2 grudnia 2020, 18:00 - Kalisz (Stadion Miejski przy ul. Łódzkiej)

KKS 1925: 1. Maciej Krakowiak - 9. Fabian Hiszpański (70, 11. Michał Borecki), 3. Mateusz Gawlik, 16. Tomasz Hołota, 8. Mateusz Mączyński, 77. Daniel Kamiński (70, 21. Marcin Radzewicz) - 10. Robert Tunkiewicz, 6. Andrzej Kaszuba (80, 20. Sebastian Kaczyński), 23. Adrian Łuszkiewicz (70, 28. Jakub Chojnowski), 37. Nikodem Zawistowski - 14. Mateusz Majewski (46, 7. Bartłomiej Maćczak).

Pogoń: 12. Rafał Misztal - 16. Wiktor Preuss, 18. Ivan Očenáš, 31. Bartosz Brodziński, 2. Krystian Miś (88, 7. Piotr Marciniec) - 11. Ishmael Baidoo, 6. Mateusz Piotrowski, 55. Oskar Repka, 93. Krzysztof Kołodziej (65, 10. Marcin Kozłowski II), 77. Eryk Więdłocha (88, 15. Piotr Pierzchała) - 19. Miłosz Przybecki (83, 14. Bartłomiej Olszewski).

żółte kartki: Łuszkiewicz, Hiszpański, Kaszuba - Kołodziej, Brodziński.

sędziował: Sebastian Tarnowski (Wrocław).

Mecz bez udziału publiczności.

jatoja - 2 grudnia 2020, 20:07:23 - *.neanet.pl
Brawo Pogoń. Szkoda, że tylko 1 gol... Pokażcie w końcu konkretną grę.

Szczypiorn - 2 grudnia 2020, 20:11:31 - *.centertel.pl
Ryszard ty draniu. Jak możesz tak ustawić skład Luszkiewicz w I składzie po kontuzji, zdjąć w przerwie najwyższego napastnika i jeszcze Chojnowskiegi co nie wie za czym biega......

Franc - 2 grudnia 2020, 20:14:18 - *.siedlce.domtel.com.pl
Jak zobaczyłem że wchodzi Kaczyński to wiedziałem że tego meczu nie przegramy😂

Tarot - 2 grudnia 2020, 20:17:31 - *.range86-187.btcentralplus.com
"Sok pomaranczowy" najlepszym kopaczem Pogoni.

@jatoja - 2 grudnia 2020, 20:24:38 - *.24.32.171.ipv4.supernova.orange.pl
Nie ukrywajmy, znowu mieliśmy więcej szczęścia niż rozumu...

Kocur - 2 grudnia 2020, 20:27:20 - *.play-internet.pl
Najsłabszy mecz. KKSu w sezonienierozumien pewnych ustawień personalnych trenera Wieczorka, czemu. Wpuszcza tego beznadziejnego Chojnowskiego jak w kadrze są bardziej kreatywni młode, iezowcy, Hołota musi iść do przodu a. Nie a stoperze

Franc - 2 grudnia 2020, 21:04:30 - *.siedlce.domtel.com.pl
Kaczyński z Chołotą nie mogli wygrać meczu 😀

cooni - 2 grudnia 2020, 21:10:00 - *.play-internet.pl
Ja to w szoku jestem. Mecz Pogoni z tylko 1 bramką, bramka Baidoo, defensywa która nic nie przepuściła i żadnego karnego. Wow

eloelo - 2 grudnia 2020, 22:11:28 - *.centertel.pl
Jak widać można wygrać grając znów bez napastnika. Wystawiając Walkowa i Górskiego blokuję się tylko jedną pozycję. To jak grać od pierwszej minuty z czerwoną kartką w 10... Trzeba szukać jakiegoś młodzieżowca co by chociaż przez pół rundy strzelił pod 8 - 10 bramek bo nie dostaniemy się do baraży z tymi napastnikami ;/

kibic - 3 grudnia 2020, 11:30:56 - *.play-internet.pl
jest jeden młody w pogoni za niedługo dostanie szanse bedzie z niego pociecha obserwuje chłopa od kilku lat jest potecjiał 18 lat i potezne umiejetnosci

Marek - 3 grudnia 2020, 13:27:57 - *.adsl.inetia.pl
A sprawdzono czy zawodnicy Pogoni nie byli na dopingu?

Barça - 3 grudnia 2020, 19:34:59 - *.dynamic.mm.pl
Słabiutko KKS coś się zacieło, sezon ucieka ,rywale uciekają, muszą być wzmocnienia albo zmiana trenera.

Leszek - 3 grudnia 2020, 19:42:49 - *.147.44.163.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Pogoń pewno wzięła i wygrali po wzmocnieniach

xXx - 4 grudnia 2020, 9:40:57 - *.centertel.pl
co chcesz od Chojnowskiego? Nie wiem czy zauważyłeś, że jak młody gra od początku to zespół praktycznie nie przegrywał