7 listopada 2020, 17:20:24 - maciejko
Gol Krzysztofa Piątka

Krzysztof Piątek strzelił gola dla Herthy w wygranym 3-0 (1-0) meczu 7. kolejki niemieckiej Bundesligi z Augsburgiem. Dla Polaka, który w przerwie zmienił Jhona Córdobę, było to pierwsze ligowe trafienie w tym sezonie.

7 listopada 2020, 15:30 - Augsburg (WWK Arena)
FC Augsburg 0-3 Hertha BSC Berlin
Matheus Cunha 44 (k), Dodi Lukebakio 52, Krzysztof Piątek 86

żółte kartki: Daniel Caligiuri, Jeffrey Gouweleeuw, Carlos Gruezo (Augsburg).

sędziował: Frank Willenborg (Dolna Saksonia).

Mecz bez udziału publiczności.

Cały mecz w zespole gospodarzy rozegrali Rafał Gikiewicz i Robert Gumny.

Augsburg zajmuje dziewiąte miejsce w tabeli z dziesięcioma punktami, Hertha jest 12. z dorobkiem siedmiu punktów.

fasd - 7 listopada 2020, 17:23:03 - *.252.47.53
Szkoda, że Eleven traci prawa do Bundesligi. Fajnie ją pokazują.

Selekcione - 7 listopada 2020, 17:37:30 - *.play-internet.pl
Jestem w ciężkim szoku tera to już jedzie na Euro na bank.

M. - 7 listopada 2020, 17:53:20 - *.dynamic.chello.pl
Ta asysta to na siłę mocno, żeby go podlansować. Asysta obrońcy.

Krzyś - 7 listopada 2020, 17:54:56 - *.fixed.kpn.net
Dzięki fansport. A tak serio, to też się cieszę że Piątek zagrał wreszcie jak należy. Milik wogóle nie gra, także tego..

abc - 7 listopada 2020, 18:04:08 - *.adsl.inetia.pl
#nikogo

Z1946 - 7 listopada 2020, 18:09:06 - *.dynamic.chello.pl
No i brawo, odblokował się. Ciężką pracą wróci do strzelania, trzymam kciuki Krzychu

glock24 - 7 listopada 2020, 18:17:51 - *.dynamic.dsl.as9105.com
Dograł piłkę na 0:2 i trafił w słupek po dobrej akcji. Dobra zmiana.

Syn Bacy - 7 listopada 2020, 18:21:44 - *.69.144.82
Cala Polska zapamieta ten wyjatkowy dzien!
Proponuje aby rzad oglosil dzien 7 listopada swietem narodowym.
Brzeczek bedzie mogl teraz odpowiedziec na zarzuty dotyczace niemocy Piatka: przeciez on strzela w Bundeslidze...

fansport - 7 listopada 2020, 18:47:43 - *.146.108.47.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Co to za wyczyn... z metra do pustaka, w dodatku przy przesądzonym wyniku... To się nie liczy.

qwer - 7 listopada 2020, 18:55:04 - *.play-internet.pl
Zaraz pseudodziennikarzyny będą krzyczeć że jedziemy na Euro po medal.

glock24 - 7 listopada 2020, 19:12:51 - *.dynamic.dsl.as9105.com
Widzę że teraz zaczyna sie nagonka na Piątka i Milika. Po komentarzach widać, że nawet nie chciało się powtórki obejrzeć bo Piątek przebiegł pół boiska i oddał dobry strzał. Polecam oglądać mecze również ligi greckeij i MLS a potem komentować. Każdy piłkarz ,jak i człowiek, ma różne momenty w życiu to nie zmienia faktu ,że Piątek zasługuje na grę w reprezentacji.

pseudodzie - 7 listopada 2020, 19:43:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl