Fortuna I liga: Tychy 2-1 Widzew

3 grudnia 2020, 18:00 - Tychy (Stadion Miejski Tychy)
GKS Tychy 2-1 Widzew Łódź
Szymon Lewicki 23, Bartosz Biel 63 - Mateusz Możdżeń 8

Tychy: 91. Konrad Jałocha - 24. Dominik Połap, 6. Nemanja Nedić, 30. Kamil Szymura (77, 3. Łukasz Sołowiej), 20. Bartosz Szeliga - 14. Bartosz Biel (88, 17. Sebastian Steblecki), 4. Oskar Paprzycki (81, 34. Łukasz Norkowski), 15. Jan Biegański, 8. Łukasz Grzeszczyk, 13. Łukasz Moneta (76, 77. Kacper Piątek) - 32. Szymon Lewicki (77, 10. Damian Nowak).

Widzew: 1. Miłosz Mleczko - 23. Łukasz Kosakiewicz, 15. Krystian Nowak, 27. Daniel Tanżyna, 95. Patryk Stępiński - 22. Dominik Kun (86, 7. Henrik Ojamaa), 16. Bartłomiej Poczobut (76, 19. Patryk Mucha), 30. Mateusz Możdżeń, 29. Michael Ameyaw (79, 18. Daniel Mąka) - 68. Karol Czubak (86, 17. Robert Prochownik), 9. Marcin Robak.

żółte kartki: Paprzycki, D.Nowak - Kun, K.Nowak.

Brawo Tyszanie Śląska Królowie !
Pozdrowienia z Białej Łodzi - Ruda tylko ŁKS!

łks-fan - 3 grudnia 2020, 19:56:23 - *.dynamic.dsl.as9105.com
Biel po bramce pokazał kto rządzi w Łodzi.

Obiektywny - 3 grudnia 2020, 19:56:33 - *.146.96.87.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Szczerze od dwóch lat oglądam te padaje ze strony gksu Tychy i nie mogę się doczekać kiedy w końcu spadną bo ten fart, brak rozegrania taktycznego boli w oczy. Widzewowi można wybaczyć bo beniaminek ale na pewno większy pomysł na grę wnosił niż fartowny gks. Oby spadli bo oczy bolą od tego farta.

InterTroll - 3 grudnia 2020, 19:56:45 - *.play-internet.pl
Jeszcze wiécej Amejawow, Stépinskich, Nowakow, Kunów, Much, Czubaków. W zimie kolejny zaciág szrotu, do tego imitacja trenera na lawce trenerskiej. Moze do utrzymania wystarczy.

zrogers - 3 grudnia 2020, 19:57:00 - *.147.34.176.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@Remi zapamiętaj - w Tychach nie ma żadnej Gieksy!

Cezik - 3 grudnia 2020, 19:57:32 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Czy wsxyscy komentatorzy Polsatu muszą się zachwycać tylko piłkarzami Widzewa we wszystkich meczach? Widzew to Widzew tamto, przecież grają tu jeszcze inne drużyny, ile można tego słuchać? Myślałem że dziennikarze muszą być bezstronni!!! Cieszę się że przegrali i ich pyszałkowatość została ukarana!

kibic - 3 grudnia 2020, 19:57:32 - *.toya.net.pl
Brak zmienników przyczyną porażki.Kun i Ameyaw do zmiany 15 minut wcześniej.A juz celność podan w końcówce meczu porażająca.Zaden ze zmienników nic nie pomógł druzynie , a Tychy bardzo mądrze kontrolowały grę

Hunter - 3 grudnia 2020, 19:59:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gratulacje Tychy z Bydgoszczy

Lol - 3 grudnia 2020, 19:59:46 - *.146.96.87.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Do lks fan. Biel pokazał 3 palce? Tzn ze trzy palce rządzą w Łodzi?

Bełchatów - 3 grudnia 2020, 20:00:18 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo Bielik! Brawo trenerze Derbin!

Ok - 3 grudnia 2020, 20:00:32 - *.master.pl
Dobry mecz , zasłużone zwycięstwo GKS ! Rzymianie z Rts pierwszy raz coś tam pokazali nie tylko laga na Robaka.

