29 listopada 2020, 19:49:59 - Pietaszek
Rangers wygrali w Pucharze Ligi

Rangers FC wygrał 4-0 (3-0) w meczu II rundy szkockiego Pucharu Ligi z trzecioligowym Falkirk FC. Szkocki zespół jest rywalem Lecha Poznań w fazie grupowej Ligi Europy.

29 listopada 2020, 18:00 - Falkirk (Falkirk Stadium)
Falkirk FC 0-4 Rangers FC
Jermain Defoe 6, Calvin Bassey 30, Borna Barišić 41, James Tavernier 50

Rangers: 33. Jon McLaughlin - 2. James Tavernier (71, 61. Leon King), 6. Connor Goldson, 3. Calvin Bassey, 31. Borna Barišić (55, 40. Glenn Middleton) - 15. Bongani Zungu (71, 24. Greg Stewart), 37. Scott Arfield (55, 55. Ciaran Dickson), 7. Ianis Hagi - 21. Brandon Barker (26, 18. Glen Kamara), 11. Cedric Itten, 9. Jermain Defoe.

żółte kartki: Ben Hall, Blair Alston - Calvin Bassey.

sędziował: Robert Madden.

Lech zagra ze szkockim klubem 10 grudnia o godz. 18:55 w Poznaniu.

Maciej - 29 listopada 2020, 23:21:55 - *.146.35.93.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Z Lechem też swobodnie wygrają

Kwarantann - 29 listopada 2020, 23:26:56 - *.play-internet.pl
Z legią wygrali by już przed meczem.

zl - 30 listopada 2020, 4:35:09 - *.centertel.pl
Będzie 0-0 jak będzie zimno i lech postawi autobus!

doredakcji - 30 listopada 2020, 13:45:56 - *.warszawa.vectranet.pl
To "Rangers wygrali..." (jak w tytule) czy "Rangers FC wygrał..." (jak w treści)?

doredakcji - 30 listopada 2020, 14:05:50 - *.dynamic.chello.pl
No w jednym zdaniu podmiot to "Rangers" (liczba mnoga), a w drugim "FC" (liczba pojedyncza). Ktoś nie uważał w szkole.

doredakcji - 30 listopada 2020, 14:16:00 - *.warszawa.vectranet.pl
Ooo znalazł się adwokat Nie musisz mnie pouczać, jak będziesz wiedział to wyjaśnisz, jak nie zostawisz to innym.