6 grudnia 2020, 18:59:13 - Pietaszek
Radosław Murawski nie wykorzystał rzutu karnego

Radosław Murawski nie wykorzystał rzutu karnego dla Denizlispor Kulübü w przegranym 0-2 (0-2) meczu 11. kolejki tureckiej ekstraklasy z Fenerbahçe SK. Polak grał do 78. minuty, gdy zmienił go Fede Varela.

6 grudnia 2020, 17:00 - Denizli (Denizli Atatürk Stadyumu)
Denizlispor Kulübü 0-2 Fenerbahçe SK
Papiss Cissé 9, Gökhan Gönül 40

żółte kartki: Zakarya Bergdich, Marvin Bakalorz, Hugo Rodallega - Serdar Aziz, Ozan Tufan, Caner Erkin.
czerwona kartka: Serdar Aziz (54. minuta, Fenerbahçe, za drugą żółtą).

sędziował: Ali Palabıyık (Ankara).

W 56. minucie Radosław Murawski (Denizlispor) nie wykorzystał rzutu karnego (Altay Bayındır obronił).

Denizlispor ma sześć punktów i zajmuje przedostanie, 20. miejsce w lidze.

kibol - 7 grudnia 2020, 3:33:45 - *.pa.nsw.optusnet.com.au
Nic a nic nie pogral na Antypodach. Liczylem na drugiego Mierzejewskiego.

D - 7 grudnia 2020, 6:53:51 - *.201.55.47
A trzeba było zostać w Wieczystej

a(L)i - 7 grudnia 2020, 7:34:01 - *.179.216.251.static.3s.pl
idź do Trzebol Wielkie Drogi

sbn - 7 grudnia 2020, 11:21:04 - *.dynamic.chello.pl
Po co to pisać? To naraża tylko na szwamk i ośmieszenie tego kopacza.

alex - 7 grudnia 2020, 12:03:56 - *.elblag.vectranet.pl
obczajcie w Turcji w ekstraklasie jest 21 klubów, how?

the_expert - 7 grudnia 2020, 16:14:54 - *.181.100.190
Normalnie. Trzy kluby udają, że grają, a pozostałe 18 bierze udział w rozgrywkach.

Shteef - 7 grudnia 2020, 16:37:33 - *.gaznet.pl
Kanapowi kibice, Radosław to nie Rafał. Ten jest byłym zawodnikiem US Palermo, a wcześniej Piasta Gliwice.