4 listopada 2020, 18:00 - Ostróda (Stadion Miejski)
Dawid Wolny 81 - Mateusz Gawlik 59, Karol Żwir 67 (s), Bartłomiej Maćczak 75, Robert Tunkiewicz 86

Sokół: 1. Błażej Niezgoda - 7. Paweł Brzuzy (67, 77. Wojciech Kalinowski), 4. Wojciech Mazurowski, 8. Karol Żwir, 6. Adam Dobosz (67, 27. Rafał Siemaszko) - 20. Michał Zimmer (59, 9. Sebastian Rugowski; 86, 17. Kamil Odolak), 14. Tomasz Gajda, 15. Kamil Zalewski (86, 19. Łukasz Święty), 11. Konrad Andrzejczak - 30. Dawid Wolny, 5. Krzysztof Wicki.

KKS 1925: 1. Maciej Krakowiak - 9. Fabian Hiszpański, 3. Mateusz Gawlik, 16. Tomasz Hołota, 8. Mateusz Mączyński, 77. Daniel Kamiński - 10. Robert Tunkiewicz (89, 4. Mateusz Żytko), 11. Michał Borecki (78, 6. Andrzej Kaszuba), 28. Jakub Chojnowski (40, 33. Patryk Pawela), 7. Bartłomiej Maćczak (89, 21. Marcin Radzewicz) - 14. Mateusz Majewski (78, 99. Kamil Sabiłło).

żółte kartki: Dobosz, Kalinowski - Gawlik.
czerwona kartka: Maciej Krakowiak (37. minuta, KKS 1925, za faul taktyczny).

sędziował: Mateusz Jenda (Warszawa).

Mecz bez udziału publiczności.

W 24. minucie Dawid Wolny (Sokół) nie wykorzystał rzutu karnego (Maciej Krakowiak obronił).
W 40. minucie Dawid Wolny (Sokół) nie wykorzystał rzutu karnego (Patryk Pawela obronił).

Pynek444 - 4 listopada 2020, 19:55:17 - *.dynamic.dsl.as9105.com
Nie ma co! Szacuneczek!
4 gole w dziesięciu

Bolec - 4 listopada 2020, 19:59:36 - *.37.136.57
Kto karnych nie wykorzystuje ten za karę w pałkę dostaje.

Wandzia - 4 listopada 2020, 19:59:39 - *.204.19.82.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Bardzo dobry mecz dobra dramaturgia i sedzia takie ciastko.

Jestman - 4 listopada 2020, 20:00:50 - *.dynamic.chello.pl
ten Sokół to niezły talent 2 karne - dwa pudła
jak się nie prowadzi 2-0 do przerwy i gra w
przewadze to się przegrywa

Zawszia - 4 listopada 2020, 20:01:51 - *.205.196.157
Pokazali się w ogólnopolskiej TV. Od 37minuty grali w przewadze, zmarnowali dwa rzuty karne i przegrali 1-4 a i jeszcze strzelili sobie samobója.

Kocur - 4 listopada 2020, 20:03:49 - *.icpnet.pl
Kks lepsza gra w dziesiątkę niż w jedynastu, Kalisz pokazał. Charakter i to że jest drużyna która jeszcze wiele namiesza w tej lidze

Geer - 4 listopada 2020, 20:06:35 - *.centertel.pl
Tytuł frajerów roku chyba przyznany

Kl - 4 listopada 2020, 20:08:07 - *.rev104.cfc.olsztyn.pl
Sokół - niestety, w takich okolicznościach to nie jest porażka, to klęska.

lemac1987 - 4 listopada 2020, 20:11:24 - *.eurotel.cz
@Geer- ten tytuł Ostróda ma dozywotnio za awans przy zielonym stoliku

lil - 4 listopada 2020, 20:12:31 - *.dynamic.mm.pl
Co to był za karny i czerwoną kartką? Bramkarz w piłkę trafia broni, dobitka gol, a sędzia karny i czerwień dla bramkarza.

FanRTSa - 4 listopada 2020, 20:13:02 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Trener Kotas nie lubi tego

Zajmon Leg - 4 listopada 2020, 20:13:05 - *.204.19.82.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Chcialem zobaczyć mecz Kalisza i dobra ta drużyna z trenerem Wieczorkiem.

KIBIC S - 4 listopada 2020, 20:13:22 - *.centertel.pl
To co dziś zagrali Ostrodzianie nie kwalifikuje się do skomentowania w kulturalny sposób

kibic - 4 listopada 2020, 20:15:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
TVP pokazała niemoc piłki w warmińsko-mazurskim.A swoją drogą wstyd,KKS w dziesięciu jakby o jedną klase rozgrywkową lepszy.

CheGuevara - 4 listopada 2020, 20:18:18 - *.dynamic.mm.pl
Panie Dawidzie Wolny, musi Pan jeszcze dużo ćwiczyć, bo do Martina Palermo zabrakło jeszcze jednego karniaka przestrzelonego!

mlado - 4 listopada 2020, 20:38:42 - *.dynamic.mm.pl
Puchar Polski i pocałunek śmierci...

bleh - 4 listopada 2020, 21:34:50 - *.olsztyn.vectranet.pl
Brawo Żwir. Kiedyś obiecujący junior, teraz tylko równia pochyła.

wm - 4 listopada 2020, 21:42:28 - *.170.200.143
żwirka za uszy ciągnął ŁOPATKO teraz bez niego jest .... a szkoda gadać.

wm - 4 listopada 2020, 21:43:31 - *.170.200.143

kibic - 4 listopada 2020, 21:59:55 - *.dynamic.chello.pl
KKS Gratulacje !

Kalisz - 4 listopada 2020, 22:27:34 - *.dynamic.mm.pl
Dobra druga połowa KKS i gratulację za walkę, ale według mnie niestety i nie ujmując Chojnowski to jeszcze nie gracz na 2 ligę, ale w rezerwach Arki spokojnie by się ogrywał

Przylepa - 4 listopada 2020, 23:20:14 - *.play-internet.pl
Mecz dosyć dziwny i niestety szczęśliwy dla KKSu klubu który posiada kibiców na każdym kroku szykalujących i obrażających mnie na mieście.

rareite - 5 listopada 2020, 0:55:39 - *.207.60.26
Czegoś takiego jeszcze nie widziałem ! W takich sytuacjach wychodzi czy zespół ma jakiś charakter, w Ostródzie nie ma ani charakteru ani tego dnia pomysłu na gre. Koszmarny mecz, nie do zapomnienia. Kalisz zagrał świetnie ale wynik to w przeważającej części rezultat tego co powyżej pisałem.

Rafinha - 5 listopada 2020, 10:47:49 - *.static.ip.netia.com.pl
Wiozą Ostródę ładnie w tej lidze, z każdym niemal oklep.

varadi - 5 listopada 2020, 11:01:22 - *.play-internet.pl
Widze , że w końcu Mateusz Gawlik wyrósł na niezłego obrońcę. Pamietam jak zaczynał w Miedzi i zapowiadał się na wielki talent ale potem z własnej winy i głupoty stanał w miejscu

Kibic - 5 listopada 2020, 12:18:54 - *.ivendo.pl
Wstyd w Sokole Ostróda nie ma żadnego wychowanka klubu /gracza miejscowego /, koszty miesięczne bardzo wysokie bo grajkom trzeba dać mieszkanie i pensyjkę.Za rok spadek i A klasa i granie juniorami bo tego nie wytrzyma żaden budżet.Tak się kończy na siłę granie w II lidze / faktycznie III liga /.....

Weasd - 5 listopada 2020, 16:33:15 - *.centertel.pl