6 listopada 2020, 21:52:35 - dagazka
Samobójcza bramka Jarosława Jacha

Jarosław Jach z Fortuny Sittard strzelił samobójczego gola w zremisowanym 2-2 (2-1) meczu 8. kolejki holenderskiej Eredivisie przeciwko PEC Zwolle. Polaka w 85. minucie zmienił Branislav Niňaj.

6 listopada 2020, 20:00 - Sittard (Fortuna Sittard Stadion)
Fortuna Sittard 2-2 PEC Zwolle
Emil Hansson 6, George Cox 45 - Jarosław Jach 33 (s), Thomas Lam 54

żółte kartki: Martin Angha, Lázaros Róta (Fortuna).

sędziował: Edwin van de Graaf.

Fortuna ma trzy punkty i zajmuje ostatnie, 18. miejsce w lidze.

agnesskrys - 6 listopada 2020, 22:32:48 - *.tktelekom.pl
Mam pytanie do redakcji. Dlaczego w rankingu uefa nie zostały dopisane punkty dla Lecha za wygraną w fazie grupowej Ligi Europy?

żebrzęczek - 6 listopada 2020, 23:30:57 - *.centertel.pl
czy to jest jakas rodzina braci Jachimków?

daft - 7 listopada 2020, 0:35:46 - *.203.115.87.dyn.plus.net
Powinien zostac surowo ukarany gzywnom I wyrzucony z klubu proste

Karny - 7 listopada 2020, 1:08:31 - *.138.32.149
Ważne że się zapisał w protokole meczowym. Wielu z was by marzyło, żeby strzelić samobója w Eredivisie.

kmn - 7 listopada 2020, 6:11:00 - *.135.2.153
ludzie rooobią karieery 🙄

snl - 7 listopada 2020, 8:32:57 - *.play-internet.pl
Ofiara losu albo sprzedał mecz albo znowu utupić stawiających ten mecz grubo na live....

leon - 7 listopada 2020, 10:55:27 - *.231.42.234.koba.pl
Grał w Zagłębiu, więc nauczył się "ustawiania" meczy. Zagłębie musiało nawet wałki kręcić, z takim przeciwnikiem jak Polar Wrocław (0:4), bo przeciwnik był zbyt silny. Strzelił samobója, bo koledzy z klubu odmówili. Poza tym dobrze ktoś wyżej napisał jest odnotowany w protokole meczowym i to nie w byle jakiej lidze.

Kawon - 7 listopada 2020, 12:43:47 - *.dynamic.gprs.plus.pl