9 listopada 2020, 19:55:21 - gabrielba
Cenny punkt Podbeskidzia

W poniedziałkowym meczu 10. kolejki PKO Ekstraklasy Pogoń Szczecin zremisowała 1-1 (0-1) z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Gościom prowadzenie dał Kamil Biliński, a gospodarze wyrównali za sprawą Adriana Benedyczaka.

9 listopada 2020, 18:00 - Szczecin (Stadion im. Floriana Krygiera)
Pogoń Szczecin 1-1 Podbeskidzie Bielsko-Biała
Adrian Benedyczak 72 - Kamil Biliński 29

Pogoń: 1. Dante Stipica - 22. David Stec, 13. Kóstas Triantafyllópoulos, 23. Benedikt Zech, 15. Hubert Matynia - 18. Michał Kucharczyk (69, 17. Mariusz Fornalczyk), 64. Kacper Kozłowski (59, 19. Adrian Benedyczak), 8. Damian Dąbrowski (59, 28. Tomás Podstawski), 20. Alexander Gorgon, 27. Sebastian Kowalczyk (70, 14. Kamil Drygas) - 10. Luka Zahovič (90, 61. Kacper Smoliński).

Podbeskidzie: 40. Michal Peškovič - 2. Filip Modelski, 20. Dmytro Baszłaj, 4. Milan Rundić, 22. Kacper Gach - 50. Maksymilian Sitek (87, 16. Szymon Mroczko), 19. Michał Rzuchowski, 6. Tomasz Nowak, 11. Łukasz Sierpina (82, 32. Serhij Miakuszko) - 95. Marko Roginić, 9. Kamil Biliński.

żółte kartki: Kozłowski, Gorgon - Sierpina, Nowak, Gach.

sędziował: Jarosław Przybył (Kluczbork).

Mecz bez udziału publiczności.

Kristof - 9 listopada 2020, 19:55:50 - *.cable.dynamic.v4.ziggo.nl
Zaczyna się handelek meczami Niby taka mocna Pogoń a remisuje???

parodia - 9 listopada 2020, 19:56:53 - *.dynamic.chello.pl
ale ta pogon jest dziadowska albo tak elegancko sie podklada jak sa dobre kursy

G9a - 9 listopada 2020, 19:57:37 - *.dynamic.chello.pl
Matynia zawodnik ekstraklasy a wrzucić piłki nie potrafi hahahha

... - 9 listopada 2020, 19:57:43 - *.003.c67.petrotel.pl
Fornalczyk setka w końcówce spotkania zmarnowana mistrzowsko.

abc - 9 listopada 2020, 19:57:43 - *.adsl.inetia.pl
Szkoda że Tobą nie handlowali, przynajmniej byś takich bzdur nie pisał

Mulele - 9 listopada 2020, 19:58:41 - *.play-internet.pl
Jakim prawem gra ten Nowak niech ktoś podliczy jego straty i niecelne podania czy strzały najstarszy w kadrze a najgłupszy po co taki mały piłkarz który nic nie wnosi drużynie w środku pola poza stratami i pressingiem przy którym ja będąc atakującym zaczął bym się śmiać.

glock24 - 9 listopada 2020, 19:59:39 - *.dynamic.dsl.as9105.com
Widać co zrobiła zmiana bramkarza. Polacek by w 1 połowie miał już 3 na koncie. Nie za bardzo widać było jak Pogoń ma pomysł na grę.

Wo(L)a - 9 listopada 2020, 20:00:04 - *.dynamic.chello.pl
Pogoń puchnie wcześniej niż zwykle, zazwyczaj od wiosny grają piach.

kibic - 9 listopada 2020, 20:00:30 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Koniec farta Pogoni już z betonami nic nie grali a wygrali po kuriozalnym golu
Gdyby Podbeskidzie trafiło 100 z pierwszej połowy Pogoń by ten mecz przegrała bo jest cienka

Kto ustala skład?
Przecież bez spiny, taki Kozłowski, czy Kucharczyk nie powinni wąchać pierwszego składu, bo to gra jak 9 na 11. Nie mogę uwierzyć, że przyjęcie podania musi odskoczyć na 4 metry, no chyba że jest się baranem,a nie piłkarzem. Zamiast pogonić ich 5-0, to mamy wymęczony szczęśliwy remis.
Może Runajc potrzebuje podpowiedzi, bo się wyraźnie gubi.

taran - 9 listopada 2020, 20:06:29 - *.22.111.10.ipv4.supernova.orange.pl
tak trenerze Brede Nowak się skończył brak siły już w pierwszej połowie dać mu odpocząć

jan - 9 listopada 2020, 20:07:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
bramki dla Pogoni nie powinno być - przy wyrzucie z autu zawodnik przekroczył linię - sprawdzić sobie na powtórkach

waran - 9 listopada 2020, 20:12:27 - *.196.217.178.revdns.city-net.pl
No i co ? W szczecinie sikają przed meczem po gaciach ile to nie włożą Podbeskidziu, ze mają bramkarza, który wszystko wybroni. Że mają świetnego trenera, który po trzech latach słowa po polsku nie powiedział- chyba było dziś dzień dobry, ale podejrzewam, że się przesłyszałem. Góralom gratuluję. Chociaż remis z Pogonią możecie traktować w kategoriach sukcesu, to dla mnie Wy jesteście zwycięzcami.