RynnaTychy - 3 grudnia 2020, 20:01:52 - *.play-internet.pl
Co za mecz !
Łukasz Grzeszczyk . Łukasz , mój GKS Tychy jest dla Ciebie niczym moja żona nr. 2. Spierniczyła mi życie. Ale życie nie jest najważniejsze , ważniejszy jest GKS Tychy ! Brawo Łukasz , brawo Chłopcy . Oby tak dalej.

doObiektyw - 3 grudnia 2020, 20:01:55 - *.as43234.net
ty jesteś tak obiektywny, jak ja przystojny. nie używaj ksywek, których znaczenia nie rozumiesz.

Adrian - 3 grudnia 2020, 20:02:34 - *.147.51.84.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Brawulki dla GKSu Tychy jest dobrze

WLKP - 3 grudnia 2020, 20:04:26 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo Tyszanie! Lech Poznań & ŁKS Łódź

AnonimG - 3 grudnia 2020, 20:06:07 - *.toya.net.pl
Ceziku kochany! Już kilka razy mówiłem ci ,żebyś się zajął raczej śpiewaniem od tyłu, bo to ci wychodzi najlepiej. Na piłce się nie znasz,a twoje
klubowe sympatie nikogo nie interesują.

ŁKS Rtk - 3 grudnia 2020, 20:07:10 - *.centertel.pl
Brawo GKS pozdro Z RTK

Łodzianie - 3 grudnia 2020, 20:08:00 - *.vps.ovh.net
Mieszkańcy Łodzi pozdrawiają Tyszan. Brawo! Z Widzewem mamy taki problem, że w ich dniu meczowym, w całym mieście strasznie zajeżdża obornikiem z powodu najazdu kibiców z podłódzkich wsi. Stąd nasza radość.

Cezik - 3 grudnia 2020, 20:11:02 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Do AnonimG, twoje zdanie mnie interesuje tyle co zeszłoroczny śnieg.

FanRTSa - 3 grudnia 2020, 20:13:46 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Trener do zwolnienia . Nic nie potrafi ustawić zespół. Dlaczego nie grał Fundambinho? To sabotaż. Wspaniały przegląd pola gry, mistrzowskie prostopadłe podania , zwinny z kocimi ruchami ogrywalby środek i obronę tyszan! A tak to emeryt Robak, wystawiony do składu tylko po to ,żeby uzasadnić milionowy kontrakt. To sabotaż trenera, chłopcy nie wiedzieli jak mieli grać bez swojego czołowego kreatora gry i rozgrywającego!!

InterTroll - 3 grudnia 2020, 20:16:30 - *.play-internet.pl
@FanRTSa,
Bo Fundambu to taki sam szrot jak reszta. Nabiło go w jednym meczu i juz wszyscy uwierzyli, że trafila się Widzewowi perełka. Sorry, czas najwyzszy zejść na ziemię. Mniej bedzie bolało.

P - 3 grudnia 2020, 20:20:50 - *.centertel.pl
Zaczęło się jak zwykle źle, ale szybko zaskoczyli i zaczęli grać. Druga połowa to już pełna dominacja nad Widzewem, więc może kryzys mamy za sobą? Oby. Brawo Tyszanie!

Cowboy - 3 grudnia 2020, 20:22:26 - *.master.pl
Brawo. Życzę tyszanom awansu. Wkońcu to drużyna ze Śląska. 👍

kawka - 3 grudnia 2020, 20:24:55 - *.play-internet.pl
Trener DOBI jest tyle wart co jego 100kilagamowa promotorka PAJAczek.

Brawo chopy, tylko to podtrzymać teraz.
Pytanie po co ktoś zorganizował wystawę lodówek pod stadionem, zamiast wysłać je na pomoc potrzebującym.

kora - 3 grudnia 2020, 20:42:11 - *.dynamic.chello.pl
Brawo tychy świetny mecz dużo się działo Widzew dobrze grał do przerwy w drugiej połowie dominacja GKSu i zasłużone zwycięstwo.Obie nieuznane bramki wyglądały na prawidłowe.

