8 listopada 2020, 13:27:07 - Hipotermi
Bramka Artura Sobiecha

Artur Sobiech strzelił bramkę dla Fatih Karagümrük SK w zremisowanym na wyjeździe 2-2 (2-1) meczu 8. kolejki tureckiej ekstraklasy z MKE Ankaragücü SK. Dla Polaka, którego w 90. minucie zmienił Mevlüt Erdinç, był to trzeci ligowy gol.

8 listopada 2020, 11:30 - Ankara (Eryaman Stadyumu)
MKE Ankaragücü SK 2-2 Fatih Karagümrük SK
Torgeir Børven 27 (k), Emre Güral 90 - Artur Sobiech 15, Enzo Roco 35

żółte kartki: Jonathan Bolingi, Zvonimir Šarlija, Luka Adžić, Atakan Çankaya, Michał Pazdan - Ervin Zukanović, Alassane Ndao, Enzo Roco.

sędziował: Suat Arslanboğa (Eskişehir).

W zespole gospodarzy cały mecz rozegrał Michał Pazdan, a Daniel Łukasik wszedł na boisko w 72. minucie, zmieniając Atakana Çankayę. W drużynie gości z powodu kontuzji w kadrze na to spotkanie nie znalazł się były piłkarz Korony Kielce Wato Arweladze.

Fatih po ośmiu rozegranych spotkaniach zajmuje czwarte miejsce w lidze z dorobkiem 12 punktów, natomiast Ankaragücü po sześciu meczach z dorobkiem dwóch punktów zajmuje ostatnie miejsce w tabeli.

fansport - 8 listopada 2020, 13:38:41 - *.30.25.191.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl