5 grudnia 2020, 20:00 - Warszawa (Stadion Wojska Polskiego)
Tomáš Pekhart 61, Rafael Lopes 90

Legia: 1. Artur Boruc - 2. Josip Juranović, 5. Igor Lewczuk, 55. Artur Jędrzejczyk, 25. Filip Mladenović - 22. Paweł Wszołek (78, 17. Mateusz Cholewiak), 24. André Martins, 67. Bartosz Kapustka (90, 99. Bartosz Slisz), 14. Michał Karbownik, 82. Luquinhas - 9. Tomáš Pekhart (78, 21. Rafael Lopes).

Lechia: 12. Dušan Kuciak - 5. Bartosz Kopacz (69, 19. Karol Fila), 25. Michał Nalepa, 4. Kristers Tobers, 2. Rafał Pietrzak - 15. Kenny Saief (69, 11. Jaroslav Mihalík), 36. Tomasz Makowski, 6. Jarosław Kubicki (86, 18. Jakub Arak), 28. Flávio Paixão (76, 7. Maciej Gajos), 20. Conrado (69, 8. Omran Haydary) - 9. Łukasz Zwoliński.

żółte kartki: Lewczuk, Jędrzejczyk, André Martins - Kubicki, Zwoliński, Nalepa.
czerwone kartki: Igor Lewczuk (po meczu, Legia, za drugą żółtą) - Tomasz Makowski (90. minuta, Lechia, za brutalny faul), Michał Nalepa (po meczu, Lechia, za drugą żółtą).

sędziował: Paweł Gil (Lublin).

Mecz bez udziału publiczności.

nikt - 5 grudnia 2020, 21:54:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
(L)ider

Potworny - 5 grudnia 2020, 21:55:40 - *.25.150.167.ipv4.supernova.orange.pl
Makowski prawie złamał nogę Kapustce. Stop dla boiskowych bandytów. Zasłużone zwycięstwo Legii.

neitn - 5 grudnia 2020, 21:55:44 - *.dynamic-3-poz-k-0-1-0.vectranet.pl
najgorsza druzyna liderem ....

Kibol - 5 grudnia 2020, 21:56:31 - *.180.235.174
Yes yes yes

W(L)KP - 5 grudnia 2020, 21:56:35 - *.centertel.pl
Mistrz mistrz Legia mistrz! Mam nadzieję że ten drwal makowski dostanie ładną dyskwalisfikacje.

fansport - 5 grudnia 2020, 22:02:12 - *.dynamic.chello.pl
co za wspaniały dzień, lewandowski nic nie strzelił i tylko zremisował, a legia strzeliła dwa i wygrała.

Kone-V - 5 grudnia 2020, 22:05:39 - *.play-internet.pl
Brawo Panowie ;)
„Wojskowi” wracają na fotel (L)idera!

1910 TSK - 5 grudnia 2020, 22:06:07 - *.centertel.pl
co z tego że lider co z tego że miszcz jak w europie KOMPROMITACJA i DNO DNA amen.

dino (L) - 5 grudnia 2020, 22:07:18 - *.vtelecom.pl
Fansport komentując Lewandowskiego i ciesząc się w dziecinny sposób pod postem o Legii pokazujesz że niczym się nie różnisz od tych co komentują Legie pod postami o innych drużynach gdzie Legii do poziomu Lewego chłopie ochłon bo wstyd czytac

erni80 - 5 grudnia 2020, 22:07:30 - *.toya.net.pl
Czas podziękować w Legii Astizowi Cierzniakowi Sanogo i temu Rocha jak można płacić komuś kto nie gra co to za strategia klubu. Za te cztery pensje wziąć lepiej dobrego gracza do pierwszego składu i dać grać młodym.

Robson(L) - 5 grudnia 2020, 22:23:28 - *.96.90.211
1910 Tsk A Twoj klub kiedy zagra w Europie??? Pamietaj miszcz to w Poznaniu w Warszawie tylko MISTRZ!!!!!

Carbo - 5 grudnia 2020, 22:26:15 - *.129.253.33
Pekhard klasa gra tyłem do bramki, gol super.Karbownik same straty, Lewczuk i Jedza już za słabi. kapustka, mladenovic i juranovic klasa.no i dzięki dla Legionisty Szumskiego.

fansport - 5 grudnia 2020, 22:26:57 - *.dynamic.chello.pl
a cieszę się, bo lubię mieć racje, piątek strzelił dwa, legia strzeliła dwa, a lewandowski, jak napisałem tam, żadnego.

Painless - 5 grudnia 2020, 22:27:22 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Jeśli Legia z łatwością ogrywa przeciwników na krajowym podwórku, a jednocześnie z taką samą łatwością dostaje baty w europejskich pucharach z egzotycznymi drużynami, to co można sądzić o poziomie krajowej ligi? Oczywiście to pytanie retoryczne. Mam wrażenie, że większość krajowych drużyn grających przeciw Legii ma pełne gacie już przed meczem na myśl o "wielkim" rywalu. Jakby bali się zaryzykować, by sprać tyłek papierowemu faworytowi. A przecież to zespół absolutnie do ogrania.

kaszub1991 - 5 grudnia 2020, 22:28:38 - *.dynamic.mm.pl
Znowu sędzia dolicza 4 minuty bramka padła w 6 minucie doliczonego czasu. W lidze pewne błędy przejdą ale w Europejskich Pucharach błędy będą wykorzystane . Chociażby liczba niewykorzystanych stałych fragmentów gry przez Lechię. Sytuacja Petharta w 1 połowie meczu gdzie nie dobił piłki . Oddawanie piłki za darmo przeciwnikowi granie na własnej połowie podawanie do tylu. Niektóre faule w europejskich pucharach były by na czerwoną kartkę np ten Jedrzejczyka w drugiej połowie meczu. Faul na Kapustke to powinna być czerwoną kartką bez zastanowienia poco sędzia jeszcze szedł do Var. To było takie alibi niego . Panowie z TVP więcej obiektywizmu Kapustka już się nie odbuduje na taki poziom żeby grać w kadrze bo gdzie ma grać za Krychowiaka Bereszynskiego Zielińskiego Milika Piątka . Gdyby Legia grała z Benfika Lizbona to też by dostała w czapę 4-0 grali podobnie jak wtedy Lech tylko że w ekstraklasie takie błędy nie są wykorzystywane przez przeciwnika. Qarabach i Omonia Nikozja pokazały gdzie jest miejsce Legi. Ty obecnie 97 miejsce w rankingu klubowym UEFA Lech 170 któreś a pozostałe kluby koło 300 . Trener Stokowiec Piotr jak Smuda granie na 1-0 i brak zmian cały czas ta sama 11 plus 3 zmienionych z konieczności. Już nie mówię że Lechia to kolos na Glinianych nogach coś jak Crakowia albo Wisłą Kraków.

Piter(L) - 5 grudnia 2020, 22:31:05 - *.ssp.dialog.net.pl
Przy pierwszej bramce Perkhart faulował obrońcę,
przy drugiej Lopez uderza piłkę jak kuciak ma ja w rękach.
Ogólnie sędzia gwizdał pod Legie i cały mecz pomagał 🤣
Czekam na te ameby cotygodniowe,żeby się pośmiać a tu nic,cisza,ze to wina sędziego.Słabo

ivo - 5 grudnia 2020, 22:50:59 - *.dynamic-4-waw-k-3-2-0.vectranet.pl
bezdyskusyjna wygrana legii. stokowiec zawsze przyjmie bęcki w stolicy .

Mano - 5 grudnia 2020, 22:59:40 - *.play-internet.pl
Ludzie wiecie co to sarkazm?? Piter nie dla ameb umysłowych twoj koment bo jak widać nie ogarniają 😂

Janek - 5 grudnia 2020, 23:00:47 - *.204.17.104.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Nawet i Lechia bez woli walki w prezencie podarowywuje punkty jutro Św Mikołaj oj nie ładnie

Cesio - 5 grudnia 2020, 23:06:55 - *.static.ip.netia.com.pl
@Janek
Ty sam jesteś podarowywany🤣🤣🤣🤣&#
129315;🤣🤣🤣🤣㊃
5;🤣

NN - 6 grudnia 2020, 0:55:35 - *.free.aero2.net.pl
Słaba Legia wygrywa z beznadziejną Lechią mistrza antytrenerskiego Stokowca.

xxx - 6 grudnia 2020, 1:41:40 - *.dynamic.chello.pl
Makowskiemu to powinni wlepić kilka miesięcy dyskwalifikacji za takie zagranie. Odpoczynek do końca sezonu mu się należy, skoro tym samym chciał wspaniałomyślnie obdarzyć rywala.

dobrytowar - 6 grudnia 2020, 1:52:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@piter(l): jak dla mnie komentarz dnia. Też tu wszedłem, żeby pośmiać się z dzbanów, a tu mało coś. Po prostu szok.

PogSz - 6 grudnia 2020, 2:27:39 - *.246.23.240
Psy szczekają a karawana idzie dalej. Nie lubie Legii ale Lecha jeszcze bardziej, tak więc z dwojga złego wole Legię jako mistrza. I niech tak zostanie. Pozdrawiam ze Szczecina.

Sztosik - 6 grudnia 2020, 2:35:34 - *.96.190.136.ipv4.supernova.orange.pl
Znowu sędziowanie pod Legię, po prostu łużej tego nie da się znieść, kibice pozostałych drużyn nie mają nic do powiedzenia, to smutne, co się dzieł w naszej polskiej ekstraklasie

Sztosik - 6 grudnia 2020, 2:39:58 - *.96.190.136.ipv4.supernova.orange.pl
Znowu sędziowanie pod Legię, po prostu dłużej tego nie da się znieść, no tak , przecież kibice pozostałych drużyn nie mają nic do powiedzenia, to smutne, co się dzieje, wprawdzie od kilkunastu lat w naszej polskiej ekstraklasie

Zajmon Leg - 6 grudnia 2020, 3:03:41 - *.147.36.219.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Sędzia nic nie krecil to piszecie że pod Legie. To się kiedyś zmieni?!

OKS Odra O - 6 grudnia 2020, 5:44:08 - *.183.29.194.multiplay.pl
Mistrz,potem bach,bach Karabach.Gdyby mój klub miał taki budżet ,to wymiatał by jak np. RB Lipsk.

Hubert - 6 grudnia 2020, 6:19:08 - *.30.21.64.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Najpierw musi zostać tym mistrzem a potem Bach Bach Karabach

Wykonczeni - 6 grudnia 2020, 7:18:29 - *.147.102.230.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Remis w tym meczu tez by był sprawiedliwy,Lechia miała swoje okazje, po błędach obrony przegrała. Jedno co mnie zastanawia to styl gry drużyny Stokowca niby grają ok ale zawsze brakuje tej kropki nad i.

ianusz - 6 grudnia 2020, 7:40:12 - *.dynamic.mm.pl
Lalkowe jak przegrają zawsze winien sedzia.Wspaniały sedzia jest jak wygraja po karnym z kapelusza i inne druzyny sa krzywdzone przez sedziow wtedy jest wszystko ok

ianusz - 6 grudnia 2020, 7:41:32 - *.dynamic.mm.pl

ToOn - 6 grudnia 2020, 7:57:16 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Ile razy to samo. Legia wygrywa to już nagle "bo syndzia im pomagał" HaHaHaHa dobre. Cóż taką mamy lige. Skoro Legia odpada w Europie a muci na krajowym podwórku jak leci, to świadczy tylko o kompromitującym poziomie pozostałych drużyn. Nawet Amica pokazała jak się gra (a w zasadzie grało) w Europie...

Xen - 6 grudnia 2020, 8:05:48 - *.centertel.pl
Fajny ten beton...I te miny Rudego...

Niuanse - 6 grudnia 2020, 8:50:35 - *.master.pl
Dobry mecz obie drużyny walczyły do końca o punity,LW wykorzystała błędy obrońców LG i tyle! Przy pierwszym golu obrońca Lechii mógł po prostu się położyć i sędzia mialby zagwostke a tak uznał ze było ok. Ps Mecz Wks-Raków ciut lepszy!

Okras - 6 grudnia 2020, 9:18:16 - *.play-internet.pl
Brawo Legia jedyny godny mistrz Polski!Lechia w tym meczu nie miała nic do powiedzenia!!!a Makowskiego za ten faul powinni ukarać dożywotnią dyskwalifikacja

kawon - 6 grudnia 2020, 9:31:15 - *.centertel.pl
@Sztosik: już najwyższa pora zapisać się do sekty, której nazwa liczy trzy litery i zaczyna się na p. Wtedy jak najbardziej na bazie i po linii będziesz doszukiwał się niemieckich korzeni mafii sędziowskiej prowadzącej mecze Legii. Powodzenia!

baraniuk - 6 grudnia 2020, 9:31:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
dawno temu sprawdzałem skuteczność sędziego Gila w kontekście jego skuteczności przyznawania punktów legii ... na wile meczów ( 6 ? 7? 8? ) w sezonie jeden remis pozostałe zwycięstwa jednie słusznej itd .... trendy się nie zmieniają panie Pawle sędzio ... gdy było normalnie to po takim wybryku jak z jaga probierza to przy łazienkowskiej już by tego pana sędziego nie było

Gizmo - 6 grudnia 2020, 11:13:56 - *.play-internet.pl
Proponuje więcej wstrzemięźliwości w wystawianiu wyroku na Tomka Makowskiego. Zgadza się, wyglądało to bardzo bardzo źle ale nie wierzę że Makowski miał cel aby zrobić krzywde Kapustce który po prostu wygrał pozycje, był szybszy a Makowski nie potrafił zahamować impetu z jakim atakował piłkę i nieszczęśliwie wjechał w nogę Legionisty. Myślę że jeszcze w nocy poszły telefoniczne przeprosiny ze strony gracza Lechii. Dodatkową kara się należy, bez dwóch zdan ale dożywocie to niech dostają mordercy i pedofile a nie reprezentant Polski za walkę do upadłego. Uznaje wczorajszą sytuację za nieszczęśliwy wypadek.

Hern - 6 grudnia 2020, 11:55:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Mecz beznadziejny, obie drużyny nie potrafiły wymienić kilku dokładnych podań.

fansport - 6 grudnia 2020, 12:01:05 - *.dynamic.chello.pl