Dari - 3 grudnia 2020, 20:50:25 - *.play-internet.pl
sprzedam karnet wolę już chodzić na ŁKS maja już spoko stadion wisi mi to dziadostwo

Radu - 3 grudnia 2020, 21:00:16 - *.rdsnet.ro
W czym tkwi fenomen, że wpisów kibiców ŁKS-u pod ostatnim meczem ŁKS-u można było policzyć na palcach jednej ręki, a w każdym newsie dotyczącym Widzewa jest ich ogromny wysyp? To wynika z kompleksów czy zwyczajnie kibice ŁKS-u żyją nienawiścią do Widzewa, a nie miłością do ŁKS-u i bardziej się emocjonują klubem rywala niż własnym? Naprawdę słabo to wygląda dla postronnych osób.

donpedro - 3 grudnia 2020, 21:02:29 - *.internet.virginmobile.ca
gruuuby kompleks

ZSH - 3 grudnia 2020, 21:15:00 - *.dynamic.chello.pl
Dwa gole strzelili byli zawodnicy jedynego w Polsce Zagłębie ! gz Panowie

KutyFon - 3 grudnia 2020, 21:15:14 - *.opera-mini.net (*.14.96.187)
Choćby tam grało 200 Czubaków i 500 Robaków... 😂

Deagle44 - 3 grudnia 2020, 21:16:38 - *.centertel.pl
Widzew żałosny. 2:1 to najniższy wymiar kary.

gość - 3 grudnia 2020, 21:16:49 - *.111.247.181
@donpedro
Kompleks palenia pieniędzy w piecu? 18 mln budżetu i taka nędza?

Szymek - 3 grudnia 2020, 22:04:58 - *.dynamic.chello.pl
Fakt pierwszy to GKS Tychy wygrał. Fakt drugi to że pierwsze 30 minut to nieudolność kopaczy tyskich była przerażająca. Fakt trzeci defensywa tyska a szczególnie Połap to pomyłka. Ten facet powinien grać raczej w pomocy ale nie w obronie. Fakt czwarty to sędzia, który nie powinien sędziować nawet w C klasie. Ogólnie. Widzew z wyjątkiem 15 ostatnich minut był drużyną lepiej zorganizowaną i prezentował większe umiejętności. Wszystkie bramki piękne. Uwaga. Jak GKS Tychy chce (?) awansować to należy pozyskać 5 -7 dobrej klasy młodych, perspektywicznych zawodników praktycznie na wszystkie pozycje. Rzuca się w oczy brak szybkości czy brak szybkiego napastnika ale z umiejętnościami technicznymi. Ale w Tychach radość bo wynik jest dobry.

Set - 3 grudnia 2020, 22:17:54 - *.63.188.48
Fakt drugi strzały celne 9-2. Nie wiem co organizował Widzew ale raczej nie to by strzelać bramki.

v - 3 grudnia 2020, 22:24:41 - *.204.51.134.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Kolejny raz prowadzenie - a potem "siad" i strata punktów.
Dobi, nieudaczniku, wygrasz wreszcie jakiś mecz na wyjeździe?

v - 3 grudnia 2020, 22:29:32 - *.204.51.134.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Obecny Widzew to stajnia Augiasza, kupa szrotu na przepłacanych kontraktach, prowadzona przez trenerskie wynalazki z łapanki, które tego szrotu naściągały.
I dopóki się tej stajni nie posprząta, nie będzie wyniku na miarę klubu, którego miejsce, to czołówka ekstraklasy.

RTSiak - 3 grudnia 2020, 22:33:52 - *.adsl.inetia.pl
@ekstraklasa..a ty nigdy w życiu nic nie osiągniesz..

Pytajnik - 3 grudnia 2020, 23:53:55 - *.net.internetunion.pl
Widzew, Widzew. Łódzki Widzew. Gdzie ten Widzew z dawnych lat. Gdzie się zapodział widzewski charakter.

@Pytajnik - 4 grudnia 2020, 0:12:30 - *.org
Jakbyś miał trochę pojęcia, to nie zadawałbyś takich pytań, bo dawny Widzew został już dwukrotnie(2004 i 2015) prawnie zlikwidowany i wykreślony ze struktur PZPN. Obecny, to Reaktywacja Tradycji Sportowych Widzew zarejestrowana w 2015r. KRS tego tworu powszechnie dostępny w internecie.

1962 - 4 grudnia 2020, 6:25:40 - *.dynamic.chello.pl
King 1962.
Pozdrawia.

Marcin - 4 grudnia 2020, 7:12:54 - *.toya.net.pl
Łodzianie dziękują Tyszanom

Anka - 4 grudnia 2020, 7:33:15 - *.dynamic-4-waw-k-2-3-0.vectranet.pl
Polsat transmituje wszystkie mecze Widzewa, bo mamy sport i komedie w jednym. Sport że strony przeciwnika, komedię w wykonaniu Widzewa. Sprytnoe

Szymon - 4 grudnia 2020, 8:47:41 - *.204.48.162.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl