[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


21 listopada 2020, 17:53:33 - gabrielba
II liga: Chojniczanka 2-1 Stal Rz.

21 listopada 2020, 16:00 - Chojnice (Stadion Miejski Chojnice)
Chojniczanka Chojnice 2-1 Stal Rzeszów
Szymon Skrzypczak 43 (k), Mateusz Klichowicz 46 - Wojciech Reiman 31 (k)

Chojniczanka: 1. Paweł Sokół - 90. Jan Mudra, 3. Marcin Grolik, 26. Mateusz Bartosiak, 18. Krystian Wachowiak (89, 20. Michał Grobelny) - 23. Kamil Orlik (66, 71. Serhij Napołow), 4. Paweł Czajkowski, 10. Maciej Kona, 9. Robert Ziętarski (66, 13. Artur Golański), 91. Mateusz Klichowicz (81, 21. Marcin Trojanowski) - 30. Szymon Skrzypczak (89, 79. Szymon Emche).

Stal: 24. Gerard Bieszczad - 20. Dominik Sadzawicki, 23. Jarosław Fojut, 26. Łukasz Góra, 37. Piotr Głowacki - 11. Wiktor Kłos (58, 69. Damian Michalik), 4. Wojciech Reiman, 21. Sławomir Szeliga (74, 68. Bartosz Wolski), 16. Błażej Szczepanek, 3. Mariusz Sławek (73, 7. Grzegorz Goncerz) - 34. Dawid Olejarka.

żółte kartki: Sokół, Orlik - Bieszczad, Olejarka.

sędziował: Maciej Pelka (Poznań).

Mecz bez udziału publiczności.

Link reklamowy: ZAŁÓŻ KONTO W BETFAN Z KODEM "90MINUT" I ODBIERZ ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 600 ZŁ ORAZ DO 15 DARMOWYCH ZAKŁADÓW!

NW - 21 listopada 2020, 17:55:41 - *.dynamic-1-kat-k-5-3-0.vectranet.pl
stal "Rzut karny" Rzeszów

Bolec - 21 listopada 2020, 17:55:48 - *.230.64.159
Ale szkoda wielkiej dupy rzeszowa

Rzeszow - 21 listopada 2020, 17:57:49 - *.120.156.220
Haha bolec łajzo gdzie jesteś?brawo chojniczanka za pokonanie tych patałachow z wuefista na czele panie Kalisz nie szkoda panu kasy?

MKS - 21 listopada 2020, 18:00:58 - *.dynamic.chello.pl
Nocoń,pasujesz do tego klubu jak whisky do coli...poprostu żenada,gdyby nie indywidualne możliwości zawodników to leżysz pod względem taktycznym...i te zmiany-porażka na całej linii 🤦🏻 🤦🏻 🤦
27995; atmosfera mam wrażenie wokół klubu jest fatalna a tobie pali się dooopa... mam nadzieje że chłopaki spuszczą Cię w przerwie zimowej bo nie da się patrzeć jak to wszystko wygląda i jak to prowadzisz...

Wolf - 21 listopada 2020, 18:01:30 - *.quintex.com
Jaki pan, taki kram. Pan wczoraj 2:0 w plecy z Niecieczą, paziowie pana dzisiaj 2:1 w plecy z Chojnicami.

g8 - 21 listopada 2020, 18:01:33 - *.petrus.pl
Wynik cieszy ale gra nie powala na kolana.

Śsk - 21 listopada 2020, 18:02:42 - *.dynamic.mm.pl
Miód na moje serce,w Rzeszowie Dumą Miasta jest jedna RESOVIA ,a na ten klubik zardzewiały szkoda tyle kasy ładować... bo i tak .uj

jbzd - 21 listopada 2020, 18:04:15 - *.wist.com.pl
Mieliście dobrego trenera Niedźwiedzia to go zwolniliście bo parę meczy nie wyszło. Grabowskiemu w Resovii w pierwszym sezonie 2 ligi też nie wychodziło ale mu zaufali i za rok zrobił awans. Niedźwiedź teraz z Górnikiem awansuje a wy jak nie kupicie znowu połowę składu w zimie to raczej nici z tego.

Kuki - 21 listopada 2020, 18:06:01 - *.hsd1.il.comcast.net
Dyrektorek Wlazlik aut za transfery!!!

RTS - 21 listopada 2020, 18:07:48 - *.30.19.107.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Jakiś wujowy ten ligowy weekend... Ale powodzenia w dalszych meczach dla biało-niebieskiego Rzeszowa.

kabaret - 21 listopada 2020, 18:08:30 - *.111.247.72
Tak się na siłę pchali do 1 ligi. Wnioskowali nawet o zmianę regulaminu, która miałaby ich dopuścić kuchennymi drzwiami na zaplecze ekstraklasy, a jak przychodzi co do czego, to w 2 lidze robią za chłopców do bicia

Zwyczajny - 21 listopada 2020, 18:10:27 - *.static.ip.netia.com.pl
Apel o zmianę sztabu szkoleniowego w Stali. Od meczu z Garbarnią, Stal zalicza zjazd w dół. Zero jakosci gry. Fojut zawinił bezpośrednio lub miał udział przy 6 bramkach straconych.To nie jest wzmocnienie linii obrony. Do fatalnej dyspozycji w ofensywie dochodzi fatalna gra obronna- to jedna z najsłabszych linii w lidze i najbardziej przewartościowanych. Sztab mówi o "małym kryzysie"- to przymykanie oczu na fakt: w tej drużynie niewiele działa. Na plus dziś tylko- nie wystawienie słabych napastników oraz kontynuacja z młodzieżą. Od tej gry oczy bolą. Gdzie był dziś Pląskowski? Poza kadrą meczową Chojnic...a to była gwiazda Stali...Sztab teraz powie -że dobrze ze puzuja-bo "mają czas sie odbudować". Tylko ze ten czas- ciągle biegnie i przełamania nie ma. Jest strefa komfortu i zjazd w dół.

Bolec - 21 listopada 2020, 18:11:32 - *.ostnet.pl
Dobrze że chociaż wujek do mnie dziś przyjdzie i będzie wspólna kąpiel kremik już kupiłem no i Resovia też przegrala

Bolec - 21 listopada 2020, 18:12:36 - *.ostnet.pl
Dobrze że chociaż wujek do mnie dziś przyjdzie i będzie wspólna kąpiel kremik już kupiłem no i Resovia też przegrala

Kuki - 21 listopada 2020, 18:16:07 - *.hsd1.il.comcast.net
Do Zwyczajny!!super cala prawda o tym Wlazliku,to on stoi za takimi smiesznymi transferami!!

@RTS - 21 listopada 2020, 18:17:07 - *.dynamic.chello.pl
przyzwyczajaj się

j pis - 21 listopada 2020, 18:19:07 - *.dynamic.chello.pl
rysowia to stara rura do tego gdzie zawieje

Zwyczajny - 21 listopada 2020, 18:22:19 - *.static.ip.netia.com.pl
Oceny Stali w skali 1-6. Bieszczad 4- fatalne wznowienie gry jedno ręką do przeciwnika. Fojut 1- jedne z gorszych meczy ale tu ma stały poziom. Góra -2, nie rozumie się z partnerami. Głowacki 3-dziś fatalne dziury na jego stronie- Chojnice grały w zasadzie głownie jego stroną. Sadzawicki- 2- bez szału, drugi gol jego stroną wszedł, zdrzemnął się.
Sławek-4, relatywnie najwięcej dynamiki w 1-wszej połowie. Kłos i Szczepanek- zero kreacji dziś. Obaj po 3. Szeliga- jakby nie było go na boisku, za wolny, za stateczny. Reiman- 4 , tylko za gola. Reszta decyzji bez sensu. Dwa wolne z końcówki- głupota. Olejarka 3- sporo zmarnował dziś.Reszta nie zrobiła żadnej róznicy.

