28 listopada 2020, 18:10:37 - maciejko
Gol Sebastiana Musiolika

Sebastian Musiolik zdobył bramkę dla Pordenone w wygranym 2-0 (1-0) meczu 9. kolejki włoskiej Serie B z Pescarą. Dla Polaka, którego w 78. minucie zmienił Alessandro Mallamo, było to trzecie ligowe trafienie w tym sezonie.

28 listopada 2020, 14:00 - Pescara (Stadio Adriatico-Giovanni Cornacchia)
Delfino Pescara 1936 0-2 Pordenone Calcio
Sebastian Musiolik 25, Filippo Berra 58

żółte kartki: Luca Crecco, Fabio Maistro, Antonio Balzano - Michele Camporese, Davide Diaw.
czerwona kartka: Leandro Fernandes (69. minuta, Pescara, za brutalny faul).

sędziował: Giovanni Ayroldi (Molfetta).

W drużynie gospodarzy cały mecz rozegrał Paweł Jaroszyński, a do 67. minuty grał Dejan Vokić (w przeszłości Zagłębie Sosnowiec), którego zmienił Andrea Di Grazia. W zespole gości spotkanie na ławce rezerwowych spędził Adam Chrzanowski.

Pordenone zajmuje dziesiąte miejsce w tabeli z dorobkiem 12 punktów, Pescara jest na 19. pozycji z czterema punktami.

Potworny - 28 listopada 2020, 18:14:57 - *.8.67.192.ipv4.supernova.orange.pl
"Strzelił" gola. Po prostu kolega z zespołu trafił go w dupę i wpadło.

the_expert - 28 listopada 2020, 18:17:47 - *.181.100.190
Nieprawda. Minął dwóch obrońców Delfina i lobem z 16 metra pokonał bramkarza. Bardzo ładny gol.

Do potworn - 28 listopada 2020, 18:37:43 - *.nat.nova.is
No i co z tego w jaki sposób strzelił? Gość ma już 3 gole.

Huber - 28 listopada 2020, 18:42:13 - *.34.20.76
Rozwija się chłopak. Brawo

bibu - 29 listopada 2020, 3:07:20 - *.as43234.net
w tych czasach ma duże znaczenie jak strzelił. wiadomo, debilne czasy to za tego gola dupą, zbierze więcej 'lajków' niż za lobika z 16 metra.

Hunter - 29 listopada 2020, 14:44:29 - *.31.114.145