30 listopada 2020, 21:59:55 - euzi
Benfica wygrała w lidze

Benfica w swoim ostatnim meczu przed spotkaniem fazy grupowej Ligi Europy z Lechem Poznań wygrała na wyjeździe 2-1 (1-1) z Marítimo w 8. kolejce portugalskiej ekstraklasy.

30 listopada 2020, 20:00 - Funchal (Estádio do Marítimo)
CS Marítimo 1-2 SL e Benfica
Rodrigo Pinho 14 - Pizzi 32, Éverton 51

Benfica: 99. Odysséas Vlachodímos - 2. Gilberto (79, 17. Diogo Gonçalves), 30. Nicolás Otamendi, 5. Jan Vertonghen, 3. Álex Grimaldo - 27. Rafa Silva, 8. Gabriel, 21. Pizzi (90, 33. Jardel), 10. Luca Waldschmidt (72, 88. Gonçalo Ramos), 7. Éverton - 14. Haris Seferović (79, 22. Andréas Sámaris).

żółta kartka: Éverton (Benfica).

sędziował: Manuel Mota da Silva (Braga).

Mecz bez udziału publiczności.

W Benfice poza kadrą pozostał były zawodnik Lechii Gdańsk Zé Gomes, a w Marítimo - Dylan Collard (wcześniej Stal Rzeszów) i Mohamed Medfai (poprzednio Olimpia Grudziądz). Rywal poznańskiego klubu jest trzeci w tabeli z 18 punktami.

Benfica zagra rewanżowy mecz z Lechem u siebie 3 grudnia o godz. 21:00.

fansport - 30 listopada 2020, 22:51:19 - *.dynamic.chello.pl
po lechusiu się przejadą jak tramwaj po pomidorze.

Daro - 30 listopada 2020, 22:58:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zajmij się swoją cienizną z Łazienkowskiej cieniasie, która by nawet na ten mecz ze strachu nie wyszła

Okras - 30 listopada 2020, 23:03:19 - *.play-internet.pl
Jakoś na mecz z Realem na Santiago Bernabeu mieli odwagę wyjść i nawet bramkę strzelili,Benfica Lech 5:0

tarantulus - 30 listopada 2020, 23:36:41 - *.132.184.235 (*.69.191.134)
fansport jak Qarabag po Legii?

KubaPanem - 1 grudnia 2020, 1:01:52 - *.centertel.pl
Nie no ja myślę jednak, że Benfica oleje ten mecz i wygra 2-1 po golu w 91 minucie.

14! - 1 grudnia 2020, 5:32:13 - *.play-internet.pl
Do fansport --- Bach bach bach Karabach i tyle powinno wystarczyć.

Lory - 1 grudnia 2020, 9:07:09 - *.146.166.107.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Z Lechem też wygrają !!!

info - 1 grudnia 2020, 9:14:09 - *.dynamic-4-waw-k-1-1-0.vectranet.pl
Hama i Lopes - co ich łączy? Lubią ładować amikę w doliczonym czasie poznań style Benfica pewna 1, najpewniejszy mecz z pucharów w tym tyg.

domino24 - 1 grudnia 2020, 11:19:06 - *.30.21.27.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
A ja Wam mówię,że i Lech i Standard Liege wygrają swoje najbliższe mecze w LE i wtedy będzie decydowała ostatnia kolejka

fansport - 1 grudnia 2020, 11:28:44 - *.dynamic.chello.pl
@ domino24, nie baw się w fantastykę, asimovem nigdy nie będziesz, dickiem, lemem, silverbergiem i heinleinem też na pewno nie.

Pl - 1 grudnia 2020, 11:32:10 - *.158.133.46
Za to ty nie będziesz nigdy fanem sportu, więc zmnień pseudonim

fansport - 1 grudnia 2020, 11:59:52 - *.dynamic.chello.pl
ależ ja im kibicuję w pucharach, tylko oceniam obiektywnie ich szanse, pokazał im szelągowski, co warta jest ich defensywa.

Pl - 1 grudnia 2020, 12:14:19 - *.158.133.46
Na podstawie jednej sytuacji wyciągasz za daleko idące wnioski.

fansport - 1 grudnia 2020, 13:00:25 - *.dynamic.chello.pl
gdyby to była tylko jedna sytuacja, to byliby w czołówce ligi, a nie są.

Daro - 1 grudnia 2020, 13:58:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Fajny widok jak kibice Legii żyją LE w tv . Możecie się powoli do tego przyzwyczajać, bo Wasz obecny zespół to tylko w ekstraklasie coś może i to nie zawsze. Taka prawda. Sezon jeszcze trwa. Odnośnie obrony to sytuacja jest złożona. Lech wykreował styl ofensywny i dzięki niemu awansował do LE. Ten styl jest niestety kosztem obrony, podobnie to wygląda zachowując proporcje w Benfice. Szkoda, że zespół jest już trochę wyeksploatowany niestety nie na odpowiednim poziomie zmiennikami. Niemniej zobaczymy co ugra Lech bez Dejewskiego w składzie .

bob mazury - 1 grudnia 2020, 14:49:10 - *.internetdsl.tpnet.pl
a fansport już tu jest.ty koleś chyba jesteś na rencie że tak skaczesz po necie.dopiero co pojechałeś po Sokole Ostróda , teraz uderzasz w Lecha.ja kibicuję Lechowi bo jestem dumny jak grają a twoja Legia to tylko wstyd i złość.

fansport - 1 grudnia 2020, 14:57:44 - *.dynamic.chello.pl
a co, mam nie kibicować lechusiowi w lidze europa ? spokojnie, zaraz i tak już ich tam nie będzie.

Pl - 3 grudnia 2020, 8:16:09 - *.smcebi.us.edu.pl