28 października 2020, 19:51:44 - dagazka
Pech Sadloka

W zaległym meczu 6. kolejki PKO Ekstraklasy Lechia Gdańsk wygrała na wyjeździe 3-1 (1-1) z Wisłą Kraków. "Biała Gwiazda" objęła prowadzenie po golu Jeana Carlosa Silvy w 30. minucie, a chwilę później Michał Nalepa doprowadził do wyrównania. W drugiej połowie Lechia wyszła na prowadzenie po samobójczym trafieniu Macieja Sadloka, a ostatnią bramkę w spotkaniu strzelił Flávio Paixão, pewnie wykorzystując rzut karny podyktowany po zagraniu ręką Sadloka.

28 października 2020, 18:00 - Kraków (Stadion Miejski)
Wisła Kraków 1-3 Lechia Gdańsk
Jean Carlos Silva 30 - Michał Nalepa 35, Maciej Sadlok 54 (s), Flávio Paixão 68 (k)

Wisła: 22. Michał Buchalik - 43. Dawid Szot (61, 8. Łukasz Burliga), 25. Michal Frydrych, 4. Maciej Sadlok, 33. Dawid Abramowicz - 40. Yaw Yeboah (61, 16. Jakub Błaszczykowski), 10. Gieorgij Żukow, 18. Chuca, 80. Patryk Plewka, 15. Jean Carlos Silva (78, 44. Aleksander Buksa) - 99. Felicio Brown Forbes.

Lechia: 12. Dušan Kuciak - 19. Karol Fila, 25. Michał Nalepa, 5. Bartosz Kopacz, 2. Rafał Pietrzak - 8. Omran Haydary (71, 31. Žarko Udovičić), 6. Jarosław Kubicki, 36. Tomasz Makowski, 15. Kenny Saief (81, 7. Maciej Gajos), 20. Conrado (59, 9. Łukasz Zwoliński) - 28. Flávio Paixão.

żółte kartki: Chuca, Sadlok, Burliga - Kubicki.

sędziował: Tomasz Kwiatkowski (Warszawa).

Mecz bez udziału publiczności.

seRdelek - 28 października 2020, 19:55:20 - *.centertel.pl
Sadlok idzie po tym sezonie z Wisły do Lechii...

Stefański - 28 października 2020, 19:56:26 - *.dynamic.chello.pl
Gdyby Sadlok miał na nazwisko Jędrzejczyk to nie byłoby karnego tylko rzut sędziowski.

xyz - 28 października 2020, 19:57:16 - *.play-internet.pl
słaba gra Wisły, ale dlaczego ręka w polu karnym Lechii była mniej ważna niż Sadloka?

zzz - 28 października 2020, 19:58:48 - *.136.136.217
Mega przereklamowany kopacz,symulant i po meczu z Podbeskidziem powinien odpocząć ale cóż...

Do xyz - 28 października 2020, 19:58:54 - *.dynamic.chello.pl
Ty tak serio???

Haha - 28 października 2020, 20:00:16 - *.play-internet.pl
Następny mecz wisła dostanie z piątkę i skończą się puchary!

skins - 28 października 2020, 20:00:47 - *.centertel.pl
Mimo przegranej pozd dla Wisły .Lechia wygrała bo dokładniej grali z Zagłębiem też dobrze zagrali cisnesli ich pod koniec mimo że Zagłębie było na 2 miejscu i mieli szansę na 1.hej BKS

Wislak - 28 października 2020, 20:00:52 - *.dynamic.chello.pl
Ty co się podpisujesz Wiślak z jakiej wsi się urwałeś? Pewnie cię boli że gramy i nie upadła Wisła? I dobrze bo ma boleć, hahahaha

zsz - 28 października 2020, 20:05:37 - *.122.232.2
Sadlok, Szot. Plewka na dziś wyraźnie odstają. Poza tym przygotowanie fizyczne Wisły nadal pod psem.

