żółte kartki: Oleksy - Kamiński, Bonecki, Winiarczyk.

pito10 - 18 listopada 2020, 16:55:01 - *.183.29.194.multiplay.pl

Kibic - 18 listopada 2020, 16:56:24 - *.dynamic.chello.pl

Mjgjm - 18 listopada 2020, 16:56:54 - *.opera-mini.net (*.0.71.13)
Masakra. Chrobry. Gramy dalej. Ale widze to w czarnych barwach.

jasio - 18 listopada 2020, 16:56:59 - *.dynamic.chello.pl
Odra bierze rewanż za identyczny mecz na korzyść Chrobrego sprzed roku!!

Kura - 18 listopada 2020, 16:59:17 - *.147.101.102.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Cieńka ta Oderka, większość meczu się bronili, ale na farcie wygrali. Trzecia bramka, nie powinna być zaliczona, wcześniej był faul na zawodniku Chrobrego. Sędzia był chyba ślepy. Wasz trener zawsze tak drze mordę, tego słuchać się nie dało, jak jakiś dziki na pustyni.

Kibic Ch.G - 18 listopada 2020, 17:01:33 - *.dynamic-3-poz-k-0-0-0.vectranet.pl
W Głogowie piłka nożna leci na twarz!Czas zmienić trenera ile można patrzeć na ten dramat!!Co roku gra o utrzymanie katastrofa!!Czy dyrektor Prejs w końcu weźmie się za ten cały bałagan który trwa od momentu odejścia Mamrota.

ali - 18 listopada 2020, 17:02:04 - *.dynamic.chello.pl
Karny dla CHG powinien być przed 3 bramką !!!!!

głogowiani - 18 listopada 2020, 17:03:15 - *.dynamic-3-poz-k-1-3-0.vectranet.pl
Kiedy w końcu trener djurdevic posadzi tego naszego goalkipera z lubinka na ławę i da szansę pokazać się rezerwowemu Sądzę że będzie lepszy niż młody Bieszczad

CHG - 18 listopada 2020, 17:06:12 - *.play-internet.pl
Za co ten pakiet nas tak nie lubi. To nie pierwszy mecz kiedy wydrukował. Człowieku czy ty nie widzisz faulu metr od siebie?!!!!

wania - 18 listopada 2020, 17:06:20 - *.dynamic.chello.pl
Trzeba było ręcznik w bramce powiesić !!!!!!!

jojo - 18 listopada 2020, 17:07:15 - *.dynamic.mm.pl
a po co komu ten Chrobry

Gin - 18 listopada 2020, 17:09:28 - *.play-internet.pl
Odra tradycyjnie na fuksie ale to się skończy

TylkoOdra - 18 listopada 2020, 17:25:19 - *.204.5.151.dsl.dynamic.t-mobile.pl
Gratulacje za zwycięstwo. Te wycie Brehmera „ dawaj Rosa” bezcenne. Dziś w drugiej połowie wrócił Piech walczący. W pierwszej Arek znów spacery, spacery, spacery, wymachiwanie rączkami i 0 strzałów. Pomoc powinna grać bardziej ofensywnie i kreować więcej sytuacji. Obrona jak zwykle bardzo pozytywna.

Misiek - 18 listopada 2020, 17:40:13 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Chrobry nie ma bramkarza niestety Bieszczad to dno !..

Kura 2 - 18 listopada 2020, 17:45:11 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Kura Chrobry powinien grać w 2 lidze a miejsce powinien zająć Gòrnik Polkowice.

Miki - 18 listopada 2020, 17:49:50 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Bieszczad Kam Back do Lubinka tam Twoje miejsce!.

Velvet - 18 listopada 2020, 18:12:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zaczął się płacz i lament Głogowianek

Misiek - 18 listopada 2020, 18:17:43 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Dobra gra Chrobrego w 1 połowie, a w 2 niestety pomsta do nieba, po zatym Bieszczad za słaby na 1 ligę,frajerska bramka w 90 min!!..

Gin - 18 listopada 2020, 18:21:27 - *.centertel.pl
Brawo Odra za odjechanie ćpunow...Z Polkowic

fansport - 18 listopada 2020, 18:22:42 - *.centertel.pl
Dziewczynki z glogowa tylko piszczeć i lamentować potrafią.... dzbany bez szkoły

mario - 18 listopada 2020, 18:26:11 - *.centertel.pl
Super Odra, wcześniej pechowo ale teraz i szczęście należało do Odry!!

lubinek - 18 listopada 2020, 19:08:04 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Tragiczny Głogów.To zakala ligi.Na tej wioseczce nie potrafią grać w piłkę.Slabi pilkarze i trener.Znow baty,wy macie honor.W ekstraklasie byscie dwucyfrowke dostali,z czym na salony

Puzon - 18 listopada 2020, 19:09:21 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Fansport a najgłośniej to kura.Ciekawe czy na solo idzie margotka czy z koleżankami

jp - 18 listopada 2020, 19:13:34 - *.dynamic.chello.pl
Odra - Polonia - Zagłębie

Miki - 18 listopada 2020, 19:24:05 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@ lubinek. O jakim Ty salonie Piszesz ? marzy Ci się żeby Chrobry awansował do EX? Ocho chodzi daleka droga Lamusie Odry z Wielkiego Blokowiska Zrytego Wielka dziura !!😊😄

fan - 18 listopada 2020, 19:24:07 - *.master.pl
Kibice przyzakładowego klubiku się uaktywnili

Snajper - 18 listopada 2020, 19:56:08 - *.58.11.79
@ kura - sam powiedz czy mozna uwazac cie za czlowieka czy pierzastego z ptasim mozgiem. Odra wygrala fartem grajac na wyjezdzie i strzelajac 3 słownie trzy gole ?! Popros gospodarza domu o niedzielny rosòł a My kibice w koncu odpoczniemy od twojego bezsensownego piania co kilka godzin na tym forum

Kura - 18 listopada 2020, 23:26:10 - *.adsl.inetia.pl
@Snajper - tak , można fartem wygrać mecz,a nie zremisować, w meczu nie mając przewagi na boisku, tracąc dwie bramki, a swoją trzecią strzelić po faulu, którego sędzia nie widział. Takie mecze się zdarzają, czego jeszcze nie rozumiesz? Chciałeś zabłysnąć, ale coś nie pykło..

Kura - 18 listopada 2020, 23:48:52 - *.adsl.inetia.pl
Dodam jeszcze ,że gdyby to Chrobry strzelił w końcówce na 3:2 to też bym powiedział że wygrał szczęśliwie. To nie ma znaczenia że Chrobry wtedy by strzelił w meczu trzy bramki, skoro Odra strzeliła by tylko jedną mniej. Musisz się jeszcze dużo uczyć czytać grę i wyciągać obiektywne wnioski, to może kiedyś będziesz mógł o sobie powiedzieć, że choć trochę rozumiesz piłkę nożną, mimo że do eksperta będzie ci zawsze daleko, ale próbuj. Powodzenia

Kauzer - 19 listopada 2020, 11:27:53 - *.play-internet.pl
@kura - z ciebie naprawdę jest kura, żaden tam kogut.

Ja - 19 listopada 2020, 17:46:41 - *.dynamic.gprs.plus.pl