8 listopada 2020, 22:51:08 - bartekwr9
Porażka Benfiki w lidze

SL e Benfica, który jest rywalem Lecha Poznań w fazie grupowej Ligi Europy, przegrał 2-3 (0-1) w meczu 7. kolejki portugalskiej ekstraklasy z SC Braga.

8 listopada 2020, 21:00 - Lizbona (Estádio do Sport Lisboa e Benfica)
SL e Benfica 2-3 SC Braga
Haris Seferović 68, 86 - Iuri Medeiros 38, Francisco Moura 50, 63

Benfica: 99. Odysséas Vlachodímos - 2. Gilberto (69, 17. Diogo Gonçalves), 30. Nicolás Otamendi, 5. Jan Vertonghen, 71. Nuno Tavares (60, 3. Álex Grimaldo) - 27. Rafa Silva, 22. Andréas Sámaris (46, 8. Gabriel), 21. Pizzi (59, 49. Adel Taarabt), 7. Éverton (46, 14. Haris Seferović) - 10. Luca Waldschmidt, 9. Darwin Núñez.

żółte kartki: Diogo Gonçalves - Iuri Medeiros, Ricardo Esgaio, Nuno Sequeira.

sędziował: Artur Manuel Ribeiro Soares Dias (Porto).

Mecz bez udziału publiczności.

Poza kadrą Benfiki znalazł się wypożyczony w zeszłym sezonie do Lechii Gdańsk Zé Gomes. W zespole Bragi do 90. minuty grał były piłkarz Legii Warszawa Iuri Medeiros i został zmieniony przez Raúla Silvę.

Benfica ma na koncie 15 punktów i zajmuje trzecie miejsce w tabeli.

Lech zagra z zespołem z Lizbony 3 grudnia o godz. 21:00 na wyjeździe.

u - 8 listopada 2020, 22:53:54 - *.30.25.191.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Od meczu z amiką - pełny odwrót.
Taka to i dzis europejska potęga.

slon61 - 9 listopada 2020, 6:49:09 - *.8.229.34.ipv4.supernova.orange.pl
Mecz o co najmniej półkę wyżej lepszy ,niż mecz legia -Lech...

ANTY PO - 9 listopada 2020, 8:03:54 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Jak dla mnie mecz Legia-Lech był bardziej emocjonujący. Chociaż najlepszy mecz w ten weekend to Borussia-Bayern.

K - 9 listopada 2020, 8:08:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Seferović w doliczonym czasie strzelił na 3-3 ale był na minimalnym spalonym.

Darek - 9 listopada 2020, 8:21:34 - *.204.18.236.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl