21 listopada 2020, 19:25:44 - bartekwr9
Zespół z Lubina smuci gol Fina

W pierwszym sobotnim spotkaniu 10. kolejki PKO Ekstraklasy Zagłębie Lubin zremisowało na swoim boisku 2-2 (2-1) ze Stalą Mielec. Miejscowi wyszli na prowadzenie po trafieniach Kacpra Chodyny i Sašy Balicia. Stal jeszcze w pierwszej połowie odpowiedziała kontaktowym golem Macieja Domańskiego, a na początku drugiej połowy jeden punkt gościom strzałem z rzutu wolnego zapewnił Petteri Forsell.

21 listopada 2020, 17:30 - Lubin (Stadion Zagłębia)
Zagłębie Lubin 2-2 Stal Mielec
Kacper Chodyna 17, Saša Balić 34 - Maciej Domański 37, Petteri Forsell 50

Zagłębie: 30. Dominik Hładun - 26. Kacper Chodyna, 5. Lorenco Šimić, 33. Ľubomír Guldan, 3. Saša Balić - 17. Patryk Szysz, 8. Łukasz Poręba, 14. Jakub Żubrowski (65, 4. Jewgienij Baszkirow), 18. Filip Starzyński, 16. Adam Ratajczyk (65, 21. Jakub Bednarczyk) - 11. Samuel Mráz (81, 9. Rok Sirk).

Stal: 13. Rafał Strączek - 14. Kamil Kościelny, 5. Mateusz Żyro, 4. Bożidar Czorbadżijski (81, 44. Martin Sus), 6. Marcin Flis - 10. Mateusz Mak (67, 77. Jakub Wróbel), 20. Grzegorz Tomasiewicz, 21. Mateusz Matras, 7. Maciej Domański, 9. Andreja Prokić (46, 17. Petteri Forsell) - 99. Łukasz Zjawiński (46, 98. Paweł Tomczyk).

żółte kartki: Šimić - Mak, Żyro, Wróbel.

sędziował: Daniel Stefański (Bydgoszcz).

Mecz bez udziału publiczności.

KKK - 21 listopada 2020, 19:27:01 - *.180.165.10
Durnymi rymami już wszyscy rzygamy

majk - 21 listopada 2020, 19:27:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
No i taka Stal to juz mozna ogladac. biegac, walczyc, nie bac sie a wyniki przyjda.

asa - 21 listopada 2020, 19:27:43 - *.wdm.pl
Wreszcie walka i do przodu. Brawo trener, brawo Domański, Forsell, Strączek, Tomasiewicz

herhor - 21 listopada 2020, 19:28:06 - *.odramedia.pl
Wrócił Daniel i od razu dał czadu. Od razu widać, który zespół ma koszulki bardziej podobne do legii

Mik - 21 listopada 2020, 19:28:23 - *.147.37.69.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Widać rękę nowego trenera tylko Stal

Adam - 21 listopada 2020, 19:28:51 - *.146.228.11.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Teraz zapewnie Stal zacznie wygrywac przynajmiej zdobywac punky

wichura - 21 listopada 2020, 19:28:55 - *.30.55.173.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Wyniki Zagłębia to od paru sezonów mieszanka żenady z podejrzeniami o nieuczciwość.

Kibic - 21 listopada 2020, 19:29:19 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Wstyd Zagłębie zremisować wygrany mecz.

Piter74 - 21 listopada 2020, 19:31:12 - *.dynamic-1-kat-k-4-3-0.vectranet.pl
Zagłębie- co , mam Was dość, kołki drewniane

Varadi - 21 listopada 2020, 19:32:34 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Dziady z Lubinka! Te Zagłębie Wincyj kaski Wincyj ! ..

ali - 21 listopada 2020, 19:32:55 - *.dynamic-3-poz-k-0-3-0.vectranet.pl
Trener i prezes Zagłębia Lubin w trybie natychmiastowym do wywalenia. Co robi na boisku beznadziejny Ratajczyk, Mraz, Żubrowski, Szirk co za zmiany. Transfery beznadziejne. Jak można tak słabo grać. Dno dno dno.

max - 21 listopada 2020, 19:35:35 - *.play-internet.pl
I tak Zagłębie strzela sporo goli nie mając napastników. Tylko że w obronie to tacy jak nasza eklapa czyli krycie na uszkodzony radar.