Wer - 21 listopada 2020, 18:23:11 - *.146.227.104.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Jeszcze więcej szrotu I kasy,bo LM się oddala.

abraxas - 21 listopada 2020, 18:31:28 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Nie wiem ile zarabia Fojut ale wiem że gdy wskoczył do składu to zaczął się zjazd Stali.

RTS - 21 listopada 2020, 18:33:50 - *.30.19.107.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
te, mądrala z dynamic.chello.pl 18.17.07 - ty się lepiej przyzwyczaj przedstawiać, internetowy "bohaterze".
A o Widzew się nie martw - zawsze będziesz go oglądał z dołu

Pseudonim - 21 listopada 2020, 18:34:31 - *.next3.zicom.pl
Tak jest jak się zespół buduje na kasie a nie doboru piłkarzy i umiejętności. Nazwiska nie grają.

1930 - 21 listopada 2020, 18:36:48 - *.play-internet.pl
@Zwyczajny . Pląskowski nie gra od trzech meczy bo jest kontuzjowany . U Noconia jest co prawda tylko zmiennikiem Skrzypczaka ale w porównaniu z tymi napastnikami Stali którzy dzisiaj grali mógłby być tam pierwszym wyborem .
A są w tej Stali jacyś napastnicy ? Na boisku nie było tego widać ...

Kibic-KRn - 21 listopada 2020, 18:51:01 - *.97.94.87
Puścili mecz bo w środę grają ligę mistrzów z pipidowka zardzewiala..A swoją drogą 1.liga nie dla.Zyda

Kibic - 21 listopada 2020, 18:51:22 - *.play-internet.pl
Zwolnic wlazlika ten gosc to porazka nie ma pojecia o transferach wstrzymuje transfery trenerzy nic nie moga gdzie prezes?

Bolec - 21 listopada 2020, 18:58:15 - *.static.smlw.pl
Cóż, wpadka. Stal jednak trzeba przyznać, że jest zespołem z charakterem. Gra obecnie nowoczesny futbol, ryzykowny ale coś w stylu Legii, Wisły. Plasuje zespół tak w szóstce krajowej. Legia, Lech, Jaga, Raków i Stal. Punkty czasem się traci. Nawet najlepsi. Myślę, że większy budżet w przyszłym sezonie pozwoli na awans. Dobrze byłoby poszerzyć kadrę. Może ktoś z wyższej ligi.

1930 - 21 listopada 2020, 19:17:35 - *.play-internet.pl
Chojniczanka z tymi zawodnikami powinna wygrywać z wszystkimi w tej lidze . Nocoń wykorzystuje może 50% potencjału składu który ma Chojniczanka ... A Stal gdyby dała spokojnie pracować Niedźwiedziowi była by dziś na miejscu Polkowic , niestety wymagania PR-u w Stali są najważniejsze i Janusz się pogubił ...

abo - 21 listopada 2020, 19:29:33 - *.static.smlw.pl
Panie Kalisz, albo zatrudni Pan trenera za 50tys/mc (chodzi o jego kwalifikacje), albo awans zdarzy się przypadkiem w 2023 w barażu w karnych tak jak Resovii. Pytanie czy liczy Pan na łut szczęścia, czy woli zasłużenie wygrany, zaplanowany i zaprojektowany awans?

GD - 21 listopada 2020, 19:57:35 - *.petrus.pl
No cóż gra nie powala, ale zwycięstwo to zwycięstwo i 3 pkt. dopisane! Ale praktycznie po 3/4 rundy widać już wyraźnie, że coś się w Chojniczance pomieszało. Nie można mieć pretensji do transferów przed ligą, bo to zawsze loteria, ale teraz należy już wyciągnąć odpowiednie wnioski i zimą pomieszać trochę w składzie. Nie mam pojęcia co zrobi trener i zarząd, ale jest kilka pozycji, na których konieczne jest danie szansy innym zawodnikom z kadry, a niektórym "Panom Piłkarzom" po prostu podziękować. Nie chcę się mądrzyć, ale tak na szybko to Napołow robi się największym niewypałem, Mudra dzikus w grze, z kiksami i paniką w głowie po przekroczeniu linii środkowej (mamy np. Grobelnego, hmm), od czasu burzy medialnej Wachowiak się zatrzymał w rozwoju, a wręcz robi nawrotkę, Kona nie przekonuje, no i mój "faworyt" Sokół w bramce - czy koniecznie musimy grac na tej pozycji młodzieżowcem? Jeszcze, żeby to był młodzieżowiec z tym "czymś", rokujący, to ok. Ale Sokół raczej nie rokuje. No coż jest jak jest i bez względu na to co klub zdecyduje, kim i jak grać, będę Chojniczance kibicował i dobrze im życzył. Pozdro

ja - 21 listopada 2020, 20:12:01 - *.play-internet.pl
Co wy chcecie od trenera Noconia? Już zapomnieliście jaki piach grała drużyna wcześniej? Szacunek Adam,dajesz aż do awansu !!!

Kowal - 21 listopada 2020, 20:16:12 - *.petrus.pl
Niestety,ale mecz był słabiutki, zwłaszcza w 2. połowie. Toczony w ślamazarnym tempie z masą niedokładności. Sokół jest mega niepewny. Jak ktoś taki mógł być Manchesterze? Każda akcja w 1. połowie Stali była groźna, panika w polu karnym niesamowita. Kona moim zdaniem jeszcze się jakoś broni- potrafi przerzucić piłkę na drugą stronę, co w naszej drużynie rzadkość. Czajkowskiego nie widziałem na boisku, to raczej na plus dla niego. Ziętar strasznie nierówny. Asysta przy golu Klicha i sporo podań do nikogo. Orlik biega, walczy, szarpie. Klichu też, ale w obronie odpuszcza. Skrzypa z bramką, ale też mógł parę razy lepiej dograć w polu karnym. Rezerwowi dramat. Chciałem Golańskiego na boisku zobaczyć i dziękuję- przykra ta wiedza. Napołow równia pochyła. Źle to wygląda. Biegowo dziś jakby grali co 3 dni, a nie jakby mieli 2 tygodnie przerwy. No chyba, że dostali trochę w kość w trakcie pauzy. Na tę chwilę Polkowice, Wigry,czy Katowice wyglądają lepiej, no i mają sporą przewagę punktową.

on - 21 listopada 2020, 21:08:02 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Meczu nie widziałem, ale tak jak czytam to jeśli zawodnicy Chojniczanki dobrze grali na początku rundy, choć to były mecze z dołem tabeli, i wszystko się zalamalo później... to kogo to wina? Trenera... po 2 tyg przerwy nie było chyba widać świeżości z tego co piszecie.... 2 dni przerwy to widać za mało które dostali... 14 dni bez meczu i 2 dni przerwy kur... wa paranoja... brak ławki rezerwowej to już dawno było wiadome, dużo pracy w przerwie zimowej, najważniejsze to znaleźć nowego bramkarza, bo z obecnym zaliczymy brak awansu tak jak ela na spadek

Do JA - 21 listopada 2020, 21:34:46 - *.dynamic.gprs.plus.pl
O czym ty mówisz...jaki piach??? Jakie wcześniej...?
Piach to grają teraz...trzymając na siłę wachowiaka który po artykułach w gazetach spada w otchłań...mudra ...uj wie dlaczego jest wystawiany...i napolow który niestety z meczu na mecz wygląda coraz słabiej,chociaż tutaj mam wrażenie brak zaufania właśnie od twojego idola Adama...
Sorry ale to jest trener na max III lige chociaż zastanawiam się czy to nie za wysokie progi dla niego...

GWINTjasny - 21 listopada 2020, 22:08:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W Rzeszowie tylko Zelmer !!!!!!!!!!!!!

Max - 21 listopada 2020, 23:40:17 - *.play-internet.pl
Zgadzam się z GD. To do trener robi z ta drużyna to jakaś porażka, kiedy w końcu zarząd się ocknie ? Gdy już będzie za późno i będziemy walczyć o max środek tabeli ? Od początku widać, ze trener ma swoich faworytów, których nie zmienia chociaż grają piach , Mudra czy Wachowiak, Sokół to jakiś dramat... Grobelny w Warcie gral wszystko, a tu praktycznie w ogole szans nie dodaje, o co tu chodzi? Nie zdziwię się jak będzie chciał zaraz odejść, tak samo jak jak Plaskowski. Co z i Rakowskim? Dyrektorze i zarządzie trzeba w końcu podjąć męska decyzje, bo zaraz nie o awans a o utrzymanie będziemy grać.

Kowal - 22 listopada 2020, 8:14:51 - *.petrus.pl
Z całym szacunkiem, ale kto miałby niby grać za Wachowiaka? Wczoraj akurat zagrał nie najgorzej (m.in. obił Słupek). Fakt Grobelny dostaje mało szans. Pląskowski kontuzja, ale na pewno nie da się o nim powiedzieć, że jest mobilny i obdarzony wielką techniką. O Rakowskiego, to się lepiej nie pytaj. Na razie dramat. Co do pozostałych, to każdy z nich dostawał szansę- oprócz 2. bramkarza i Szołtysa. Emche, Trojanowski, Golański prochu nie wymyślą. Im brakuje po prostu jaj- trenerowi chyba też.

Kowal - 22 listopada 2020, 8:30:12 - *.petrus.pl
A tak w ogóle, to dużym błędem było nie pozostawienie w zespole Piotra Tworka. To, co robił w zeszłym roku w Poznaniu i to, co wyczynia w ekstraklasie z Wartą to jest mistrzostwo świata. To są żołnierze (raczej nie oficerowie), a on jest ich generałem. Walka i jeszcze raz walka. A on nas ... panienki i płaczki oraz kucający trener.Poza tym wielkie przekonanie (często w wywiadach można usłyszeć) o wielkim własnym potencjale i umiejętnościach, które z miejsca powinny gwarantować gre w I lidze. Nie ma nic za darmo- na boisku trzeba zapieprzać.

Bolec - 22 listopada 2020, 11:27:18 - *.137.6.14
Nie wygląda to ciekawie, ale damy radę. Swoje kryzysy będą przechodzić wszystkie drużyny. Polkowice i Suwałki również prędzej czy później złapią zadyszkę. Po tym meczu już jasne się stało, że są potrzebne wzmocnienia w przerwie zimowej. My przynajmniej nie przegraliśmy 6 spotkań z rzędu jak pewna drużyna z naszego miasta o korzeniach z bliskiego wschodu. Ujadajcie dalej garrbuski. A swoją drogą jak wam poszło dzisiaj z Arką?

GD - 22 listopada 2020, 13:20:30 - *.petrus.pl
do Kowal - dodam tylko, że Tworek chciał zostać i zapewne liczył, że dadzą mu szansę. Było minęło.
A co do naszego trenera - ja osobiście bym Go nie skreślał jeszcze. Niech dokończy rundę i przepracuje przerwę zimową. Zobaczymy co za ruchy w klubie się pojawią i w jakim stylu zaczną rundę wiosenną. Tylko jestem ciekawy, jak wygląda Jego praca od kuchni - tzn. czy jest samodzielny w decyzjach czy ma za dużo "fachowców" do podpowiadania w drużynie?

ggg - 22 listopada 2020, 20:34:40 - *.lilonet.pl
szeszuf to stan umysłu. pamiętam, jak 15 lat temu byłem na meczu Stali i obecny presidont obiecywał budowę nowoczesnego stadionu. minęło dwie dekady i mamy nowy stadion, nową drużynę, nowego presidont

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas