11 grudnia 2020, 22:52:47 - euzi
Gol Mateusza Klicha

Mateusz Klich strzelił gola dla Leeds w przegranym u siebie 1-2 (1-1) meczu 12. kolejki angielskiej Premier League z West Hamem. Dla reprezentanta Polski była to trzecia ligowa bramka w tym sezonie.

11 grudnia 2020, 21:00 - Leeds (Elland Road)
Leeds United FC 1-2 West Ham United FC
Mateusz Klich 6 (k) - Tomáš Souček 25, Angelo Ogbonna 80

żółte kartki: Ezǵan Alioski - Łukasz Fabiański, Mark Noble.

sędziował: Michael Oliver (Northumberland).

Mecz bez udziału publiczności.

Klich oraz broniący bramki West Hamu Łukasz Fabiański rozegrali całe spotkanie. Wyżej w tabeli są goście, którzy są na piątym miejscu z 20 punktami. Leeds jest 14. z 14 punktami.

wuja - 11 grudnia 2020, 23:11:57 - *.adsl.inetia.pl
Fabiańskiemu z karnego to żadna sztuka.Teściowa Kowalczyka by strzeliła.

ZS - 11 grudnia 2020, 23:17:13 - *.play-internet.pl
@wuja;powtórzonego karnego, bo pierwszego Fabian obronił, ale obrońca za szybko wbiegł w pole karne i była powtórka

okabre - 11 grudnia 2020, 23:23:20 - *.choszczno.vectranet.pl
@ZS, to nie obrońca za szynko wbiegł, tylko Fabian nie trzymał żadnej ze stóp na linii w momencie strzału

cool - 11 grudnia 2020, 23:46:12 - *.adsl.inetia.pl
To co wyrabia Klich na angielskich stadionach jest niewiarygodne

el Chapo - 12 grudnia 2020, 0:29:23 - *.hsd1.il.comcast.net
A coz on taakiego wyrabia?
Gra jak umi a umi sie pogodzic z kolejna porazka co widac.
Na powolanie od "wuja" wystarczy i na 3 miejsce w grupie "I" tysz.
Wazne,ze ma z czego egzystowac na planecie Ziemia.

.ycom - 12 grudnia 2020, 3:17:57 - *.sub-174-197-151.myvzw.com
Teraz wiadomo jacy Polscy zawodnicy dajà se radè w Lidze angielskiej. I przestç wypisywaç agonalne g£upoty kto by sie tam najlepiej nadawa£.

Prawda - 12 grudnia 2020, 8:35:57 - *.centertel.pl
Komentarze pochodzenia chazarowskiego czy tam hebraj aszkenzi nie wiem coś ta za gułaje

WHU - 12 grudnia 2020, 8:41:07 - *.136.137.90
Trzymając się wytycznych to czy Fabiański nie piwinien zejść już w 6 minucie z boiska za dwie żółte kartki? Pierwsza za faul a drugą niby powinien dostać za to że wyszedł przed linię bramkową przy pierwszym, obronionym, karnym.
No chyba że w Anglii są inne przepisy w tej sytuacji. Ogólnie teraz to interpretacja przepisów jest bardziej dowolna niż w pilce ręcznej.

Lopi - 12 grudnia 2020, 10:14:35 - *.centertel.pl
Powinien zejść ale sędzia sie ulitowal, drugi raz w zyciu obronil karnego jesli juz broni to tao jak ten gosc z Fulham co moja babcia by to zlapala albo w kadrze jak broni to San Marino...

KKS - 12 grudnia 2020, 10:39:18 - *.10.208.118
Brawo Mati !!! 3 bramka już !!

fansport - 12 grudnia 2020, 12:01:25 - *.dynamic.chello.pl
a lewandowski w premiership ile goli strzelił ? czyźby tyle samo, ile na mundialu ?

geegee - 12 grudnia 2020, 12:20:25 - *.centertel.pl
brawo, pierwszy gol w PL od czasów Warzychy chyba w 1993

ggg - 12 grudnia 2020, 13:15:38 - *.lilonet.pl
odstawiamy butle i inne dopalacze. to nie pierwszy gol PL, i nie pierwszy Klicha.

Wał jak by - 12 grudnia 2020, 15:34:47 - *.centertel.pl
Fabiański wyszedł dosłownie kilka centymetrów (5 może 10 cm ) przed linie i to w momencie strzału Sędzia sie ośmieszył powtórką. Zazwyczaj bramkarz wyskakuje pół metra i wszystko jest ok. W Anglii jak widać sędziowie też kręca lody.