30 listopada 2020, 19:53:14 - dagazka
Koniec pecha poznańskiego Lecha

W ostatnim spotkaniu 11. kolejki PKO Ekstraklasy Lech Poznań wygrał na wyjeździe 1-0 (0-0) z Lechią Gdańsk. W 83. minucie Michał Nalepa otrzymał drugą żółtą kartkę za zagranie ręką w polu karnym, a rzut karny wykorzystał Mikael Ishak.

30 listopada 2020, 18:00 - Gdańsk (Stadion w Gdańsku-Letnicy)
Lechia Gdańsk 0-1 Lech Poznań
Mikael Ishak 84 (k)

Lechia: 12. Dušan Kuciak - 11. Jaroslav Mihalík (70, 8. Omran Haydary), 5. Bartosz Kopacz, 25. Michał Nalepa, 4. Kristers Tobers, 2. Rafał Pietrzak (89, 17. Mateusz Żukowski) - 15. Kenny Saief (89, 7. Maciej Gajos), 6. Jarosław Kubicki, 88. Jakub Kałuziński (58, 36. Tomasz Makowski), 20. Conrado (58, 9. Łukasz Zwoliński) - 28. Flávio Paixão.

Lech: 35. Filip Bednarek - 44. Alan Czerwiński, 37. Ľubomír Šatka, 4. Thomas Rogne, 3. Wasyl Kraweć - 38. Jakub Kamiński (58, 21. Michał Skóraś), 25. Pedro Tiba, 15. Jakub Moder (77, 6. Karlo Muhar), 10. Dani Ramírez (77, 11. Filip Marchwiński), 8. Jan Sýkora (77, 27. Tymoteusz Puchacz) - 9. Mikael Ishak (88, 14. Nika Kaczarawa).

żółte kartki: Nalepa - Pedro Tiba.
czerwona kartka: Michał Nalepa (83. minuta, Lechia, za drugą żółtą).

sędziował: Łukasz Szczech (Warszawa).

Mecz bez udziału publiczności.

Question - 30 listopada 2020, 19:54:42 - *.dynamic.chello.pl
czyżby drużyna Kolejarzy zagrała w tych słynnych koszulkach z pomarańczowym logo?

ŁKS - 30 listopada 2020, 19:55:07 - *.play-internet.pl
Brawo Kolejorz !!!!! 💪👍

Boa - 30 listopada 2020, 19:55:22 - *.centertel.pl
Mega szczęście, najpierw nieuznana bramka Zwolińskiego, potem Nalepa dzban roku. Wygrana niczym z Wartą podarowana przez rywala, któremu odcina mózg i podarowuje karnego z niczego.

m. - 30 listopada 2020, 19:55:31 - *.38.96.251.internetia.net.pl
ostatnie minuty meczów Lecha to ilustracja piosenki "płonie stodoła". Ciekawe czy gdyby był goal line, wynik nie byłby inny. Mecz z gatunku zapisac 3 punkty, uciekać i zapomnieć.

Gelu - 30 listopada 2020, 19:55:35 - *.191.218.244.ipv4.supernova.orange.pl
Ale wstyd Lechia, przegrać z marniakami z końca tabeli.

W(L)KP - 30 listopada 2020, 19:55:37 - *.centertel.pl
Benfica się śmiała jak mecz oglądała.

Tomek.k. - 30 listopada 2020, 19:55:39 - *.237.91-rev.victor.pl
JAK można było to przegrać finalnie słaby mecz takie kopanie po scianach

Murphy - 30 listopada 2020, 19:57:27 - *.dynamic.chello.pl
Lech gdzieś od 55 minuty przestał grać. Żuraw jak zwykle czekał ze zmianami 10 minut aż. A Ishaka być może udało mu się zajechać zamiast dać mu odpocząć.
W pierwszej połowie lekka paździerz. W drugiej wyglądało to generalnie lepiej pierwsze 10 minut dla Lecha, później po zmianach na boisku rządziła już tylko Lechia.
W ostatnich minutach, Lech strasznie obsr*ny w defensywie nie potrafił przytrzymać piłki. Mecz wygrany na dużym farcie, no ale to jest ekstraklapa, tutaj wszystko jest możliwe, najsprawiedliwszy byłby remis.

josef - 30 listopada 2020, 19:58:08 - *.wtvk.pl
Po dwóch miesiącach jest wygrana w lidze.
Sukces.

piotrek - 30 listopada 2020, 20:00:20 - *.dynamic.mm.pl
poziom tej ligi to dno lech wyprowadza kontre koniec meczu zamiast zakonczyc strzalem to oni k...a do chorągiewki,a kibice mają juz dosc oglądania takiego hu.....wa,obudzicie się ale poborki o połowe to pojdą w pi..u jak nic

pyton - 30 listopada 2020, 20:03:31 - *.dynamic-4-waw-k-3-0-0.vectranet.pl
Jak zwykle Marciniak-VAR...piłka przechodzi linię bramkową a ten nawet nie fatyguje głównego żeby sprawdzić...VAR to fikcja i porażka...

Gruby max - 30 listopada 2020, 20:04:02 - *.play-internet.pl
Kolejny mega sędziowski skandal.
Po piascie myślałem ze ,to przypadek shit hapens.
Ale teraz, po braku reakcjii z canal+ ,żadnej powtórki bramki ,nieuznanej nic!!!! zero!!!
Ręka????? połowa zagrani takich samych w exktraklasie sie nie dyktuje
Buki dzielą i rządza

bat4ever - 30 listopada 2020, 20:05:03 - *.177.70.42
@Question Po interwencji kibiców herb jest niebiesko-biały.

herhor - 30 listopada 2020, 20:07:08 - *.odramedia.pl
W derbach Poznania górą Lech.

Wuchta - 30 listopada 2020, 20:15:42 - *.poznet.com.pl
Przy tej akcji z nieuznaną bramką to widać, że większość obwodu przekroczyła linię ale czy cały obwód? To naprawdę ciężko ocenić.

buli - 30 listopada 2020, 20:20:17 - *.11.79.213.ipv4.supernova.orange.pl
Jaki warty jest war pokazali sędziowie na meczu Górnika z Pogonią

zur - 30 listopada 2020, 20:22:19 - *.36.67.205
@Gruby max i @pyton wy chyba spaliście na meczu, przecież sprawdzali na VARze po akcji, była minutowa przerwa i dali ze 3 powtórki.

Michał - 30 listopada 2020, 20:22:51 - *.204.2.167.dsl.dynamic.t-mobile.pl
Na canale + pokazali w ekstraklasie po godzinach, że piłka przekroczyła linię całym obwodem.

Gruby max - 30 listopada 2020, 20:24:14 - *.play-internet.pl
Tylko że czarny nawet tego nie weryfikował varem.
Obejrzycie powtórki ,błyskawicznie to załatwił .
Tam nawet niebyło gestu ,ze to sprawdzają.

St - 30 listopada 2020, 20:26:17 - *.dynamic.chello.pl
W Canal + mają technologie która bezsprzecznie wykazała ze piłka przeszła całym obwodem linie bramkową. Lechia oszukana.

Urbi - 30 listopada 2020, 20:30:50 - *.30.18.160.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Z taką grą Benfika zmiażdży Lecha .

Leszno - 30 listopada 2020, 20:31:25 - *.centertel.pl
NajdZiwniejsze jest to ze sędzia nawet nie schylilnsiw po VAR przy bramce dla Lechii karny dla drezyny nie budził wątpliwości ciekawie ze czarni odgwizdali najwiecej karnych dla wronieckich Wdzyscy ciągną ich za uszy ale karma się skończy

Gryfita - 30 listopada 2020, 20:33:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Czy w meczu Lechia - Lech obowiązywały inne przepisy gry w piłkę nożną niż w meczu Górnik - Pogoń? W meczu Górnik - Pogoń za rękę w polu karnym Matynia dostał czerwoną kartkę, bo podobno przepisy przewidują za takie coś obligatoryjną czerwoną. Ale w meczu Lechia - Lech Nalepa za rękę w polu karnym dostał kartkę żółtą, a wyleciał z boiska tylko dlatego, że to była druga żółta kartka. Czy ktoś zauważył, aby w okresie pomiędzy meczem Górnik - Pogoń a meczem Lechia - Lech zmieniono przepisy, że za rękę w polu karnym nie ma już czerwonej kartki, tylko żółta? A jeśli nie, to na czym polega różnica między ręką Matyni a ręką Nalepy? Czy może sprawa zależy od tego, z jakiego klubu jest zawodnik i jaką fantazję ma sędzia? Bo ja w końcu piłkarskim sędzią nie jestem i mam prawo się nie znać.

Kuba - 30 listopada 2020, 20:34:15 - *.centertel.pl
leszek wygra ostatnie 4 mecze i bedzie w top4. ma samych słabiaków przed sobą.