Stomil - 28 października 2020, 20:16:28 - *.dynamic.chello.pl
brawo Lechia! Elegancko.

jerz - 28 października 2020, 20:16:46 - *.dynamic.chello.pl
Lechia o klase lepsza od Wisły

izydor - 28 października 2020, 20:20:11 - *.sferanet.pl
Dzisiaj Wisła beznadziejna.zmiany skowronka,fatalne Błaszczykowski powinien grać zaraz po przerwie.Plewka to nieporozumienie na boisku. Sowronek dokonujesz zmiany,zawodnika który potrafi podać dokładnie piłkę.dlatego gra siadła jak Yboach zszedł z boiska.Gra na stojąco,brak krycia,kompletny brak szybkiego zagrania,zamiast do przodu ,to podanie do tyłu.trzeba zmienić koncepcje,należy dać od początku Błaszczykowskiego i dążyć do zapewnienia sobie zwycięstwo,a potem dążyć aby go utrzymać do końcowego gwizdka.Zaprzepaściliście szanse na dobrą pozycje.Wystawianie Szota na krycie,tak dobrego ofensywnie grającego Pietrzaka ,było wielkim błędem Skowronka.miał grać od początku Burliga na tej pozycji.Dzisiaj z taktyki Skowronek dwója. .

Obiektywny - 28 października 2020, 20:26:38 - *.dynamic.chello.pl
Błąd za błędem Wisły. Buchalik winien 1 gola, przyklejony do lini bramkowej, amatorski błąd, powinien przynajmniej być wysunięty od linii o krok, dzięki temu skróciłby kąt i przynajmniej sparował na rzut rożny a nie wbił do własnej bramki. Buchalik od wielu sezonów zawodzi dlatego broni na zmianę z Lisem.

Qlty - 28 października 2020, 20:31:52 - *.eurotel.cz
Sprzedanie Wiśle Felicio to najlepszy deal Rakowa

mat - 28 października 2020, 20:37:42 - *.centertel.pl
Wypunktowali milicjantów i tyle w temacie.
Na "+" oczywiście Sadlok - prawie jak kiedyś. w ruszku :-0

ja - 28 października 2020, 20:37:58 - *.dynamic.mm.pl
Wisła i Lechia za swoimi kobietami????

Pocisk - 28 października 2020, 20:51:00 - *.jmdi.pl
Lechia lepsza o klasę, podobnie było w Lubinie, ale tam zabrakło skuteczności, ta drużyna ma potencjał i cały czas się rozwija

Rafiq - 28 października 2020, 21:49:44 - *.centertel.pl
Nareszcie LG zaczęła grać tez do przodu, a nie tylko do tylu. Mniej było wycofywania piłki i kilka ładnych wejść pomiędzy wiślaków. Brawo za ikrę ;) od razu ciekawszy mecz. Pare przerzutów na druga stronę tez z głowa. Super chłopaki!

Danziger - 28 października 2020, 21:59:47 - *.dynamic.chello.pl
Kolejny znak, że zbliża się koniec świata - Lechia wygrywa w Krakowie...

szach - 28 października 2020, 22:04:24 - *.static.atlanticmetro.net
mat a ty co, kibic szczewa?

Racovia - 28 października 2020, 22:49:46 - *.as43234.net
Brawo Lechia, oby tak dalej!

Pocisk - 28 października 2020, 22:51:25 - *.jmdi.pl
Lechia wygrała w Krakowie też w poprzednim sezonie, coś Ci unknęło Danziger....

Brudny siu - 28 października 2020, 23:43:47 - *.249.187.74
A jak zagrało pajszało?

Bolo - 29 października 2020, 1:36:55 - *.rev.snt.net.pl
To teraz Raków musi wyjaśni kelnerów i wybije sen o Pucharach

wisła nh - 29 października 2020, 4:54:07 - *.146.227.14.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
każdy kibic lechii chce powrotu zgody z Wisłą!!! tylko Wisła&Ruch!anty bks!

Zibi - 29 października 2020, 7:12:58 - *.162.pxs.pl
Dosyć Skowronka..tego konceptualiste mysliciela..mysli mysli i g..no wymysli,udaje mędrca filozofa..tu trzeba taktyka a nie nauczyciela ktory robi prace magisterska z piłki

Anty - 29 października 2020, 8:34:39 - *.147.0.24.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Przecież Wisła dala Lechii prezent jak obrona zagrała ?

RIPOSTA - 29 października 2020, 9:37:17 - *.dynamic.chello.pl
po dwóch wygranych z beniaminkami przy Reymonta 22 zapanowała istna euforia. Harry Potter i bł. Jakubek już prawie zapowiadali grę w Lidze Mistrzów w sezonie 2021/22 a tu taki zimny prysznic...

Conquista - 29 października 2020, 10:54:39 - *.dynamic.chello.pl
Wow !!!
KS Lechia pierwsza wygrała z nie beniaminkiem :o

moya - 29 października 2020, 11:12:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wisła przegrała i tu jest pies pogrzebany. Wygrana echii się należała jak psu buda. Na psa urok!

Jondek - 29 października 2020, 11:50:48 - *.dynamic.chello.pl