Wawa - 21 listopada 2020, 19:37:38 - *.218.124.248
Leszek Ojrzyjski to jest gosc ,jeden z najlepszych trenerów w Polsce powinien trenować lepsze kluby brawo brawo brawo brawo Leszek oby tak dalej kadra czeka taki Brzęczek to powinien buty za Leszkiem nosić

74 Fks - 21 listopada 2020, 19:41:11 - *.107.34.144
W końcu w Stali trener z dużego T panie Leszku pełen szacun brzęczek patrz i ucz się

Bobek-sm - 21 listopada 2020, 19:44:52 - *.dynamic.chello.pl
Brawo Stal 💪 widać walkę i są punkty. Są też słabe punkty. Kościelny za dużo błędów jak na zawodnika z takim doświadczeniem. Brak nadal 9 ale nie tylko 9 strzela więc jest dobrze że strzelają ze stałych fragmentów i strzałów zza pola karnego. I oto chodzi by oddać dużo strzałów. Jest poprawa oddano 9 strzałów gdzie poprzednio było od 1 do 3. Brawo Stal 💪

dadu-67 - 21 listopada 2020, 19:50:12 - *.15-3.cable.virginm.net
Brawo za walke...Tylko Stal .....

Bako - 21 listopada 2020, 19:50:31 - *.58.140.7
Ciekawe ile jeszcze razy Forsel strzeli bramkę Hładunowi z rzutu wolnego na pewno jeszcze nie jedna !!!

cvg - 21 listopada 2020, 19:52:09 - *.dynamic.mm.pl
Kościelny to jest za dobry na tą drużynę. Cała obrona zależy tylko od niego..
A Raków jeszcze zapłacze za Domańskim choć póki co ma 3 świetnych grajków na ta pozycję...

Horacyś - 21 listopada 2020, 19:52:14 - *.adsl.inetia.pl
Co robi na bousku Starzynski! ten kto a nim podpisał nowy kontrakt i podwyżke powinien mu sam ze swoich pieniedzy płacić a jak nie to obaj VON co robi taki slabienki trener który nie widzi co Starzyński mu gra! Trener VON! prezes VOV w Lubinie nigdy nie bdzie piłki na poziomie bo nie ma ludzi którzy by sie na tym znali!!!

Gość - 21 listopada 2020, 19:53:58 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Stal powinna się jak najszybciej pozbyć Tomczyka.
Całą drugą połowę grała w 10. Poza jednym przypadkowym strzałem same straty. Zero przytrzymania piłki. Podobnie słaby drugi zmiennik - Jakub Wróbel

Horacyś - 21 listopada 2020, 19:54:29 - *.adsl.inetia.pl
Hladun przy strzale Forsela stał dwa metry od linii a brakło do wybicia poł metra, ten bramkarz to porażka! z resztą w Zagłębiu same paralitycy!! skąd oni ich wzięli????

Pedro - 21 listopada 2020, 20:02:44 - *.toya.net.pl
4 wiersze relacji. Dlaczego? bo tytuł wierszem trzeba napisać! Skończcie z tymi rymami, bo to śmieszne i infantylne. Robi się z tego fajnego portalu portalik dla przedszkolaków!!!

Kibic - 21 listopada 2020, 20:03:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
czy się stoi czy się leży 100 tyś. się należy
Starzyński👎

Zabrze Lub - 21 listopada 2020, 20:05:58 - *.master.pl
Doping dla Górnika Zabrze ? Stal! na plus

r420 - 21 listopada 2020, 20:06:33 - *.dynamic.mm.pl
Wstrętne krety z Lubina. Jesteście żałośni z tą swoją grą. Naprawdę spieprzajcie do 1 lub 2 ligi chociaż i gra w klasie okręgowej to dla was byłby zaszczyt. Jesteście taką marną drużyną że lepiej zmienić swoje zaopatrywania, np. Górnik Polkowice. Biorąc pod uwagę poziom gry, umiejętności strzeleckie oraz "wspaniałą" grę bramkarza zagłębia nie zasługujecie nawet na jedne słowo pochwały. Lepiej pożegnajcie ekstraklasę w tym sezonie i nie pokazujcie się w niej prze co najmniej sto lat.

We ra - 21 listopada 2020, 20:11:22 - *.18-2.cable.virginm.net
Starzynski to jakas porazka Gosc ani roznych kopac nie umie kto mu placi 100 000 miesiecznie to jakies nie porozumienie Wstyd panie Starzynski wstyd

We ra - 21 listopada 2020, 20:13:56 - *.18-2.cable.virginm.net
r420 cyganie nie placz

daro - 21 listopada 2020, 20:14:31 - *.adsl.inetia.pl
Mniud na moje serce.

r420 - 21 listopada 2020, 20:22:08 - *.dynamic.mm.pl
Do We ra. Pomyliłeś się marnoto. Nie jestem z Legnicy. Od wielu lat kibicowałem Zagłębiu. Ale dziś dość. Przegrać z taką drużyną jak Stal i to u siebie to wstyd i hańba. Może za mało zarabiają.

Dnjdhx - 21 listopada 2020, 20:27:20 - *.adsl.inetia.pl
Normalnego kibica rym w tytule nie zachwyca.

SMI - 21 listopada 2020, 20:31:42 - *.dynamic.mm.pl
Widzę światełko w tuneluPanie trenerze Ojrzyński-wierzę w Pana!Auuu!!!

Max - 21 listopada 2020, 21:36:04 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Taki Starzyński już powinienen iść na emeryturę 😐!..

... - 21 listopada 2020, 21:48:32 - *.204.21.255.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Pomyśleli - wzięli Ojrzyna i drużyna już walczy.
A nie p...ą się jak w Widzewie z trenerskimi odpadami albo wynalazkami.

dsgsdg - 21 listopada 2020, 22:10:13 - *.30.21.213.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
ciężko o kolejkę spotkań w naszej Eklapie,zeby remisu nie było, pewniejsze to jak śmierć i podatki.

Galicja - 21 listopada 2020, 22:11:12 - *.dynamic.chello.pl
Brawa dla trenera Ojrzyńskiego i drużyny. Widać fachowca! Dziś była drużyna walcząca, presująca, ekstraklasowa. Mowa w przerwie musiała podziałać motywująco bo efekty natychmiast były zauważalne w drugiej połowie. Liczy się ciężka praca. Przy odrobinie szczęścia można było wygrać mecz! Ale cóż czasem nie można mieć wszystkiego. Dla mnie trener na lata bez względu na to czy uda się utrzymać.

SM63 - 21 listopada 2020, 22:14:32 - *.wdm.pl
No może wreszcie ruszą.

Fago - 21 listopada 2020, 22:24:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ale kapitalna brameczka Forsella, niezły Domanski..

zibi zibi - 21 listopada 2020, 22:30:00 - *.icpnet.pl
Tłusty muminek walną pieknego gola. Zagłebie słabiutko.

dobrytowar - 22 listopada 2020, 1:44:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo trener Ojrzyński!

Farfocel - 22 listopada 2020, 4:20:06 - *.22.19.24.ipv4.supernova.orange.pl
Ten Starzyński to wielkie nieporozumienie w Lubinie. Już widać gołym okiem, że jest bez formy obecnie, ma najgorszy w swojej karierze okres gry i do tego nie nadaje się do gry na cały mecz, ten trener Zagłębia jest taki ślepy i tępy, bo ja gdybym był trenerem tegoż klubu to już po pierwszej połowie bym go z hukiem zdjął z boiska.

Porażka - 22 listopada 2020, 6:37:11 - *.146.65.23.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Sztucznie utrzymywane zaglebie w lidze dzieki publicznym pieniądzom, a stal za wysokie progi, brak kasy i sponsorów, za rok walka o utrzymanie.

KibiCPiast - 22 listopada 2020, 9:28:22 - *.dynamic.chello.pl
Bramki dla Stali to kosmos, obydwie to stadiony świata. Gratki za świetny mecz.

Maxwel - 22 listopada 2020, 10:04:45 - *.adsl.inetia.pl
Derby najmniejszych miasteczek w ekstraklasie,na remis.

Bob - 22 listopada 2020, 10:40:21 - *.30.22.12.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Gol Fina pogrążył lubinian...

leppard - 22 listopada 2020, 11:31:14 - *.master.pl
Haha brawo Stal,zatrudnili poważnego trenera i remis na trudnym terenie.Pomyślcie jakby pogonić Brzęczka i zatrudnić NORMALNEGO trenera.

Gacek - 22 listopada 2020, 11:44:41 - *.dynamic.chello.pl
Tak grajaca i walczaca stal aż chce się oglądać. Brawo dla trenera, bo to co zrobił z drużyną od ostatniego meczu to cud

Zl - 22 listopada 2020, 12:27:42 - *.centertel.pl
Jak długo jeszcze? Ile jeszcze tych sezonów bez walki bez ambicji ?

Szafera - 22 listopada 2020, 16:32:11 - *.jmdi.pl
Dziękujemy Trenerze Panie Leszku Ojrzyński, że niecałe dwa tygodnie pracy, dały efekt remisu na trudnym terenie w Lubinie. Mocny trening i tylko Pana taktyka i decyzje mogą pomóc utrzymać Stal Mielec w Ekstraklasie. Panie trenerze proszę jeszcze pogonić pseudo trenerów z Mielca Pana Serafińskiego i Skibę (ludzie trenera Skrzypczaka) bo będą Panu tylko przeszkadzać w pracy i pomyśle na grę. Proszę ich odesłać na kurs UEFA PRO do 4 ligi podkarpackiej, niech tam się uczą piłkarskiego abecadła. Pozdrawiam kibiców mieleckiej Stali i nowy sztab szkoleniowy trenera Leszka Ojrzyńskiego. Po wieczny czas...! Tylko zwycięstwo i utrzymanie Stali Mielec w Ekstraklasie.

paprykarz - 23 listopada 2020, 9:21:24 - *.static.ip.netia.com.pl
przy wolnym fina ten łysy w murze nie poskoczył i nad nim przeszła piłka bramkowa. wiem że to łatwo mówić jak się samemu nie dostaje piłką w czajnik, ale po to jest mur żeby piłki NIE przepuścic... W innym meczu to samo zrobił Zwoliński w Lechii

lux - 23 listopada 2020, 14:16:33 - *.versanet.de