[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


18 listopada 2020, 19:17:18 - maciejko
LN: Składy na mecz Polska - Holandia

Selekcjonerzy Jerzy Brzęczek i Frank de Boer ogłosili składy na dzisiejsze spotkanie Ligi Narodów, w którym Polska zmierzy się z Holandią. Mecz rozpocznie się o godzinie 20:45 w Chorzowie.

Polska: 22. Łukasz Fabiański - 4. Tomasz Kędziora, 15. Kamil Glik, 5. Jan Bednarek, 16. Arkadiusz Reca - 6. Przemysław Płacheta, 14. Mateusz Klich, 10. Grzegorz Krychowiak, 20. Piotr Zieliński, 21. Kamil Jóźwiak - 9. Robert Lewandowski.

Rezerwowi: 1. Wojciech Szczęsny, 12. Łukasz Skorupski - 2. Paweł Bochniewicz, 3. Sebastian Walukiewicz, 7. Arkadiusz Milik, 8. Karol Linetty, 11. Kamil Grosicki, 13. Maciej Rybus, 17. Jakub Moder, 18. Bartosz Bereszyński, 19. Sebastian Szymański, 23. Krzysztof Piątek.

Holandia: 1. Tim Krul - 2. Hans Hateboer, 6. Stefan de Vrij, 17. Daley Blind, 5. Patrick van Aanholt - 15. Davy Klaassen, 8. Georginio Wijnaldum, 21. Frenkie de Jong - 16. Calvin Stengs, 10. Memphis Depay, 9. Donyell Malen.

Rezerwowi: 13. Marco Bizot, 23. Joël Drommel - 3. Joël Veltman, 4. Sven Botman, 7. Steven Berghuis, 11. Quincy Promes, 12. Owen Wijndal, 14. Ryan Gravenberch, 19. Luuk de Jong, 20. Donny van de Beek, 22. Denzel Dumfries.

Link reklamowy: ZAŁÓŻ KONTO W BETFAN Z KODEM "90MINUT" I ODBIERZ ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 600 ZŁ ORAZ DO 15 DARMOWYCH ZAKŁADÓW!

Makłowicz - 18 listopada 2020, 19:19:39 - *.inter-sat.pl
van de Beek wieczny rezerwowy -.-

(L)GBT - 18 listopada 2020, 19:20:33 - *.net.cybernetwmw.com
Żegnamy trenera który świetnie tańczy i kocha swoją mame

Grzybek - 18 listopada 2020, 19:21:01 - *.147.68.95.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
I znowu ten przydupas Brzęczka Reca żenada.

Jo - 18 listopada 2020, 19:28:02 - *.dynamic.chello.pl
Reca ????
Na miejscu Rybusa nie przyjeżdżał bym na kadrę dopóki trenerem jest Brzęczek.

Niebieski - 18 listopada 2020, 19:29:04 - *.hsi15.unitymediagroup.de
Drewno Reca,Spacerujacy Krychowiak,wieczny talent Zielinski. Moze bylby czas sie pozegnac panie trenerze. Brakuje jeszcze siostrzenca.

kris - 18 listopada 2020, 19:30:34 - *.dynamic.chello.pl
Grajcie na Recę - on jest cieńki

Adam - 18 listopada 2020, 19:32:32 - *.play-internet.pl
Pierwszy raz w historii reprezentacji Polski ani jednego zawodnika z ligi polskiej. Sami z zagranicy.

ggg - 18 listopada 2020, 19:34:30 - *.lilonet.pl
ło jesu: Krychowiak, Zieliński, Reca, Płacheta....

Grand - 18 listopada 2020, 19:35:14 - *.29.254.37
Przecież w polskiej lidze nie grają Polacy, kogo z niej chcesz powołać? Bilińskiego? Pretensje do Bońka

mietek - 18 listopada 2020, 19:36:36 - *.internetia.net.pl
@Adam: A Moder?
Ale masz rację. Brzęczek w pełni czerpie "wiedzę" ze swoich selekcjonerów - czyli potęg trenerki takich jak Strejlau, czy Apostel. Wtedy też zawodnicy mogli całe sezony spędzać na trybunach. Najważniejsze, że byli w "zagranicznych" klubach. A potem to wyglądało tak, że na Wembley od 1 minuty było wybijanie piłki na oślep. No i standardowe zdziwienie, że znowu w łeb.

