4 grudnia 2020, 20:23:26 - dagazka
Gol Dawida Kownackiego

Dawid Kownacki strzelił gola dla Fortuny Düsseldorf 1895 w wygranym 3-2 (0-0) meczu 10. kolejki 2. Bundesligi z SV Darmstadt 98. Był to drugi gol Polaka w sezonie.

4 grudnia 2020, 18:30 - Düsseldorf (Merkur Spiel-Arena)
Fortuna Düsseldorf 1895 3-2 SV Darmstadt 98
Rouwen Hennings 56, Kenan Karaman 77, Dawid Kownacki 89 - Serdar Dursun 51, Tobias Kempe 67 (k)

żółte kartki: Alfredo Morales - Fabian Schnellhardt, Lars Lukas Mai.

sędziował: Patrick Alt (Saara).

Kownacki wszedł na boisko w 78. minucie w miejsce Edgara Priba. W Fortunie zagrali również Adam Bodzek, którego w przerwie zmienił Alfredo Morales, oraz Jakub Piotrowski, który w 84. minucie wszedł za Shintę Appelkampa. W Darmstadt cały mecz na ławce spędził Adrian Stanilewicz.

Fortuna ma 14 punktów i zajmuje ósme miejsce w lidze, a goście plasują się na 12. pozycji z 12 punktami na koncie.

Mjgj - 4 grudnia 2020, 20:25:32 - *.opera-mini.net (*.248.166.117)