Tuomas - 9 listopada 2020, 20:17:16 - *.elisa-laajakaista.fi
Dobry mecz i cenny punkt Podbeskidzia. Powiało nadzieją, że znajdzie się formuła, by w trybie ekonomicznym przejść przez tę ligę suchą nogą. Remis sprawiedliwy, choć mogły być trzy (3) gongi do 7. minuty i byłoby znowu krucho... Peskovic bardzo pewny - tak trzymać, Michal!

Zajmon Leg - 9 listopada 2020, 20:18:13 - *.147.35.43.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Co było powodem ze sedziowal Przybył a nie Frankowski?

Max Colina - 9 listopada 2020, 20:19:25 - *.110.euro-lan.pl
Szkoda 3 pkt...ale ten jeden tez trzeba szanować...Jak mówi dobre, stare przysłowie : "jak nie złowiłeś trzech pstrągów , ciesz się z jednego..." Michał jednak zrobił różnicę w TSP....

Czesuaw - 9 listopada 2020, 20:38:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
-Coste to ja pijam do śniadania 😎

Gryfita - 9 listopada 2020, 20:47:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
I znowu Pogoń zgrywa Janosika. Gubi punkty z zespołem z końca tabeli na własnym boisku. Cóż, w jakiś sposób trzeba sobie zapewnić to 5 - 6 miejsce, niestety bez szans na puchary, ojej, tak blisko było, za rok na pewno się uda. A kibice dziesiątki lat czekają.

Petersi - 9 listopada 2020, 21:03:40 - *.204.193.124
Podbeskidzie prawie na 0 z tyłu

Bombek - 9 listopada 2020, 21:09:32 - *.fibreo.pl
Podbeskidzie zremisowało z JUNIORAMI ze Szczecina .... sukces !

Kibic 111 - 9 listopada 2020, 21:21:52 - *.play-internet.pl
Modelski za Gacha, a Jaroch na prawą obronę wymiana Nowaka i będzie dobrze...

Kibic 111 - 9 listopada 2020, 21:23:19 - *.play-internet.pl

Chemik - 9 listopada 2020, 21:53:43 - *.30.16.136.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Pogoń już dawno Mnie nie wkurzyła jak w tym meczemu.

Max Colina - 9 listopada 2020, 22:00:24 - *.110.euro-lan.pl
Do waran. Dzięki. Walczymy dalej. Mamy wreszcie "starego" nowego bramkarza, więc może się uda....

... - 9 listopada 2020, 22:29:33 - *.147.34.7.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
W Szczecinie dalej się męczą, zamiast puknąć się wreszcie w czoło i wziąć jakiegoś napadziora lub dwóch z hiszpańskiej III/IV ligi - na ekstraklapę to w zupełności wystarcza.

Kibic - 9 listopada 2020, 22:38:02 - *.play-internet.pl
9 kolejka a Podbeskidzie z pierwszym wzmocnieniem...jak tak dalej będą się wzmacniać to w pierwszej lidze z ręką w nocniku obudzą...wstyd awansować i taką padake odwalać

paprykarz - 9 listopada 2020, 23:10:15 - *.dynamic.mm.pl
po co cyrk z maskami przy wywiadach? przecież Pogoń w komplecie "przechorowała" kowida i wszyscy wrócili do zdrowia?

bolo - 9 listopada 2020, 23:45:59 - *.120.145.43
Juz TPS korumpuje jak za dawnych czasów. Znowu będą cudownie wygrywać. Precz do 1 ligi kanciarze.

jb - 10 listopada 2020, 0:11:02 - *.petrus.com.pl
Biliński idzie na króla strzelców.

zsz - 10 listopada 2020, 8:43:04 - *.122.232.64
Remisy z beniaminkami to stracone punkty. W Mielcu, Podbeskidziu, Warcie już wiedzą, że pierwszoligowymi Polakami w Ekstraklasie nie pograją. Gdyby spadały w tym roku 3 drużyny to byłyby to Stal ,Podbeskidzie i Warta.

rob@o2.pl - 10 listopada 2020, 10:16:42 - *.eu-central-1.compute.amazonaws.com
Kto spadnie to się okaże po 30 kolejce. A beniaminki jeszcze mają całe okienko zimowe aby się ogarnąć.
Obejrzałem sobie skrót meczu na spokojnie i bez emocji. W każdej sytuacji bramkowej Pogoni miał udział Nowak. 2x strata w środku boiska a w pozostałych pozoracja gry obronnej i pressing z z zachowaniem social distancing.
Wypuszczanie Nowaka w podstawowym składzie to strzelanie sobie w stopę.
Na plus w meczu 2 napastników (Bilinski/Roginic), podobał mi się Sitek i w końcu bramkarz coś dołożył od siebie. Potrzebujemy stabilizacji w składzie (tylko Nowak out) i będzie dobrze

JołkiPołki - 10 listopada 2020, 10:25:27 - *.centertel.pl
@bolo
Jaki nick taka wypowiedź.
@zsz
Dlugo nad tym myślałeś?

tomektsp - 10 listopada 2020, 15:59:11 - *.237.91-rev.victor.pl
Ja od początku mówiłem ze Sitek to jest wzmocnienie tylko niemal z każdej strony słyszałem ze Podbeskidzie się w ogóle nie wzmocniło.Może i Nowak miał dużo strat ale Pogoń miała tyle sytuacji i nie potrafiła ich wykorzystać.Podsumowując jeśli Pogoń w każdym meczu tak będzie grała to będzie im cięzko wygrywać spotkania

Max Colina - 10 listopada 2020, 16:34:02 - *.110.euro-lan.pl
bolo...ty chyba nie byłeś za bardzo lubiany w szkole....co?

Mati - 10 listopada 2020, 19:52:56 - *.204.32.159.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl