27 listopada 2020, 22:53:51 - euzi
Gol Mariusza Stępińskiego

Mariusz Stępiński strzelił gola dla Lecce w wygranym 2-1 (1-1) wyjazdowym meczu 9. kolejki włoskiej Serie B z Chievo. Dla 25-letniego napastnika było to czwarte ligowe trafienie w tym sezonie.

27 listopada 2020, 21:00 - Werona (Stadio Marcantonio Bentegodi)
AC Chievo Verona 1-2 US Lecce
Luca Garritano 22 - Mariusz Stępiński 20, Filippo Falco 90

żółte kartki: Michael Fabbro, Matteo Cotali - Liam Henderson, Marco Calderoni, Luca Paganini, Fabio Lucioni.

sędziował: Simone Sozza (Seregno).

Mecz bez udziału publiczności.

W zespole gości Stępińskiego w 69. minucie zmienił Filippo Falco, a Marcin Listkowski wszedł na boisko w 81. minucie, zmieniając Marco Mancosu. Lecce jest liderem z 18 punktami.

Łili - 28 listopada 2020, 6:54:30 - *.play-internet.pl
Brawo Stępinson. Powoli powrót do formy z przed kilku lat.

fansport - 28 listopada 2020, 9:53:59 - *.dynamic.chello.pl
a lewandowski nigdy w serie a gola nie strzelił, czyli jest bez wątpienia gorszy.

Wujekk ant - 28 listopada 2020, 10:01:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dokladnie fansport zaachecam do podpisania petycji lewandowski musi odejsc

Tukan - 28 listopada 2020, 10:05:05 - *.centertel.pl
Stepinski jest Widzewiakiem jak wrocimy do Ekstraklasy to on wroci do nas i wtedy powalczymy o puchary

FK - 28 listopada 2020, 10:22:38 - *.10.208.218
@ "Jak wrócimy" hahahahahahah

czechu - 28 listopada 2020, 15:15:45 - *.icpnet.pl
Lato i Szarmach w wieku 24 lat byli już odpowiednio królem i v-ce królem strzelców Mistrzostw Świata

andRzej - 28 listopada 2020, 22:34:23 - *.dynamic.chello.pl