@Gryfita - 30 listopada 2020, 20:37:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Za Nalepą stał jeszcze Kuciak i stąd żółta kartka.

ben 10 - 30 listopada 2020, 20:41:07 - *.220.46.3
A może tylko przerwa w pechu mój niefartowny Lechu?

maa - 30 listopada 2020, 21:00:45 - *.skierniewice.vectranet.pl
na powtorce dobrze widac, ze pilka przekroczyla linię całym obwodem, takze duzo szczescia mieli

Cesio - 30 listopada 2020, 21:01:00 - *.static.ip.netia.com.pl
Marciniak na VARze i wszystko jasne. Wałek stulecia "ręka Marciniaka(Boga) " okradła Lecię z gola. Tyle wart jest VAR. Co na to pan Przesmycki, komunistyczny beton???? Sędziowie jak zwykle za kuchenkami.

TUREK_LP - 30 listopada 2020, 21:05:24 - *.icpnet.pl
Lech Poznań Pany!

ZielonaGęś - 30 listopada 2020, 21:28:05 - *.play-internet.pl
Przecież to tylko nic nie znacząca ekstraklapa szczyt masochizmu to oglądać a co dopiero się tym zachwycać

grzeiek90 - 30 listopada 2020, 21:28:56 - *.42.101.16
ile razy Nalepa jeszcze skrzywdzi Lechię??!!, jak nie czerwone , to karne. Masakra z nim

Paolo KKS - 30 listopada 2020, 21:31:37 - *.centertel.pl
Może się utrzymamy. Piast i Mielec cisną.

Simon - 30 listopada 2020, 21:49:50 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Niektórzy lubią się dowartościowywać złośliwymi komentarzami... Ale ich też pozdrawiam. Ważne że Lech wygrał. ⚽⚽⚽

ArekCesar - 30 listopada 2020, 21:51:01 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ja bym się nie zgodził z tym, że był gol. Oczywiście panowie spikerzy w farszawskiego c+ zawsze wygadują bzdury, gdy Lech ma uzyskać korzyść.
Moim zdaniem piłka mogła mieć delikatną styczność z linią. No ale komenda poszła w świat, bo Houston z Marsa zobaczył, że całym obwodem przeszła. Śmiech na sali.
A co do meczu. Jak to można oglądać...

Piciu - 30 listopada 2020, 21:54:42 - *.163.179.231.ipv4.supernova.orange.pl
no i gitara Hej Lech !!!

Marek - 30 listopada 2020, 21:55:45 - *.adsl.inetia.pl
To kto w końcu zagrał ręką w polu karnym Nalepa czy Szczech bo jedni piszą tak a inni odwrotnie

Kibic z Tu - 30 listopada 2020, 21:59:04 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Nareszcie zwycięstwo. I co ważne w końcówce nie stracili bramki. Brawo Kolejorz

ArekCesar - 30 listopada 2020, 22:03:12 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Obaj. Jeden zagrał ręką piłkę, a drugi kartkę.

Swòj - 30 listopada 2020, 22:17:41 - *.dynamic.mm.pl
To jest skandal , gdzie jest prokurator za coś takiego to z 5 lat czy nie ma na nich siły, zgłaszam powiadomienia do prokuratury. Piłkarski poker . Żal. Pl

Jeremi - 30 listopada 2020, 22:44:09 - *.dynamic.chello.pl
Jednym wyrysowują linie na milimetry, żeby udowodnić dobrą decyzję sędziego, innym, tak jak dzisiaj Lechii pokazali poprzeczkę i niby nie ma bramki, ale i tak widać gołym nieuzbrojonym okiem, że była bramka. Na VARze siedział Łysy, więc kto mu podskoczy, kto Przesmycki?, a jeszcze powiedzą, że znowu skrzywdził Lecha, któremu trzeba w tych trudnych chwilach pomóc, a Łysy jeszcze dodatkowo nienawidzi się z prezesem Lechii Mandziarą, którego kiedyś na Lechii obraził. Trzeci mecz i znowu sędziowie krzywdzą Lechię, chociaż ze Śląskiem Jakubikowi do końca się nie udało

Plażowicz - 30 listopada 2020, 22:46:11 - *.jmdi.pl
Lechia okradziona z bramki i pewnie z 3 punktów, ciekaw jestem jak Marciniak nie zauważył ewidentnego gola, z poziomu TV było widać,że piłka jest za linią albo na centymetrowym styku, czemu nie zawołał Szczecha, aby sprawdzić kontrowersję, mieli czas, choćby miało to trwać 5 minut czy więcej, była 77 minuta i kluczowa sytuacja, która wypaczyła wynik meczu.

wrona - 30 listopada 2020, 23:35:38 - *.centertel.pl
@herhor amika nie jest z poznania

dobrytowar - 30 listopada 2020, 23:51:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Marciniak spał na varze. Zresztą jemu var nie potrzebny. On wie najlepiej przecież, więc "nic się nie stało". Ciekawe, czy rudy przeprosi. A w ogóle to powinni pogonić już dawno tego barana Przesmyckiego. Gdzieś przeczytałem, że Rostkowski byłby dobry. Ja jestem za. Tylko, że Rostkowskiego nie będzie, bo swego czasu cisnął grubo z tym betonem.

