1 listopada 2020, 14:51:09 - dagazka
Wygrana Rangers w lidze

Rangers FC, który jest rywalem Lecha Poznań w fazie grupowej Ligi Europy, wygrał na wyjeździe 1-0 (1-0) z Kilmarnock FC w meczu 13. kolejki szkockiej Premiership.

1 listopada 2020, 13:00 - Kilmarnock (Rugby Park)
Kilmarnock FC 0-1 Rangers FC
James Tavernier 19 (k)

Rangers: 1. Allan McGregor - 2. James Tavernier, 6. Connor Goldson, 5. Filip Helander, 31. Borna Barišić - 37. Scott Arfield, 8. Ryan Jack, 17. Joe Aribo (66, 10. Steven Davis) - 11. Cédric Itten, 20. Alfredo Morelos (86, 26. Leon Balogun), 14. Ryan Kent.

żółte kartki: Calum Waters, Aaron Tshibola, Alan Power - Borna Barišić, Connor Goldson, Steven Davis.

sędziował: Andrew Dallas.

Rangers są liderem z dorobkiem 35 punktów. Drugie spotkanie Szkotów z Lechem odbędzie się 10 grudnia o godz. 18:55 w Poznaniu.

kibic - 1 listopada 2020, 15:08:14 - *.dynamic-2-waw-k-4-1-0.vectranet.pl
Obrona Rangers to Mur Hadriana, w ogóle nie tracą bramek. W grupie Lecha raczej nic już się nie zmieni jak tak dalej pójdzie.

Kibol - 1 listopada 2020, 15:08:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
To poganie jedni

Jestman - 1 listopada 2020, 15:10:26 - *.dynamic.chello.pl
Dallas 1.P.M.

the_expert - 1 listopada 2020, 15:11:10 - *.181.100.190
Bez karnego byłoby 0-0. Przereklamowany zespół.

PanB - 1 listopada 2020, 15:34:48 - *.centertel.pl
pogaństwo uczciwe lepsze niż fałszywe "katolictwo". Rangers i Benfica na 100% wychodzą. O pkt tylko z lież.

znachor - 1 listopada 2020, 15:39:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kilmarnock oddali 4 celne strzały. Są więc lepsi od Leszka

Petersi - 1 listopada 2020, 15:48:10 - *.204.193.124
Zawsze groźne Kilmarnock acz kolwiek nazwę kojażę bo są od zawsze w 1 lidze szkockiej

Kong - 1 listopada 2020, 15:49:50 - *.play-internet.pl
Rangersi po wyjściu z grupy moga daleko zajść stanawiam na ćwierćfinał.

fansport - 1 listopada 2020, 16:39:18 - *.dynamic.chello.pl
idą na mistrza, tak jak my.

Suzi - 1 listopada 2020, 16:45:58 - *.147.38.155.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Z Lechem też wygrają

Daro - 1 listopada 2020, 16:54:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Strasznie się niektórzy podniecają brakiem celnego strzału Lecha. Zabrakło ciut precyzji i szczęścia, a strzały z 1 połowy Ishaka czy później z wolnego Modera zakończyłyby się bramką. W sumie ten "szczegół", czyli wystarczyłoby by były celne i bramkarz nie miałby nic do powiedzenia.

zzz - 1 listopada 2020, 18:01:04 - *.136.136.148
Przede wszystkim Lech nie zagrał najmocniejszym składem,nikt na to uwagi nie zwraca...

vega - 1 listopada 2020, 18:43:05 - *.play-internet.pl
Glasgow co najwyżej średniaki. Zobaczymy co ze średnią Benficą ugrają..

uhahany - 1 listopada 2020, 19:21:04 - *.centertel.pl
Rangers=solidni drwale! Za bardzo się ich baliscie przed meczem.