8 listopada 2020, 22:51:59 - dagazka
Gol Mariusza Stępińskiego

Mariusz Stępiński strzelił gola dla US Lecce w wygranym 5-1 (1-0) meczu 7. kolejki włoskiej Serie B z Virtusem Entella. Było to trzecie ligowe trafienie Polaka w tym sezonie.

8 listopada 2020, 21:00 - Chiavari (Stadio Comunale Chiavari)
Virtus Entella 1-5 US Lecce
Giuseppe De Luca 49 - Massimo Coda 37, Liam Henderson 47, Marco Mancosu 58 (k), Luca Paganini 66, Mariusz Stępiński 90

żółte kartki: Marco Crimi, Andrea Paolucci, Fabrizio Poli - Massimo Coda, Marco Calderoni.
czerwona kartka: Andrea Paolucci (58. minuta, Virtus Entella, za zagranie ręką).

sędziował: Antonio Rapuano (Rimini).

Stępiński zagrał cały mecz, a kontuzjowany Marcin Listkowski znalazł się poza kadrą Lecce. Ich klub ma 12 punktów i zajmuje czwarte miejsce w lidze.

R - 8 listopada 2020, 23:10:01 - *.108.94.5
Stępel wracaj do Ruchu.

max - 9 listopada 2020, 1:21:57 - *.137.246.94.ip4.artcom.pl
Jak Mariusz utrzyma taką średnią, to myślę, że zasłuży na szansę na sprawdzian w roli numer 4.

Maradona - 9 listopada 2020, 9:25:15 - *.42.10.153.alfanet24.pl
Max - oczywiście że tak, Mario jak się rozkręci to jest świetnym napadziorem. Wcześniej brakowało mu rytmu meczowego, mało grał w Hellasie.

S - 9 listopada 2020, 11:46:56 - *.play-internet.pl
A już myślałem, że trafił dla Hellasu w meczu z Milanem. Zapomniałem jednak, że nie gra w Hellasie.

buli - 9 listopada 2020, 12:38:14 - *.icpnet.pl
@s - można zapomnieć, ale oglądałem w zeszłym sezonie parę spotkań Hellasu i jak Stępiński grał to było zagrożenie dla bramki przeciwnika, dlatego nie rozumiem po co go niżej wypożyczyli, ale jestem spokojny, że strzeli tam min.10 bramek.

analityk - 9 listopada 2020, 14:29:47 - *.dynamic.chello.pl
Z takimi wirtuozami w składzie jak Paganini na pewno gra się łatwiej.

AC Cesena - 9 listopada 2020, 15:36:06 - *.dynamic.mm.pl