28 października 2020, 16:33:04 - Muszynski
Gol Mariusza Stępińskiego w Pucharze Włoch

Mariusz Stępiński zdobył bramkę dla US Lecce w przegranym po dogrywce 1-3 (1-1, 1-1, 1-1) wyjazdowym spotkaniu trzeciej rundy Pucharu Włoch z Torino FC. Dla Polaka, którego w przerwie zmienił Massimo Coda, to pierwsza bramka w barwach nowego klubu.

28 października 2020, 14:00 - Turyn (Stadio Olimpico Grande Torino)
Torino FC 3-1 pd. US Lecce
Lyanco 39, Simone Verdi 109 (k), 112 - Mariusz Stępiński 22

żółte kartki: Amer Gojak - John Björkengren, Liam Henderson, Sergio Maselli, Fabio Lucioni.

sędziował: Marco Piccinini (Forlì).

W drużynie gospodarzy do 66. minuty grał Karol Linetty, gdy zmienił go Soualiho Méïté, a były piłkarz Lechii Gdańsk Vanja Milinković-Savić zagrał cały mecz. W zespole gości natomiast poza kadrą z powodu kontuzji znalazł się Marcin Listkowski.

Torino w czwartej rundzie zmierzy się na własnym boisku z drugoligowym Virtusem Entella. Mecz ten jest zaplanowany na 25 listopada.

Petersi - 28 października 2020, 17:15:49 - *.204.193.124
Ten gość byłby dobrym pomocnikiem a woli być słabym napastnikiem

konessero - 28 października 2020, 17:28:08 - *.centertel.pl
ale dziadowski mecz, poziom i tempo jak bełchatów-radomiak, do tego usypiajacy komentarz trenera "nie znam sie wiec chetnie sie wypowiem" kafarskiego linetty człapak, dostosowal sie do reszty a rzut wolny przed golem na 3-1 to kuriozum niespotykane nawet w bklasie

fansport - 28 października 2020, 18:01:50 - *.dynamic.chello.pl
najgorzej i tak zagrał lewandowski w moskwie, więc linetty i stępiński mogą być z siebie zadowoleni.

kaszub1991 - 28 października 2020, 19:01:49 - *.dynamic.mm.pl
Linetty dobry piłkarzy tylko bardzo podatny na kontuzje. W tym meczu też starcie z przeciwnikiem i kontuzja.3 meczy na ME pod rząd nie zagra . Stępiński to jakaś alternatywa dla niegrajscego Piątka i Milika . Na pewno w Marcu będzie powolany za Milika