Mlody16t - 18 listopada 2020, 19:38:38 - *.play-internet.pl
ggg - 18 listopada 2020, 19:34:30 - *.lilonet.pl
Jak jesteś taki mądry to znajdź zastępców tych piłkarzy którzy odmienia mecz. Okej zgodze się co Do Krychy i trochę do Recy. Ale na tą chwilę lepszych do Zielińskiego i Plachety nie mamy

lukasz456 - 18 listopada 2020, 19:38:54 - *.dynamic.mm.pl
Brzęczek już wie że to jego ostatni mecz.Wystawienie Recy to jakby zapraszać holendrów do ataków ich prawą stroną.

G - 18 listopada 2020, 19:41:00 - *.dynamic-3-poz-k-0-3-0.vectranet.pl
@Adam: zdarzało się to już wiele razy wcześniej, np. w ubiegłorocznym meczu z Macedonią w Warszawie.

fansport - 18 listopada 2020, 19:42:59 - *.dynamic.chello.pl
niestety przegramy, bo zagra lewy drewniany.

kura - 18 listopada 2020, 19:46:05 - *.adsl.inetia.pl
Trenerze , jak mam grać? No, graj! Swoją drogą, Wuja to dobry taktyk, czuje że dziś Reca jak i cała drużyna odpali, w sensie zagra na swoim stałym, równym poziomie, nie gorzej niż w niedziele z Włochami i wcześniej w Niderlandach. Zapowiada się grad bramek :-)

Pl - 18 listopada 2020, 19:46:16 - *.dynamic.chello.pl
Tak wiemy, w 1938 też przegraliśmy bo Lewandowski zmarnował 3 setki

muerte99 - 18 listopada 2020, 19:49:41 - *.centertel.pl
Po co tam Krychowiak?????

kura - 18 listopada 2020, 19:49:47 - *.adsl.inetia.pl
@fansport- jak Lewy ma coś strzelić, jak nie dostaje podań, a jak już dostanie, to sam nie ma komu podać, bo z przodu nikogo prócz niego nikogo z naszych nie ma? Widze że z ciebie taki taktyk, jak z Wuja

Zolty72 - 18 listopada 2020, 19:50:07 - *.252.110.121.voltar.net.pl
Kpina. Miały być zmiany a poza Płachtą nikogo co mógł by odmienić grę nie widać. Czas się pakować panie trenerze

slazak - 18 listopada 2020, 19:53:17 - *.centertel.pl
Panie Lewandowski. Łatwo z bezsilnej frustracji bić rywala jak w meczu z Włochami, łatwo kozaczyć przed kamerą, aby wyrazić swoje lekceważenie dla trenera. Jest Pan facetem, kapitanem zespołu. Niech Pan pokaże jakim jest fighterem, odpowiedzialnym człowiekiem, walczakiem. Pokaże światową klasę. Hatrick w pierwszej połowie meczu z Holandia. Trzy bramki w ciągu 45 minut. W przerwie ściąga Pan koszulkę, przypadkiem na nią pluje, albo zahacza korkiem. Wtedy już można....

Robchy - 18 listopada 2020, 20:00:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Czy Rybus i Walukiewicz czymś podpadli u trenera ??

WLKP - 18 listopada 2020, 20:02:38 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Papa wuefista Jurek. Czas na Ciebie już.. marnujesz tylko potencjał tej reprezentacji.

Kibic - 18 listopada 2020, 20:03:56 - *.play-internet.pl
Skorupski- kedziora walukiewicz bednarek rubus- placheta klich moder zielinski grosicki- lewandowski

Deagle44 - 18 listopada 2020, 20:06:21 - *.centertel.pl
Dobrze, że jest Krychowiak, bo już się bałem.

Porażka - 18 listopada 2020, 20:09:20 - *.30.28.200.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Zieliński się w kadrze nigdy nie sprawdzil. Krychowiak na emeryture, brzeczek do dymisji. 1-3 i po ptokach. Zmarnowany czas brzeczka. Nie ma nic. Dramat.

Kibic - 18 listopada 2020, 20:09:24 - *.play-internet.pl
Grosik bez gry 2 lata więcej by dał tej reprezentacji niż reca i jozwiak ktorzy kreca sie wokol wlasnej osi....

Daro - 18 listopada 2020, 20:19:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dajcie spokój. Ten "fansport" to taki sam przegryw jak Legia w pucharach .

14! - 18 listopada 2020, 20:23:27 - *.play-internet.pl
Reca to są jaja ten facet nnie nadaje się do poważnej piłki WUJKA OUT !!

