dla siebie i Polski (ranking) ale będzie ciężko.

żebrzęczek - 27 października 2020, 12:42:45 - *.centertel.pl
rui costa z gwizdkiem teraz biega?

zsz - 27 października 2020, 15:58:07 - *.122.232.2
Dla propagandystów wmawiających "Januszom futbolu" , że Lech wstydu nie przyniósł dostając 4 bramki u siebie. Owi dziennikarze, żyjący z futbolu prawdy nie napiszą i nie powiedzą, ze taki wynik jest tylko dla tego, że Benfica grała na 50 % a Lech na 150 % swoich możliwości. Benfica będzie w lidze grała normalnie a zawodnicy Lecha będą przez półtora tygodnia dochodzić do siebie. Tym którzy mówią o "młodych zdolnych z Lecha" proponuje sprawdzić metryki piłkarzy Benifki aby zobaczyli gdzie naprawdę sa młodzi i zdolni.

Blady - 28 października 2020, 12:14:24 - *.internetdsl.tpnet.pl
Po co niby patrzyc na ranking ? Niech nasze kluby zaczna porzadnie grac w pilke to ranking tez zrobi sie odpowiedni. To ze w jednym sezonie jeden zespol cos tam pogra a w nastepnym odpada w eliminacjach to nic nie zmieni w dluzszej perspektywie.