21 listopada 2020, 15:50:55 - euzi
Gol Sebastiana Musiolika

Sebastian Musiolik strzelił gola dla Pordenone w zremisowanym u siebie 1-1 (1-0) meczu 8. kolejki włoskiej Serie B z Monzą. Dla 24-letniego napastnika to drugie trafienie w sezonie.

21 listopada 2020, 14:00 - Lignano Sabbiadoro (Stadio Comunale Guido Teghil)
Pordenone Calcio 1-1 AC Monza
Sebastian Musiolik 1 - Mirko Marić 56

żółte kartki: Giacomo Calò - Giuseppe Bellusci.

sędziował: Antonio Di Martino (Teramo).

Mecz bez udziału publiczności.

W drużynie gospodarzy Musiolika w 85. minucie zmienił Karlo Butić, a Adam Chrzanowski pozostał na ławce rezerwowych. W Monzy do 88. minuty grał były napastnik Lecha Poznań Christian Gytkjær, a zmienił go Andrea Colpani.

Pordenone zajmuje 11. miejsce w tabeli z dziewięcioma punktami.

pompek - 21 listopada 2020, 15:56:23 - *.centertel.pl
No i spoko, pogra w serie b a jak się wykaże to ma spore szanse że trafi ligę wyżej. Na pewno to duże lepsze niż ci kopacze bez ambicji co polecieli za kasa za ocean jak Frankowski czy Buksa dwudziestoletni emeryci

rympał - 21 listopada 2020, 15:56:44 - *.adsl.inetia.pl
Ja bym go powołał do repr. Napewno nie zagrał by gorzej niż najlepszy piłkarz świata w meczach z Włochami i Holandią.

u - 21 listopada 2020, 15:58:04 - *.adsl.inetia.pl
Już sie mówi że zainteresowało sie nim FC Crotone !

Smuda - 21 listopada 2020, 16:08:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl