28 listopada 2020, 15:54:36 - gabrielba
Gol Piotra Parzyszka

Piotr Parzyszek strzelił gola dla Frosinone Calcio w wygranym 2-1 (1-1) meczu 9. kolejki włoskiej Serie B z Brescia Calcio. Dla Polaka, który wszedł na boisko w 73. minucie za Andriję Novakovicha, to pierwszy gol w tym sezonie.

28 listopada 2020, 14:00 - Brescia (Stadio Mario Rigamonti)
Brescia Calcio 1-2 Frosinone Calcio
Ernesto Torregrossa 33 - Francesco Zampano 27, Piotr Parzyszek 84

żółte kartki: Ernesto Torregrossa, Jhon Chancellor, Birkir Bjarnason, Daniele Dessena - Przemysław Szymiński, Piotr Parzyszek.
czerwona kartka: Birkir Bjarnason (67. minuta, Brescia, za druga żółtą).

sędziował: Antonio Giua (Olbia).

W Brescii Filip Jagiełło został zmieniony w 63. minucie przez Birkira Bjarnasona, a Jakub Łabojko grał do 75. minuty, gdy w jego miejsce wszedł Tom van de Looi. W zespole gości Przemysław Szymiński wszedł na boisko w 22. minucie, zmieniając Lorenzo Ariaudo.

Brescia jest na 11. miejscu z dorobkiem dziewięciu punktów po ośmiu meczach, a Frosinone zajmuje piątą lokatę z 16 "oczkami" po dziewięciu rozegranych spotkaniach.

fansport - 28 listopada 2020, 16:12:19 - *.dynamic.chello.pl
brawo piotrek.

kibic - 28 listopada 2020, 16:52:28 - *.8.175.215.ipv4.supernova.orange.pl
No, niesamowite. Byłem przekonany, że będą bardzo szybko bardzo żałowali, że zatrudnili pana Piotra Parzyszka. A tu proszę ... No cóż, gratulacje. I to jeszcze braka dająca wygraną. Fiu, fiu

fansport - 28 listopada 2020, 16:54:35 - *.u3d.net
Brawo Piotr

Alex - 28 listopada 2020, 16:54:53 - *.111.247.128
Birkir Bjarnason w 63 minucie wszedł na boisko a w 67 za drugą żółtą dostał czerwień. Ten to pograł 😀

the_expert - 28 listopada 2020, 16:57:53 - *.181.100.190
Miał pecha. Pierwsza żółta kartka za wślizg, chociaż trafił w piłkę, a drugą dostał za dyskusję z arbitrem o pierwszej kartce.

fansport - 28 listopada 2020, 17:36:42 - *.dynamic.chello.pl
pamiętam, z piastem gliwice pozbawił legie mistrzostwa, ale tak szczerze mówiąc, należało się piastowi, muszę przyznać.

Boleklolek - 28 listopada 2020, 20:59:51 - *.dynamic.gprs.plus.pl