8 listopada 2020, 23:33:56 - gabrielba
Dwa gole Przemysława Frankowskiego

Przemysław Frankowski zdobył dwie bramki w meczu amerykańskiej MLS, w którym Chicago Fire przegrało 3-4 (3-3) z New York City FC. 25-letni pomocnik, który rozegrał cały mecz, zdobył w sezonie zasadniczym trzy gole. Dzisiejszy wynik oznacza, że zespół z Illinois nie zakwalifikował się do fazy play off.

8 listopada 2020, 21:30 - Chicago (Soldier Field)
Chicago Fire 3-4 New York City FC
Robert Berič 33, Przemysław Frankowski 42, 43 - Alexander Callens 15, Gary Mackay-Steven 32, Jesús Medina 37, Valentín Castellanos 77

sędziował: Fotis Bazakos.

W zespole Chicago do 76. minuty grał były piłkarz Górnika Zabrze Boris Sekulić, gdy zmienił go Elliot Collier.

Chicago zakończyło sezon zasadniczy na 11. miejscu w tabeli konferencji wschodniej z dorobkiem 23 punktów w 23 meczach.

fansport - 8 listopada 2020, 23:40:50 - *.30.25.191.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Z metra do pustaka to się nie liczy.

ubop - 9 listopada 2020, 1:24:57 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Fajnie, że mu się wiedzie tylko szkoda, że go Janas nie wziął na mundial do Niemiec

daft - 9 listopada 2020, 4:23:46 - *.201.93.209.dyn.plus.net
To syn tego co szczelal dla wisly i tych spod granicy z bialorusiom?

Bks - 9 listopada 2020, 6:47:50 - *.gpon.bialnet.pl
Fajna ta emerytura w USA.

Petersi - 9 listopada 2020, 8:05:36 - *.204.32.215.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Nic mu nie ujmując bo prezentuje poziom Ale czy te transfery do jagielonii i do Chicago Fire to nie tylko zbieg okoliczności Ale zagrywka marketingowa klubów bo czytałem że jak stary franek łowca grał w Chicago to polskie Chicago się tam ożywiło

wyrok ludu - 9 listopada 2020, 11:30:08 - *.dynamic.chello.pl
Chyba jednak stare logo Chicago Fire fajniejsze...

TenCoKlasz - 9 listopada 2020, 12:32:41 - *.101.142.50
Niedawno widziałem tego jego bramki i obrona to tam miała bardzo duży wkład. Oczywiście nie wątpie w jego talent i to, że ma papiery na bycie całkiem niezłym grajkiem, ale myślę, że MLS to chyba nie jest jakiś super wyznacznik poziomu zawodnika. Pewnie nie wszystkie drużyny w tej lidze tak grają, ale te 2 akcje które zobaczyłem to zupełnie jak Legia z Lechem wczoraj.

TenCoKlasz - 9 listopada 2020, 12:35:21 - *.101.142.50
Dodam jeszcze, że większe wrażenie zrobili na mnie piłkarze Karabachu, którzy byli bardziej wybiegani i dynamiczni niż grajki z Chicago. A obrońcy New York kręcili się pod bramką wzdłuż własnej osi.