25 listopada 2020, 4:08:36 - mogiel
Bramka Adama Buksy

Adam Buksa strzelił gola w wygranym przez New England Revolution 2-0 (2-0) meczu ćwierćfinałowym fazy play off konferencji wschodniej amerykańskiej Major League Soccer z Philadelphia Union. Polak grał do 89. minuty, kiedy zmienił go Justin Rennicks. Jest to pierwszy gol Polaka w fazie play off, a wcześniej w sezonie zasadniczym Buksa zdobył sześć bramek.

25 listopada 2020, 2:00 - Chester (Subaru Park)
Philadelphia Union 0-2 New England Revolution
Adam Buksa 26, Tajon Buchanan 30

żółte kartki: Kacper Przybyłko, Kai Wagner - Matt Polster.

sędziował: Joseph Dickerson.

Mecz bez udziału publiczności.

W zespole Philadelphii pełny mecz zagrał Kacper Przybyłko.

W półfinale konferencji rywalem New England będzie Orlando City SC, a mecz odbędzie się 29 listopada o godz. 21:00 w Orlando.

Trmss - 25 listopada 2020, 4:55:17 - *.244.129.5