Bruk-Bet Termalica: 99. Tomasz Loska - 23. Marcin Wasielewski, 32. Jonathan de Amo, 77. Artem Putiwcew, 3. Marcin Grabowski - 8. Samuel Štefánik, 22. Michal Hubínek, 10. Adam Radwański (46, 66. Martin Zeman), 16. Paweł Żyra (75, 9. Kacper Śpiewak) - 7. Roman Gergel, 2. Patryk Czarnowski (65, 11. Patrik Mišák).

Odra: 69. Mateusz Kuchta - 3. Mateusz Wypych, 27. Mateusz Kamiński, 2. Piotr Żemło, 18. Łukasz Winiarczyk - 38. Mateusz Gancarczyk (69, 7. Krzysztof Janus), 66. Miłosz Trojak, 5. Rafał Niziołek, 14. Sebastian Bonecki, 94. Konrad Nowak (89, 9. Tomáš Mikinič) - 41. Marcel Sluga (79, 32. Maciej Wróbel).

żółte kartki: Putiwcew, Gergel, Wasielewski - Kuchta, Trojak.

Morda - 9 grudnia 2020, 17:57:39 - *.133.192.226

słonik - 9 grudnia 2020, 17:58:13 - *.play-internet.pl
slonie kazdy pkt sie liczy. Jazda jazda

Wakarpl - 9 grudnia 2020, 17:58:56 - *.master.pl
Czułem, ze wcisną bramkę w doliczonym czasie.

Ja - 9 grudnia 2020, 17:59:09 - *.dynamic.gprs.plus.pl
96 minuta i Bruk-Bet na 1-1

Mar - 9 grudnia 2020, 17:59:46 - *.146.66.118.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Jeszcze z 10 minut sędzia by doliczył i wygraliby.

CHJK - 9 grudnia 2020, 18:00:28 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Brawo Termalica nalezał sie gol a najbardziej cieszy to ze ten gol w ostatniej sekundzie niech boli odre Opole która cała drugą połowe stała cała druzyną w polu karnym

kalu - 9 grudnia 2020, 18:00:51 - *.ilabs.pl
Ludzie takie jest życie. Smutno wam że taka mała wioska wygrywa z miastowymi.

Mar - 9 grudnia 2020, 18:01:34 - *.146.66.118.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
A tak nawiasem nie było jarzębaka.

daro - 9 grudnia 2020, 18:01:52 - *.dynamic.chello.pl
Trzeba umieć kręcić wałki w ramach przepisów.

TylkoZKS - 9 grudnia 2020, 18:02:44 - *.tktelekom.pl
Pozdrowienia dla Śpiewaka ze Stalowej Woli. Brawo!

Sl - 9 grudnia 2020, 18:03:00 - *.4-4.cable.virginm.net
Fajny ten brykiet a sędziowie to 12 zawodnik!!!ale kpina na całą Polskę.

tentyptakm - 9 grudnia 2020, 18:12:00 - *.centertel.pl
Termaklika i wszystko jasne! Nie dość że wsiowi, to jeszcze "wałkarze" ...

TylkoOdra - 9 grudnia 2020, 18:12:05 - *.204.19.66.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Szkoda, mogło być fartowne zwycięstwo ale remis tez dobry.
Brawo Brehmer/Plewnia za wprowadzenie Slugi i Wróbla.
Kuchta 3.setki wybronił.

Mpol - 9 grudnia 2020, 18:12:41 - *.wicom.pl
Miało być murowanie i nie wymurowali. Brawo bruk bet

Kura - 9 grudnia 2020, 18:12:53 - *.147.103.210.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Skończył się fart Oderki i pomyłki sędziów na ich korzyść. Oliwa zawsze sprawiedliwa, zwłaszcza jak się stawia autobus w polu karnym i liczy na antyfutbol.

Gin - 9 grudnia 2020, 18:13:30 - *.play-internet.pl
Taktyka Odry jak budowa cepa. Strzelić szybko gola a potem 85 minut murować bramkę. Przecież oni mają tylko dwie bramki więcej od przedostatniego Zagłębia

Franco - 9 grudnia 2020, 18:30:41 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ciekawe ile by trwał mecz gdyby betony nie wyrównały. Drugi mecz pod rząd z sędziowaniem na korzyść kostki brukowej.

Czop - 9 grudnia 2020, 18:34:12 - *.adsl.inetia.pl
Brawo Kacper!

Ja - 9 grudnia 2020, 18:37:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pytam tych co płaczą że mecz przedłużony, czy ogladaliscie mecz ? Odra murowala bramkę i grała na czas dlatego tyle przedłużone, i jeszcze na koniec frajersko bramkę stracili trzeba było próbować strzelić drugą a nie grać na czas a później płakać

Karol - 9 grudnia 2020, 18:37:34 - *.146.35.152.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Dobrze jest, jak jest i to, że ten Bruk-Bet nie ma kibiców. Pandemia kiedyś musi się skończyć, a jakby mieli ze sto tysięcy i każdy wziął do kieszeni tylko po jednym "bruku", to kto by z nimi wygrał?

Ja - 9 grudnia 2020, 18:41:44 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Gin zapomniałeś dodać że ta cienka Odrą ma 14 pkt więcej i jest 10 pozycji wyżej niż Zaglebie

Kibic - 9 grudnia 2020, 18:42:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Do franco: beton to jest z ciebie!!!

Mar - 9 grudnia 2020, 18:42:31 - *.146.66.118.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
A ty Fago burakiem ze słomą w gumiakach byłeś, jesteś i takim zostaniesz.

Mpol - 9 grudnia 2020, 18:43:53 - *.wicom.pl
Odra mogła przygotować stadion tydzień temu i grać u siebie a nie kombinować z przekładaniem. Dziś też zamiast grać to murowali i grali na czas. Bardzo dobrze że Nieciecza wyrównała.

hans - 9 grudnia 2020, 19:03:23 - *.v4.arkomnet.eu
Dlaczego redakcja wprowadza w błąd ? Bramka na 1:1 padła w 96 minucie a nie w 90-tej !!!

jp - 9 grudnia 2020, 19:04:17 - *.dynamic.chello.pl
Sędzia do Wrocławia. Odra lepsza. Słonie z niczym po awans.

jp - 9 grudnia 2020, 19:06:22 - *.dynamic.chello.pl

... - 9 grudnia 2020, 19:08:08 - *.146.132.193.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Wiejski bogaczu z Niecieczy, załóż lepiej akademię piłkarską, a nie pchaj znowu do ekstraklasy ten sztuczny twór, który jest przytuliskiem zagranicznego szrotu.

Chudy - 9 grudnia 2020, 21:21:20 - *.retsat1.com.pl
Kolejny sędzia z kostką brukową do domu wraca. Doliczył 4min grali 6 kto zabroni?
Lepiej zainwestować w dzieci a nie w sędziów. Nawet ja wejdą to spadną bo po co taki twór w eklapie?

Kokaro - 9 grudnia 2020, 23:02:17 - *.109.33.23
Akademia już jest! Trenują tam najlepsi chłopcy z regionu tarnowskiego i nie tylko. Warunki treningowe o których mało który klub ekstraklasy może pomarzyć. Na efekty trzeba jeszcze kilka lat poczekać ale na dzień dzisiejszy młodzieżówka "wiejska" wygrywa regularnie a akademiami z Krakowa, Tarnowa czy Sącza....

Q1 - 9 grudnia 2020, 23:15:07 - *.range86-187.btcentralplus.com
Brawo Slonie!
Klub zarzadzany z glowa.

Szymek - 10 grudnia 2020, 0:05:07 - *.dynamic.chello.pl
Cały czas mówię, piszę. Termalika jest jedynym, profesjonalnie zarządzanym klubem w Polsce. Trochę odstaje od nich Cracovia. Reszta oparta o finanse spółek skarbu państwa. Na poparcie tej tezy: stadion, infrastruktura, koszty, całe finanse to PRYWATNE , zarobione pieniądze to własność państwa Witkowskich.Płace regularne zgodne z kontraktami, ZUS opłacony, podatki odprowadzone. Który z klubów Legia, Lech, Wisła, Lechia i inne posiadają swoje stadiony, prywatne finanse i nie maja zaległości? A to czy drużyna jest z Niecieczy czy z Warszawy nie ma znaczenia.

janko - 10 grudnia 2020, 4:25:36 - *.dab.02.net (*.65.82.251)
Ale was wielu 4 litery bolą że na wiosce jest profesjonalny klub. A no jest prywatny i profesjonalny a nie to co wielkie miastowe utrzymywane za publiczne pieniądze 💰.

xxx - 10 grudnia 2020, 6:28:53 - *.opera-mini.net (*.204.52.206)
I na cholere ta wioska znów pcha się do Ekstraklasy? ŁKS, Arka., Widzew, Radomiak, GKS Tychu, tyle jest ciekawszych zespołów.

axlgks - 10 grudnia 2020, 8:53:40 - *.unregistered.media-com.com.pl
@xxx a w obecnych czasach jaka jest różnica pomiędzy pustym stadionem we Wrocławiu a pustym w Niecieczy? W zasadzie żadna. Może na nawet na korzyść Brukbetu.

jlsx - 10 grudnia 2020, 9:05:43 - *.dynamic-1-kat-k-5-3-0.vectranet.pl
I bardzo dobrze... Miejsca w ekstraklasie przyznaje sie za posiadanie zespołu, a nie budżetu w ratuszu.
Miejskie darmozjady przejadają kasę to witamy wieśniaków w lidze!

Piorun - 10 grudnia 2020, 9:27:45 - *.dynamic.chello.pl
Kupcie se awans za te wasze srebrniki.

mario - 10 grudnia 2020, 11:33:12 - *.49.201.69.ipv4.supernova.orange.pl
Brawo Odra , nie mam nic do Bruk-Betu, ale cos wtym jest, ze sedzia przedluza mecz o 7 minut i nagle po zdobyciu bramki przez gospodarzy nagle konczy spotkanie? Trener Odry mowil cos na konferencji prasowej o nie szanowaniu zdrowia pilkarzy przez arbitra glownego czyli Pan "sedzia" Rasmus musial niezle nabroic.

Anton Gala - 10 grudnia 2020, 16:38:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dla komentujących, którzy nie widzieli meczu: bramka dla Odry po spalonym. Później m.in.ewidentny faul w polu karnym na Śpiewaku i brak 11. Putiwcew faulowany dostaje żółta kartkę i faul w drugą stronę. Odra praktycznie bez składnej akcji bw całym meczu. Ale nadal są specjaliści, którzy twierdzą, że zremisowali przez sędziego... Chociaż faktycznie sędziowanie skandalicznie słabe, to błędy w obie strony.