3 listopada 2020, 11:48:41 - bartekwr9
Drużyna Jacka Góralskiego i Konrada Wrzesińskiego mistrzem Kazachstanu

Kajrat Ałmaty, którego zawodnikami są Jacek Góralski oraz Konrad Wrzesiński, wygrał 3-1 (2-0) w meczu 17. kolejki kazachskiej ekstraklasy z Ordabasami Szymkent i na trzy mecze przed końcem sezonu zapewnił sobie mistrzostwo.

3 listopada 2020, 10:00 - Ałmaty (Centralnyj)
Kajrat Ałmaty 3-1 Ordabasy Szymkent
Vágner Love 36, Nurały Alip 39 (k), Ułar Żaksybajew 80 (s) - João Paulo 77

żółte kartki: Jacek Góralski, Vágner Love, Jerkiebułan Tungyszbajew, Stas Pokatiłow - Ziguy Badibanga, Mirzad Mehanović, Ułar Żaksybajew, Abdoulaye Diakate.

sędziował: Dienis Tiewiaszow (Orał).

Mecz bez udziału publiczności.

Góralski zagrał cały mecz, a Wrzesiński spędził cały mecz na ławce Kajrata. W drużynie gości w przerwie Siergiej Chiżniczenko (kiedyś Korona Kielce) wszedł na boisko w miejsce Aleksandra Simčevicia.

Kajrat Ałmaty ma obecnie na koncie 44 punkty i jest liderem z przewagą 17 punktów nad drugim w tabeli FK Astana, który ma do rozegrania jeszcze pięć spotkań.

Bat! - 3 listopada 2020, 11:59:41 - *.255.237.121
A Brzeczek i "stado specjalistow" i tak bedzie pomijalo Góralskiego w wyborze pierwszej druzyny reprezentacji.
Dla tego "stada specjalistow", Góralski moze pojawic sie na boisku gdy juz o nic nie gramy lub gdy wszyscy pozostali maja juz po jednej obcietej stopie lub goraczke 43 stopni.

JaroWaw - 3 listopada 2020, 12:17:32 - *.static.ip.netia.com.pl
I dobrze, gratulacje. Przynajmniej drużyna z jakąś tradycją. Pamiętam ich jak grali w najwyższej lidze ZSRR.

REal - 3 listopada 2020, 12:35:28 - *.174.55.162
Vager Love O_o on jeszcze żyje i strzela - ja pamiętałem go z finału UEFA gdzie dla spartaku pukał bramki - ile to było 15 -20 lat temu ?

REal - 3 listopada 2020, 13:25:19 - *.adsl.inetia.pl
Chyba dla ZSKA a nie Spartaka ?

Krzychu - 3 listopada 2020, 13:28:39 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Vagner Love i Spartak...przecież w Rosji to on grał tylko dla CSKA. Pamiętam go z meczu Lecha w ówczesnym Pucharze UEFA. Krótki ten sezon u Kazachów, jedynie 20 kolejek.

K - 3 listopada 2020, 15:18:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W Kazachstanie chyba zmiana warty na dłuższy czas. Kairat już od kilku lat pokazywał że pnie się w górę i przegonił w końcu skostniałą w ostatnich latach Astanę i sądzę że może to być stała tendencja.

fansport - 3 listopada 2020, 18:31:47 - *.dynamic.chello.pl