Jeremi - 1 grudnia 2020, 0:18:09 - *.dynamic.chello.pl
Za wszystkim stoi Rudy i dlatego ludzie Przesmyckiego mogą bezkarnie robić takie wałki, a jemu nic się nie stanie. Po co jedzie dwóch palantów do Gdańska, zresztą za ciężkie pieniądze na VAR (Marciniak i Dobrynin), żeby albo spać, albo udawać, że wszystko było zgodnie z przepisami. Co kolejka to wałki, a Pan Sławek jak zwykle dwoi się i troi i poci, jak tu na białe powiedzieć, że jest chociaż szare

Gin - 1 grudnia 2020, 2:18:49 - *.centertel.pl
Olimpia Gdańsk pokonana...brawo Lech

Polak - 1 grudnia 2020, 4:26:52 - *.sub-174-192-149.myvzw.com
Marciniak to sedziowskie dno dna

mojo jojo - 1 grudnia 2020, 5:02:38 - *.146.227.40.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
lechia wstyd !ze przegraliscie z zasciankiem europy!

remisowy - 1 grudnia 2020, 8:18:49 - *.master.pl
Lechia grała z Chrobrym ,Słoniami ? Mecz na remis,karny zdecydował! Ps Kuciak musi popracować nad wykopami piłek,bo to co wczoraj robił to słabo wyglądało.

Arnold - 1 grudnia 2020, 9:10:59 - *.146.166.107.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Teraz Lechia musi i powinna wygrać na Legii bo Rudy zagrożony

ROBID - 1 grudnia 2020, 9:49:22 - *.ssp.dialog.net.pl
W screenie z meczu - nie widać, by piłka całym obwodem przekroczyła linię, a tylko wtedy jest uznany gol (wystarczy 1cm na linii, by nie było gola)

Marco - 1 grudnia 2020, 10:24:25 - *.adsl.inetia.pl
Sędzia Marciniak - wróg nr 1 gdańskich kibiców, nie pierwszy raz skrzywdził Lechię... powinien za to odpowiedzieć....

Jaś Niepan - 1 grudnia 2020, 10:36:09 - *.dynamic.chello.pl
Późnym wieczorem w Canal+ red.Surma zaprezentował migawkę z meczu.Piłka po strzale Zwolińskiego przekroczyła całym obwodem z rezerwą jeszcze 2-3cm linię bramkową.Gol prawidłowy.Co robić Panie Boniek?

Cesio - 1 grudnia 2020, 10:57:48 - *.static.ip.netia.com.pl
Wynik powinien być zweryfikowany na 1:1 przy zielonym stoliku, jak kiedyś ""mistrzostwo""dla kuchenkorza.

Joko - 1 grudnia 2020, 12:20:39 - *.146.165.189.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Lech ma zawsze szczęście do sędziów . Nie potrafią na boisku sędzia pomoże

Ricardinio - 1 grudnia 2020, 14:14:13 - *.centertel.pl
to na cholere siedzą na varze ci sędziowie.nawet nie zareagowali żeby sprawdzić.pomoc Lechowi mimo beznadziejnej gry żeby się odblokowali.

herhor - 1 grudnia 2020, 16:51:59 - *.odramedia.pl
Niech ktoś mi pokaże rzeczywisty obraz pokazujący że piłka przekroczyła linię bramkową, bo taką animację jak zrobili ci eksperci to każdy może sobie zrobić

ojj - 1 grudnia 2020, 18:22:32 - *.static.chello.pl
To jeśli piłką nie przeszła to kantują ale myślę że przeszła linię i był gol.Pytanie co robił car pan Marciniak i drugi ?.Kibice nie będą przychodzić na mecze bo to niszczy sport jeśli wszyscy widzą A sędzia nie.

Jacob - 1 grudnia 2020, 19:50:11 - *.play-internet.pl
@Murphy zgadzam się w 100 procentach z twoją wypowiedzią

janek - 2 grudnia 2020, 14:10:54 - *.23.51.45
Do Plażowicza w TV na pewno nie było widać czy padła bramka czy nie .Chyba że na brudnym piasku w Gdańsku.

dino (L) - 2 grudnia 2020, 18:59:32 - *.vtelecom.pl
Nie wiem czy wy wierzący w spiski i zabobony rozumiecie że sędzia gdyby miał taki obraz jak w Canal+ uznalby gola z VARowego obrazu ciężko stwierdzić to było jednoznacznie