29 listopada 2020, 16:55:06 - euzi
Bramka Jana Bednarka

Jan Bednarek strzelił gola dla Southampton FC w przegranym u siebie 2-3 (2-0) meczu 10. kolejki angielskiej Premier League z Manchester United FC. Dla polskiego obrońcy to pierwsza bramka w tym sezonie.

29 listopada 2020, 15:00 - Southampton (St Mary's Stadium)
Southampton FC 2-3 Manchester United FC
Jan Bednarek 23, James Ward-Prowse 33 - Bruno Fernandes 60, Edinson Cavani 74, 90

żółta kartka: James Ward-Prowse (Southampton).

sędziował: Jonathan Moss (West Riding).

Mecz bez udziału publiczności.

Bednarek rozegrał całe spotkanie. Southampton zajmuje piąte miejsce w tabeli z 17 punktami.

cool - 29 listopada 2020, 17:15:35 - *.adsl.inetia.pl
Brawo Janek. Nie oszukujmy się ale Janek jest w tej chwili najlepszym defensorem na Wyspach Brytyjskich.Tym meczem to udowodnił niestety ale gra w bardzo słabym klubie

stan - 29 listopada 2020, 17:57:58 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Janek jest jakiś taki ciepły, ja bym wolał Wally'ego w parze z Glikiem póki co.

ker - 29 listopada 2020, 18:23:00 - *.netservis.com.pl
Walukiewicz w parze z Glikiem!!!

... - 29 listopada 2020, 18:24:27 - *.146.225.177.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Szkoda, że to, co najlepsze pokazuje w Anglii, a w reprezentacji regularnie odwala ki.chę.

Adam - 29 listopada 2020, 18:30:59 - *.182.238.150.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Zapraszam do fajnej grupy z doradztwem

r - 29 listopada 2020, 18:32:39 - *.dynamic.chello.pl
Cavani asysta + 2 gole, szkoda że tak późno trafił do ManUtd, idealnie pasuje stylem gry do Premier League, dużo bardziej niż do takiego PSG.

Grzesiek - 29 listopada 2020, 19:01:27 - *.dynamic.chello.pl
W reprezentacji gra piach. Tyle w temacie.

Mikołaj - 29 listopada 2020, 19:07:41 - *.cable.smsnet.pl
.... J. Bednarek wróć najlepiej do Kleczewa na wieś.. Byłem tam na weselu..

lol - 29 listopada 2020, 19:17:21 - *.dynamic.chello.pl
Jak piszą że Bednarek strzela bramkę , pierwsza myśl że to SAMOBÓJ

misiek - 29 listopada 2020, 19:19:02 - *.30.49.177.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Strzelił ładną bramkę po stałym fragmencie, ale przy straconych bramkach na 2-1 i na 2-3 mógł zachować się lepiej...

@cvg - 29 listopada 2020, 19:47:57 - *.101.142.50
@Adam - czy to doradztwo ubezpieczeniowe?

Znafca - 30 listopada 2020, 8:55:11 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Southampton jak Lech

Arooo - 30 listopada 2020, 11:39:46 - *.3-2.cable.virginm.net
Pro tip. Jak Bednarek strzela dla Swietych to trener zaczyna miec palpitacje. Gosc strzelil 3 gole w PL, we wszystkich Southampton prowadzil 2:0 i wszystkie przegral 2:3. Prawdziwy antytalizman. Mozna obstawiac lamaka na live. ;)

or - 30 listopada 2020, 12:03:40 - *.dynamic.chello.pl
Fuksy się zdarzają.A w bronieniu nadal jest w słabej formie.