Chrobry: 22. Kacper Bieszczad - 18. Michał Ilków-Gołąb, 24. Kamil Juraszek (46, 32. Przemysław Stolc), 3. Michał Michalec, 91. Paweł Oleksy - 7. Patryk Bryła (74, 77. Dominik Piła), 21. Tomasz Cywka, 8. Jaka Kolenc, 89. Mateusz Machaj (70, 19. Marcel Ziemann), 10. Maksymilian Banaszewski (77, 87. Damian Piotrowski) - 11. Mikołaj Lebedyński (78, 99. Damian Kowalczyk).

Stomil: 82. Piotr Skiba - 30. Damian Sierant (46, 18. Janusz Bucholc), 44. Serafin Szota, 97. Wiktor Biedrzycki (80, 25. Hubert Sadowski), 27. Damian Byrtek, 22. Jakub Staszak (77, 23. Jurich Carolina) - 16. Kōki Hinokio, 8. Maciej Spychała, 24. Sam van Huffel, 12. Wojciech Łuczak (80, 37. Hubert Szramka) - 9. Grzegorz Kuświk (77, 87. Sebastian Jarosz).

żółte kartki: Kowalczyk - Kuświk, Spychała, Szota, Bucholc.

ChG - 13 listopada 2020, 19:33:50 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Niezbyt zasłużone, ale cenne 3 punkty. Brawo Chrobry!

Misiek - 13 listopada 2020, 19:35:03 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo Chrobry Nasz Król nareszcie wygrana !😉👍

Mjgj - 13 listopada 2020, 19:37:38 - *.opera-mini.net (*.248.162.22)
Wynik cieszy. Gra w pierwszej polowie nie moglo byc 0-3 w druga strone. Ale jest dobrze.

Max - 13 listopada 2020, 19:38:11 - *.dynamic.gprs.plus.pl
A za tydzień w Środę z Odra lepiej zagrać!

Pirat - 13 listopada 2020, 19:39:23 - *.dynamic.gprs.plus.pl
To duma Warmii? to kicha Warmii obciach po całości.

Fabiano - 13 listopada 2020, 19:41:27 - *.centertel.pl
Biedrzycki to się szybko z tej murawy nie wykręci ;) Chyba będzie wracał na piechotę do Olsztyna. A może lepiej niech nie wraca. Po drodze tyle klubów. Z okręgowych i niższych lig. Może tam poszuka szczęścia.

xxx - 13 listopada 2020, 19:42:07 - *.dynamic.gprs.plus.pl
no i co sromilu buhaha

waldi - 13 listopada 2020, 19:42:14 - *.30.16.176.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Kufel, carolina i Pinokio i jeszcze Kuswik do nich doszusowal!!!! Ale beka z tego Stomilu!!!😄😂😂😂

Rere - 13 listopada 2020, 19:42:33 - *.internetdsl.tpnet.pl
Klub Chrobry to klubik bez tradycji, kibiców i sukcesów. Ich miejsce jest w okręgówce

Boniek - 13 listopada 2020, 19:50:53 - *.olsztyn.vectranet.pl
Chrobry słaby na tle Stomilu, a wygrywa 3-0. Tak można tylko w 1 lidze polskiej. Sędzia nowy w 1 lidze i na dzień dobry kompromitacja. Pierwszy, wydrukowany karny ustawił mecz Chrobremu, który miał problem z wyjściem z własnej połowy do tego czasu.

wrocławski - 13 listopada 2020, 19:51:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
to ten olsztyn co miał bić się o EXtraklase?

Olsztyn - 13 listopada 2020, 20:01:09 - *.olsztyn.vectranet.pl
Dajcie spokój dla młodego Gryckiewicza. To był przez niego sędziowany dopiero pierwszy mecz w tej lidze. Fachu się uczył przy filmie piłkarski poker także najlepsze jeszcze przed nami.

Max - 13 listopada 2020, 20:06:30 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@ Boniek. Wydrukowany o Ty Jesteś ! W pierwszej prawie połowie Stomil lepszy,a w 2 połowie to Chrobry grał już lepiej, pozdro 👍

OLAF - 13 listopada 2020, 20:10:22 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Chrobry lepszy wynik niż gra

Varadi - 13 listopada 2020, 20:18:58 - *.play-internet.pl
Co się stało że Ilkow Gołąb stracił opaskę kapitana na rzecz Michalca ?

Max - 13 listopada 2020, 20:27:14 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo trenerze Dziurdzievic dobre ustawienie zespołu,tylko trochę słaba gra ,mam nadzieję że z Odra będzie lepiej, w CHROBRYM jest potencjał,! Brawo Mateusz. M piękny gol z karnego oby jeszcze lepiej !👍😉

Miki - 13 listopada 2020, 20:44:08 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo dobry powrót Przemka Stolca do obrony,praktycznie lepszy od Juraszka,który w obecnej chwili w obronie jest nie pewny,albo samobój, a lbo niepewne wybicie z linii obrony.

Waldek - 13 listopada 2020, 21:12:52 - *.204.1.26.dsl.dynamic.t-mobile.pl
Ten Stomil powinien z taką grą opuścić tą ligę

Kiepski - 13 listopada 2020, 21:57:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pierwszego karnego nie było, bo byłą ręka. Trener Stomilu słusznie powiedział, że był z kapelusza, bo rzeczywiście był. Sędzia miał słaby debiut.

Waldi - 13 listopada 2020, 23:24:45 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Bieszczad tym razem broniles ładnie 😉👍

Max - 14 listopada 2020, 0:41:34 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Najważniejsze że trener Dziurdzievic daje już szansę gry od początku meczu dla Mateusza ,to jest najważniejsze,BRAWO trener😉👍

ChG - 14 listopada 2020, 1:51:10 - *.master.pl
"Z druzyną jest się zawsze". Stare, mądre powiedzenie. Z czasem czlowiek zmadrzeje i zeozumie, ze zarówno wynikami jak i awansami rządzi góra. "Kto da więcej" . Żal mi wszystkich tych komentujących pod kazdym meczem, kto awansuje, kto hejtuje, kto chwali z jednego tylko powodu. Dalej wierzą w uczciwość wyniku. Cały ten pseudo piłkarski dołek zależny jest od tego, komu "góra" wymyśli awans,czy jakiś tytuł. Kupowanie meczy, czy trofeów w moim przekonaniu się nie skonczyło, robi sie to po prostu ciszej. Kasa i wpływy rzadzą się swoimi prawami. Pozdrawiam zdrowo myslacych.

Misiek - 14 listopada 2020, 2:14:08 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@ ChG .Koleś ale się Naprodukowales z tym pisaniem! 3 te same newsy he he😄😄

Kris - 14 listopada 2020, 7:40:34 - *.30.48.150.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Dajcie spokój z tym Gryckiewiczem. Koleś gwizda wszystko bo chce być najważniejszy na boisku. Gwiazdeczka narcystyczna.Tyle co on już z kapelusza karnych dał to niewiarygodne.

test - 14 listopada 2020, 8:59:29 - *.146.129.214.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Taki portal - jednym się tu kasuje komentarz bez żadnego powodu, a inni zapychają forum bzdurami i hejtem, nieraz wysyłanym hurtowo i redakcja kompletnie nie reaguje.
Najlepszy przykład - forumowy troll o nicku fansport, bezmyślnie hejtujący Lewandowskiego.