Daro - 18 listopada 2020, 20:25:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Odnośnie składu, to brakuje trenerowi selekcjonerowi chyba zdecydowania, gdyż Krychowiak i Reca powinni zacząć na ławce. A włoski trener liczył na angaż od PZPN... Zobaczcie jak Polacy grali za Leo Beenhakkera chociażby z Portugalią.

Kuba - 18 listopada 2020, 20:27:18 - *.centertel.pl
0-0 i brzęczuś zostaje!

Subiekt - 18 listopada 2020, 20:31:04 - *.multinet24.pl
Jakby to była wina Brzęczka, że mamy takich a nie innych zawodników. Przecież poza Lewym i Szczęsnym/Fabiańskim to reszta nie jest z najwyższej europejskiej półki. Nie wystawi dwóch bramkarzy. Taki mamy materiał i tak gramy. I tak wyniki są lepsze niż można oczekiwać po tym składzie.

fachura - 18 listopada 2020, 20:31:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A ja wam mówię że nastąpi rehabilitacja i mecz mamy wygrany!!!!! mało tego wyjdziemy z grupy Włosi dadzą ciała!!!!

fansport - 18 listopada 2020, 20:37:31 - *.dynamic.chello.pl
pewnie w finale ligi mistrzów też nie strzelił, bo nie miał kolegów z przodu, tak, ten drewniany to piłkarski geniusz, macie racje.

666 - 18 listopada 2020, 20:38:29 - *.protonet.pl
Wystarczyło te słynne już 8 sekund i nikt już nie czepia się robercika o podatki i aferkę z czarkiem. Kariera w PIS czeka. Lewy za kaczyńskiego na prezydenta. Dzisiaj 4-0 dla Niderlandów.

KKKK - 18 listopada 2020, 20:40:26 - *.180.165.10
Parodysta. Bereszyńskiego nie ma który tam jedyny coś walczył w obronie za to jest kaleki Reca.

betonpzpn - 18 listopada 2020, 20:43:42 - *.adsl.inetia.pl
Holandia tylko zwycięstwo!
Pomarańczowi zróbcie nam #brzexit
Wuja pakuj garnitury i weź ze sobą Bońka

Pl - 18 listopada 2020, 20:47:28 - *.dynamic.chello.pl
Neymar, Mbappe też nie strzelili bo to drewniaki

@666 - 18 listopada 2020, 20:52:34 - *.play-internet.pl
Du**oka już boli że wynik nie siadzie?

B fan - 18 listopada 2020, 21:10:43 - *.205.194.47
Jest Krychowiak, bedzie zle.
A kto tam bedzie biegal po tym boisku?
Brzeczek, pilka nozna to nie szachy!
Nie ma komu biegac, to nie bedzie wynikow.

B fan - 18 listopada 2020, 21:14:45 - *.205.194.47
Krychowiak znowu nam zalatwi karnego, dwa inne jego faule w 16-ce ujda mu plazem, ale wine zwalimy na Góralskiego!
Ale Góralski nie gra!
Nie szkodzi, to wina Góralskiego, bo gdyby gral, to by zrobil karnego, a moze i ze dwa!

fansport - 18 listopada 2020, 21:38:22 - *.dynamic.chello.pl
neymar i mbappe strzelili niejednego gola zza pola karnego a właśnie widzę jak drewniany robercik z około 20 metrów wysoko strzelił nad poprzeczką.

Pl - 18 listopada 2020, 21:51:16 - *.dynamic.chello.pl
Tak bo żaden inny piłkarz nie strzelił nigdy niecelnie Pewnie nie wiesz tego, ale gol strzelony pośladkami z 1 cm jest wart ten samo co gol z 60 m

Pl - 18 listopada 2020, 22:07:40 - *.dynamic.chello.pl
Ja teraz też widzę jak drewniany Piątek skopiował Lewandowskiego

fansport - 18 listopada 2020, 22:36:44 - *.dynamic.chello.pl
nigdy nie twierdziłem że piątek ( młody) jest królem futbolu, tak jak wy koronowaliście lewandowskiego (starego wygę doświadczonego), a od króla wymaga się więcej, takie są reguły, jesteś królem, udowodnij swoje królestwo i jakoś ciągle nie potrafi swojego królestwa udowodnić, co nie przeszkadza jego fanom ciągle nazywać go królem.

Pl - 19 listopada 2020, 7:18:22 - *.158.133.46
Jakoś nie przypominam sobie, żebym mówił. że to król

fansport - 19 listopada 2020, 9:37:59 - *.dynamic.chello.pl
a zachowujesz się tak jak jego sługa broniący swojego pana, króla i władce.

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas